Gymnázium Omská

Přidat komentář

Reakce na zprávu
Anonym – 5.1.2017 20:59

Recenze... Jakožto student tohoto gymnázia musím říct, že podat přihlášku na tuto školu nebyla jedna z nejmoudřejších věcí v mém životě. Jsem student čtyřletého gymnázia. Na přijímačkách jsem byla v první pětce a to bez jakýchkoliv přípravných kurzů, takže si nepřipadám úplně jako "hloupý člověk". Přesto jsem se dostala do třídy, kterou nemůžu nazvat jinak než třída šprtů. Máme výborné studijní výsledky, nerušíme při hodinách a sami učitelé se nám svěřili, že třídu, jako je ta naše, ještě v životě neměli. Každá mince má ale rub a líc... Náš třídní chat na facebooku je "zaspamovaný" učivem i v jedenáct večer, jak se všichni učíme. V prváku jsme měli dvakrát týdně do pěti, jednou do čtyř a dvakrát do dvou. Učitelský sbor je v pohodě - někteří však probírají učivo příliš rychle, někteří trochu v hodinách přeskakují (pak je těžké látku pochopit) a někteří dělají, že jejich předmět je jediný, který máme. Jinak je škola vybavená a jídlo v jídelně je dobré. Jen bufet je nechutně předražený. Takže shrnutí: asi záleží na tom, co si zrovna "vylosujete", ale můj názor je, že pokud se Vám zdá, že Vaše dítě má příliš volného času a přejete si, aby vidělo Slunce jen dva měsíce v roce, tak se hlaste.

Kontakt na školu

Adresa: Gymnázium
Omská 1300
100 00 Praha 10
www: http://www.omska.cz
e-mail: info@omska.cz
tel: +420 267 311 317

Komentáře 127 - 135 z 149

Anonym – 3.9.2009 22:49 reagovat strom

já sem chodím 3. rokem a je to tu výborné. pan ředitel Nápravník je skvělý a profesoři také. vřele doporučuji...

anonym – 6.5.2009 15:00 reagovat strom

Tato skola je hrozná slyšela jsem že okolo tří dětí poslali na psychiatrii.Takže hrůza:(((((

Mutant XXL – 26.11.2008 16:33 reagovat strom

mno musim říct že je docela dobře hodnocená(od vás) ale mě nijak dobrá nepříde. Já se doma učim 1-2 denně a mam 3 a 4 takže nevim no.

Anonym – 3.10.2008 16:02 reagovat strom

Škola jako taková celkem ujde... Ale lidi? Konformisti největší.

Ougagagoubou – 28.9.2008 16:21 reagovat strom

jsem na tyhle skole a muzum vam vsem rict vazeni, ze je to tu super, jsou tu fajn lidi, pekny holky:) skvela nova jidelna a profesori taky celkem v poho.. kdybych se mel rozhodnout kam znova, tak bych sel urcite zase sem.. je tady sice par sprtu no, taky par takovejch existenci ktery se s nikym moc nebavej a na vsechno nadavaj.. ale tak co, kde to neni:)

janisska – 29.6.2008 16:40 reagovat strom

A ještě mě napadla jedna věc: pokud nejste naprostí tupci, ale o učivu přemýšlíte a stačí vám dvojky, tak já se za celých 11let nijak nešprtala a zvládla sem to. Moje mamka ani nevěděla, kdy maturuju, protože sem se neučila nijak víc a odmaturovala sem. A to sem nestihla otázky z češtiny!!! Na téhle škole stačilo vědět o věci základy a umět si spojit souvislosti, rozumět. Kromě fyziky a matiky žádná biflovačka nazpaměť, co si pamatuju, amí rozumní učitelé.

Janisska – 29.6.2008 16:36 reagovat strom

Na této škole jsem studovala od třetí třídy základku a pak osmiletej gympl. V průběhu studia jsem nadávala na vše, ale zpětně musim říct, že jsem zatim jak na VOŠ tak na VŠ byla jedna z nejlepších, co se týče jazyků a i celkově jsem měla vždy větší znalosti.Doteď na školu vzpomínám s nostalgií a s respektem, protože mě skvěle připravila a pokud ještě tak deset let vydrží, tak sem pošlu jednou své dítě. Pokud nejste klasický sígři provokatéři, tak nemáte problém a nemusíte nijak podlézat, učitelé byli skvělí!!!Samozřejmě byly vyjímky, ale kde nejsou?!DOPORUČUJU!!!!

E.m.a.k.o – 8.4.2008 19:35 reagovat strom

OMG tak na teto skole jsem uz nejaky ten cas...muzu rict,ze nazor typu-"na skole jsou jen sami sprti"sice nikomu neberu,ale ja s nim rozhodne nesoulasim.Par se jich urcite najde,ae v nasi tride mam spoustu skvelych pratel(a to nejsou sprti!!=D) a muzu rict,ze na profesory mame v celku stesti..teda aspon nase trida..=DBtw prozradim,ze na zacatku jsem se taky bala,ze zapadnu do nejake tridy plne sprtu apod..Ja se za sprta povazovat nemuzu-k "samym" mam fakt daleko=))obedy vcelku ujdou=*..celkem bych tuto skolu doporucila..tak se omlouvam za "ponekud" vetsi rozmer komentare..pp!

kk – 15.3.2008 14:07 reagovat strom

to by me teda zajimalo, ta rodina cloveka, u ktere je omska tradice a studovala tam jeho matka a kdovijake pribuzenstvo. protoze donenavna to byla zakladka, sice dobra, ale zakladka. tak nechapu, jak to nekdo muze porovnavat. ps. ja na zs omska vzpominam jen v dobrem.

Nabídka Zkoušek nanečisto:

Příprava na zkoušky
střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na
maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz
rychlá pomoc s matematikou
vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840
logo Zkoušky nanečisto

Mgr. Petr Husar - zkousky-nanecisto.cz, autorem grafických prvků je Josef Quis