Hodnocení škol

Změnili jsme způsob přidávání komentářů!

Nově je potřeba pro odeslání příspěvku úvest správnou emailovou adresu, nebo se přihlásit.

Emailová adresa bude použita jen pro potvrzení příspěvku a nebude se již zobrazovat přímo u komentářů.

Beru na vědomí

Poslední příspěvky

Gymnázium Matyáše Lercha
Lenka – 6.2.2024 14:38 reagovat strom

Dobrý den pane Jiří, našla jsem Vaši recenzi na školu GMP v Brně. Nyní se Váš život jistě ubírá dávno jiným směrem, než je studium, přesto budu ráda, když mi napíšete otevřený názor na GML. O škole čtu samé kladné recenze, jak je skvělá, současně také, jak je hrozně těžká. Údajně studenti kteří na ni chodí, jsou opravdu pouze premianti a účastníci olympiád, učení zabere denně několik hodin, až to působí opravdu jako velmi výběrová (náročná) a těžká škola. Což neříkám, že je špatně. Ale jaká je prosím realita? Náročnost studia, požadavky učitelů na studenty, možnosti doučování, vstřícnost, přísnost... Jaký typ dětí se na tuhle školu hlásí či chodí? Mně se líbí i to jak je otevřená sportovcům a právě to na mě působí tak, že škola je tolerantní, profesionální.. Jak si stojí třeba v obtížnosti, náročnosti, v požadavcích vůči jiným gymnáziím či středním školám v Brně? Např. Elgartova, Moravské gymnázium, Slovaňák, Tř. Kpt. Jaroše apod. moc děkuji za reakci

ZŠ Jeremenkova
jan – 6.2.2024 12:51 reagovat strom

Tato skola je dle meho nazoru dobra.Hlavne diky aktivnimu rediteli.Ucitele kt. jsem mel moznost poznat na me pusobily sympaticky. Skolnik zna snad vsechny deti ve skole a ma tedy prehled.Jako vsude plati ze zalezi na jekeho ucitele narazite.My jsme meli stesti na skvelou pani ucitelku Kromelovou a na jeji nejen inovacni styl vyuky budeme dlouho vzpominat. Minusem je podle me to ze by skola mohla nabizet vic moznosti placenych krouzku jazyku.

Střední odborná škola pro administrativu EU
anonym – 3.2.2024 13:22 reagovat strom

Ahoj, mam kamarady a spoluzaka na intru, jsou spokojeni, je tam dostatecna volnost a vychovatele jsou empaticti a dost kamaradsti, dobrovolne muzes chodit vecer do spolecenske mistnosti a tak. :) Prednost maji ti, co bydli mimo blizsi dosah skoly, muzes zkusit podat prihlasku na intr a uvidis, co ti reknou, pripadne tam zavolat, na webu je cislo na telefon.

Střední průmyslová škola zeměměřická, Praha 9
Anonymní student – 25.1.2024 16:12 reagovat strom

Škola která se může zdát oborově zajímavá a do budoucnosti užitečná. Bohužel její vybavení ani učitelé vám nedovolí si každý den po škole odnést nějaké dobré zkušenosti. Většina učitelů má ego až na strop a pokud s nimi nebudete souhlasit v jakékoli maličkosti, jste odepsaní. Přijde mi, jako kdyby učitelé soutěžili o to, kdo rozdá více pětek nebo o to kdo nechá propadnout více žáků. Nehledě na celkový přístup k žákům, pokud má žák nějaký problém s učitelem, automaticky je potrestán žák (i v případě že například učitel se nevhodně vyjadřuje k žákovi, nepřiměřeně ho hodnotí či ho dokonce fyzicky napadne), ve všech těchto případech je vždy učitel jako ten, co za nic nemůže a na schůzce s panem ředitelem vám je oznámeno že za to můžete vy a je vám uděleno kázeňské opatření. Je tu i pár dobrých, spravedlivých a přátelských učitelů, bohužel jejich počet je velmi malý. Tuhle školu nedoporučuji a znovu bych na ní rozhodně nešel.

Střední průmyslová škola stavební Josefa Gočára
Dan Lichtenberg – 17.1.2024 22:49 reagovat strom

Co sem lidi píšou není pravda. Jestli nemáte nervy z oceli, nekonečno volného času a žádné zájmy tak to není škola pro vás. Učitelé neberou každého žáka stejně a spis si zasedavaji na ty horší. Jestli jste si mysleli že to bude o kreativitě když jdete na architekturu tak na to taky můžete rovnou zapomenout, protože většina předmětů je jenom o tom si něco zapamatovat nebo počítání příkladů které normálnímu člověku vubec nedávají smysl. Věřte mi když vám řeknu že jit na gocara je chyba a jestli se tomu můžete vyhnout běžte jinam.

Nabídka Zkoušek nanečisto:

Příprava na zkoušky
střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na
maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz
rychlá pomoc s matematikou
vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840
logo Zkoušky nanečisto

Mgr. Petr Husar - zkousky-nanecisto.cz, autorem grafických prvků je Josef Quis