Hodnocení škol

Změnili jsme způsob přidávání komentářů!

Nově je potřeba pro odeslání příspěvku úvest správnou emailovou adresu, nebo se přihlásit.

Emailová adresa bude použita jen pro potvrzení příspěvku a nebude se již zobrazovat přímo u komentářů.

Beru na vědomí

Poslední příspěvky

Gymnázium profesora Jana Patočky
hodnoceni – 6.8.2021 17:16 reagovat strom

Spoustu pedagogů jsou v pohodě, pár nerudných a nepříjemných se jich najde, a to hlavně mězi těmi, kteří vyrostli v komunismu. Ale myslim, že s přicházejícími generacemi to bude jen a jen lepší, chce to čas. Až bude 40 let od pádu bolševismu, tak se snad bude blýskat na lepší časy.

Arcibiskupské gymnázium, Praha 2
J.K. – 1.8.2021 21:18 reagovat strom

Je to již delší doba, co jsem školu absolvovala, ale zkušenosti, které jsem zde četla, se mi zdají stále podobné. Za mne promarněných osm let, kdy jsem se že zvídavého dítěte stala školou znechuceným dospělým, a až na VŠ jsem se z toho postupně vzpamatovávala. Důvody: represivní systém výuky, vzdělání a přirozená autorita učitelů je nahrazována shazováním žáků, zvláště těch méně "ovečkoidních", biflovaní na místo pochopení problémů a hledání souvislostí, a to i v přírodních vědách. Samozřejmě našli se i dobří učitelé ( kteří většinou dlouho nevydrželi), ale celkově nebyl prostor pro rozvíjení kreativity nebo kritického myšlení a vzdělávaní ve smyslu celkového rozvoje osobnosti. Nedoporučuji, pokud se zásadně nezměnilo;)

Gymnázium Jana Keplera
Anonym – 15.7.2021 08:38 reagovat strom

Dobrý den, na začátku prváku se píše rozřazovací test kvůli úrovni druhého cizího jazyka a celý ročník se pak rozdělí do skupin. Poslední skupina jsou vždy úplní začátečníci, takže ano, není žádný problém začít se učit jiný jazyk než na ZŠ.

Gymnázium Jana Keplera
Zajemce – 13.7.2021 11:02 reagovat strom

Dobry den. Je mozne na 4letem studiu zacit v prvnim rocniku jiny 2. cizi jazyk nez jsem studoval na druhem stupni zakladni skoly? Jinak receno zacit od urovne zacatecnika?

Soukromé gymnázium ALTIS
Ondřej Polák – 13.6.2021 10:27 reagovat strom

Nikdy, ale opravdu nikdy se nezmiňujte,že odcházíte z této školy. Někteří učitelé jsou schopni Vám udělat z posledních 4 měsíců před odchodem úplné peklo. Každou hodinu Vám budou vypočítávat důvody proč neodcházet a budou tvrdit, že ALTIS je nejlepší. Oni si vážně myslí, že tam studuje ,,elita národa", ale opak je pravdou. Tento rok se na ALTIS hlásilo 36 dětí a brali 34. Takže si o tom sami udělejte obrázek.

Gymnázium Arabská
. – 25.5.2021 22:52 reagovat strom

Ahoj. Myslim, ze by jsi měl zvolit podle dojmu. Obe prestižní skoly... Reakce jsou tak 50 na 50. Ale moje kamarádky radši chtěli na Arabskou, já jsem na Stole.

Nabídka Zkoušek nanečisto:

Příprava na zkoušky
střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na
maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz
rychlá pomoc s matematikou
vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840
logo Zkoušky nanečisto

Mgr. Petr Husar - zkousky-nanecisto.cz, autorem grafických prvků je Josef Quis