Hodnocení škol

Změnili jsme způsob přidávání komentářů!

Nově je potřeba pro odeslání příspěvku úvest správnou emailovou adresu, nebo se přihlásit.

Emailová adresa bude použita jen pro potvrzení příspěvku a nebude se již zobrazovat přímo u komentářů.

Beru na vědomí

Poslední příspěvky

Gymnázium Arabská
Tomáš Černý – 10.12.2018 21:04 reagovat strom

Dojíždět 50 min se vyplatí, pokud si myslíš, že ti ta škola dá, to co chceš, nebo v mém případě, že tam potkáš zajímavé lidi. Na stránkách můžeš najít učební plán, kde se uvádí kolem 33-34 vyučovacích hodin týdně. Arabskou bych zvažoval při nejistotě mezi obory vyžadující fyziku, biologii a chemii, popř matematiku, což není tvůj problém, takže bych v tvém případě šel na Botičskou. (chodím na Arabskou, prog. větev)

Gymnázium Arabská
Tomáš Černý – 10.12.2018 20:55 reagovat strom

Z Kladna do školy dojíždí několik studentů i učitelů relativně v pořádku. Přivstanou si, ale občas dorazí pozdě. Zdali se zvládneš dostat bez přípravy jde nejlépe odhadnout podle tvého výsledku v cvičném testu, což je zároveň nejlepší forma přípravy, ve srovnání s výsledky předchozích přijímaček. Podobně to platí i pro maturitu, kde rozdíl může díky cvičení být až 30%.

Gymnázium Jana Keplera
Anonym – 2.12.2018 19:22 reagovat strom

Pro .-: Ne, tato škola je všeobecně zaměřená. Jenom ve vyšších ročnících máte na výběr z velkého množství volitelných předmětů. Pro Jirka: Škola je státní, takže je zdarma kromě výdajů za různé akce, učebnice atd. A ubytování se řeší většinou internátem, ale to je většinou cena podle toho, kde ten internát je. Internát si ovšem musíte zařídit sami. Pro Artuš: Ano, každý se má šanci dostat a vysvědčení nehraje až zas takovou roli (max. 10 bodů).

Gymnázium Jana Keplera
Artuš – 30.11.2018 15:06 reagovat strom

Prosím poraďte, chci se hlásit na Jana Keplera, ale mám průměr známek 1,4, ale při tom jsem nejlepší matematik na škole a mám nadprůměrnou češtinu. Mám šanci se tam dostat? Všem děkuji!

Anglicko-české gymnázium AMAZON
Petra – 27.11.2018 09:21 reagovat strom

Ahoj. Zvažujeme studium na Amazonu. Zajímalo by mě, jakou máte zkušenost s výukou němčiny zde? Škola se prezentuje tím, že připravuje žáky ke zkouškám. Kolik žáků (nebo všichni žáci) složí jazykové zkoušky i z druhého jazyka? Děkuji moc.

VOŠ a SZŠ Praha 1
Terka – 25.11.2018 10:32 reagovat strom

Chci se hlásit na tuto školu obor aplikovaná chemie (farmaceutická substance) Je těžké se zde dostat, hlásí se zde hodně studentů? V tom, že je studium obtížné jsem četla, v tom nebude zase tak velký problém jde hlavně o přijímací řízení... Děkuji ♥️

Nabídka Zkoušek nanečisto:

Příprava na zkoušky
střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na
maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz
rychlá pomoc s matematikou
vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840
logo Zkoušky nanečisto

Mgr. Petr Husar - zkousky-nanecisto.cz, autorem grafických prvků je Josef Quis