Gymnázium Omská

Přidat komentář

Reakce na zprávu
Anonym – 5.1.2017 19:59

Recenze... Jakožto student tohoto gymnázia musím říct, že podat přihlášku na tuto školu nebyla jedna z nejmoudřejších věcí v mém životě. Jsem student čtyřletého gymnázia. Na přijímačkách jsem byla v první pětce a to bez jakýchkoliv přípravných kurzů, takže si nepřipadám úplně jako "hloupý člověk". Přesto jsem se dostala do třídy, kterou nemůžu nazvat jinak než třída šprtů. Máme výborné studijní výsledky, nerušíme při hodinách a sami učitelé se nám svěřili, že třídu, jako je ta naše, ještě v životě neměli. Každá mince má ale rub a líc... Náš třídní chat na facebooku je "zaspamovaný" učivem i v jedenáct večer, jak se všichni učíme. V prváku jsme měli dvakrát týdně do pěti, jednou do čtyř a dvakrát do dvou. Učitelský sbor je v pohodě - někteří však probírají učivo příliš rychle, někteří trochu v hodinách přeskakují (pak je těžké látku pochopit) a někteří dělají, že jejich předmět je jediný, který máme. Jinak je škola vybavená a jídlo v jídelně je dobré. Jen bufet je nechutně předražený. Takže shrnutí: asi záleží na tom, co si zrovna "vylosujete", ale můj názor je, že pokud se Vám zdá, že Vaše dítě má příliš volného času a přejete si, aby vidělo Slunce jen dva měsíce v roce, tak se hlaste.

Kontakt na školu

Adresa: Gymnázium
Omská 1300
100 00 Praha 10
www: http://www.omska.cz
e-mail: info@omska.cz
tel: +420 267 311 317

Komentáře 145 - 153 z 149

J.Buchta – 15.10.2006 10:33 reagovat strom

Vyzývám autora hodnocení k diskuzi- viz můj e-mail. Autor má zřejmě nedostatek informací, v řadě věcí je patrná neznalost právního systému státu a v místy otevřeně lže. Rovněž doporučuji aby své připomínky adresoval zástupcům studentů, se kterými se pravidelně vedení škloy setkává.

Anonym – 15.10.2006 10:28 reagovat strom

Prošel jsem několika školama a Omská má hodně kladů. Nevím, jak může školu někdo hodnotit bez možnosti srovnání.Kdyby se mi tam nelíbilo, tak jdu jinam.

Anonym – 12.12.2005 19:54 reagovat strom

Varování pro všechny, které by jen napadlo překročit práh tohoto ústavu, honosně nazvaného gymnázium! Opravdu tragédie! Profesoři jsou spravedliví, až to neni hezký... Pokud nejsi šprt, který sedí od příchodu ze školy až do chvíle, kdy se mu zavřou oči, nad učenim a profesorům neumíš podlejzat, nemáš šanci slavit úspěch. Jde jen o to, jak moc člověk dokáže ten bordel tolerovat - nedokáže a dá to najevo, má problém! Prostě nádhera ve všech směrech... Pokud má někdo zájem strávit pár let v Bohnicích, nejlepším prostředkem k tomu je právě tahle škola...

Anonym – 21.4.2005 21:23 reagovat strom

Atmosfera na škole je fakt příšerná...

Anonym – 21.4.2005 21:20 reagovat strom

No, jak začít. Na tuhle školu jsem se před dvěma lety hlásil, protože se mi zdála poměrně vysoká šance u zkoušek, škola celkem hezká...Ale bohužel jsem poznal, že to byla největší chyba mého života. Jestli chcete poznat spoooustu šprtů, profesorů, kterým je něco jako přátelský přístup ke studentům cizí a jídelnu, ve které se díky špatně zorganizovanému rozvrhu tvoří půlhodinové fronty na neobyčejně hnusná jídla, jděte sem. Výuka je náročná asi jako na každém jiném gymplu, nabídka volitelných předmětů poměrně omezená (podle ředitele máme být rádi,že vůbec nějaká), navíc zástupce má ve zvyku v 7.55 předstoupit před školu a tam hlídkovat na studenty, kterým ihned zabavuje indexy za údajný pozdní příchod:) Jakákoli diskuze s vedením školy je na vlastní nebezpečí... Mě už nezbývá, než se tomu smát...Na druhou stranu, některé profesory mám rád a máme hezké nové hřiště a slušné vybavení školy, tak si vyberte. Já bych sem znovu nešel.

Nabídka Zkoušek nanečisto:

Příprava na zkoušky
střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na
maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz
rychlá pomoc s matematikou
vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840
logo Zkoušky nanečisto

Mgr. Petr Husar - zkousky-nanecisto.cz, autorem grafických prvků je Josef Quis