Hodnocení škol

Změnili jsme způsob přidávání komentářů!

Nově je potřeba pro odeslání příspěvku úvest správnou emailovou adresu, nebo se přihlásit.

Emailová adresa bude použita jen pro potvrzení příspěvku a nebude se již zobrazovat přímo u komentářů.

Beru na vědomí

Poslední příspěvky

Gymnázium Na Vítězné pláni
Absolvent – 26.11.2017 03:40 reagovat strom

GVP je dobré gymnázium (umístěním, vybavením, mimoškolními zájezdy apod.) a bohužel velmi nevyváženým pedagogickým sborem. NA jedné straně máte většinou mladší (<40) aktivní učitele, kteří učí moderně a zajímají se o to, abyste se něco naučili. Poskytují podporu, konzultace, materiály na netu k dostudování apod. Na druhé straně jsou většinou starší (i služebně) učitelé, kteří jsou jak z minulého století. Žáky nevnímají, jedou suchý výklad, testují tvrdé znalosti (příp. vzorové postupy v přírodních vědách), žáky berou jako čárky v seznamu a čím méně práce pro ně, tím líp. Jejich cílem často není "naučit", ale "jít brzo domů s co nejméně prací". Naneštěstí nejsou tihle učitelé příliš konfrontování, a i když na škole je žákovské hodnocení, nemá ve výsledku žádné hybné síly, takže tihle "profesoři" ho ani nečtou. Někteří se tím dokonce přes žáky chlubí... Pokud máte vlastní zájem o učení, GVP poskytuje dostatečné výzvy, nicméně v jádru ho stále tvoří nereformovaní pedanti, kteří o moderní didaktice neslyšeli ani zpovzdálí. To se bohužel týká hlavně přírodních věd. Na druhou stranu, škola má dobrý "vibe", komunita funguje (fungovala tč.) kvalitně, na škole běží i studentský parlament, který je dost aktivní. S výše popsanými problémy se potýká řada středních, takže bych za to GVP neodsuzoval. Zpětně vzpomínám na škole v dobrém a ostatním bych ji - i přes nesnáze - doporučil.

ZŠ Jílovská
Anonym – 25.11.2017 09:49 reagovat strom

Určitě školu nedopiručuji. Je velice náročná a jedna z nejtěžších v Praze. Od 3.třídy máte možnost aby vaše dítě chodilo do třídy zaměřené na jazyky a od druhého stupně máte možnost ho tam poslat znovu pokud se to v 3.ročníku nepovedlo. Určitě vás naučí dobře jazyky, ale většinou je v této třídě velice špatný kolektiv. Dále od druhého stupně můžete zvolit matematickou třídu, která je určitě stokrát náročnější v matematice než ostatní. Není to špatná třída pokud chytnete dobré učitele. Kolektiv v této třídě většinou tvoří kluci :D. A nakonec zde máme třídu bez zaměření kterou bych mohla z vlastní zkušenosti aspoň trochu doporučit. Většinou jsou zde lidi nejvíc v pohodě a všichni si tak nějak rozumí. K učitelům ..... určitě se zhoršila úroveň anglického jazyka pro ostatní než jazykovou třídu po odchodu paní učitelky Hamplové. Jestly vaše dítě dostane na matematiku paní učitelku Šmejkalovou tak hodně štěstí u příjmacích zkoušek, měl jsem jediné štěstí, že to nebyl můj problém. Ohledně ostatních učitelů se připravte, že na vás budou hodně tlačit a budete procházet i ze čtyřkami. Pokud si na vás zasednou (což prý ráda dělá učitelka Šmejkalová) tak jste v celkem v háji. Takže abych shrnul hodnocení učitelů ANO někteří vás opravdu naučí hodně, ale budete to mít těžké a někteří vás nic nenaučí a budete propadat, jde zde opravdu pouze o štěstí jakého budete mít učitele. Ředitel této školy je dle mého názoru nejvic v pohodě. Za to zástupci už tolik ne :DD Abychom tuto školu nehodnotíte pouze špatně tak určitě výhodou je jídelna ( kde vaří průměrně) a určitě tělocvična s školním hřištěm. Co se týče učitelů na tělocvik občas toho chtějí az moc. Hlavně učitelka holek.To vše můžu určit po 9 rokách studia na této škole.- J.B.

Střední policejní škola MV v Brně
Eliška Jirsáková – 21.11.2017 06:52 reagovat strom

Dobrý den promiň tě ale chtěla jsem se jen zeptat, jestli jěště budete mít Den otevřených dveří? A jestli ano kdy? Děkuji za odpověd Jirsáková

SSŠVT (Soukromá Střední Škola Výpočetní Techniky)
Anon – 13.11.2017 19:29 reagovat strom

Letos (tj. 2017/2018) jsem v prvním ročníku, a na školu bych nikdy nešel pokud bych věděl jak to na škole vypadá tak bych tam nepodal ani přihlášku. Vybavení je opravdu nadstandardní a několik vyučujících je úžasných, ale ředitel a skupina profesorů mi studium znechutily.

Nabídka Zkoušek nanečisto:

Příprava na zkoušky
střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na
maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz
rychlá pomoc s matematikou
vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840
logo Zkoušky nanečisto

Mgr. Petr Husar - zkousky-nanecisto.cz, autorem grafických prvků je Josef Quis