Hodnocení škol

Změnili jsme způsob přidávání komentářů!

Nově je potřeba pro odeslání příspěvku úvest správnou emailovou adresu, nebo se přihlásit.

Emailová adresa bude použita jen pro potvrzení příspěvku a nebude se již zobrazovat přímo u komentářů.

Beru na vědomí

Poslední příspěvky

Gymnázium Na Zatlance
Klára – 21.1.2020 12:58 reagovat strom

Ví prosím někdo jak těžké jsou na Zatlance ty jejich školní testy?Koukala jsem na ně a docela nás odradily.

ZŠ Lupáčova
Nvm – 19.12.2019 23:59 reagovat strom

Lupáčovka už dávno není to co se o ní tvrdí. Něco jako prestižní jazyková škola byla tak před šesti lety, dnes je to možná tak ústav pro duševně postižené lidi kteří se rozhodli že začnou na stará kolena učit. Například Čvančarová - to se ani nedá popsat hodiny výtvarky většinou bývají uplný chaos. Nejhorší na tom je že ona sama neví co ani děláme prostě nám řekne ať si uděláme další volné téma - protože proč něco vymýšlet. O jejích pětiminutových absencích klidně i v půlce hodiny, které slouží na cigaro za Olšankou snad ani nemluvím. Dále tu je paní učitelka Zamrazilova, což je sice úžasná, milá a sympatická osobnost, ale má jeden velký problém a to že neumí učit. Ona ví všechno, ale neumí to souvisle podat. Strašně mě mrzí že nemáme na češtinu paní učitelku Kubrovou, která je za mě úplně úžasná učitelka. Co se týče Vydrové... no umí narozdíl od Zamrazilove věci vysvětlit, ale dokáže se taky pořádně naštvat jen kvůli tomu že něco pokazíte před tabulí. Ona sama ví jaký to je stát před tabulí a počítat příklad, jste ve stresu ani pořádně nevíte co počítáte a sem tam uděláte nějakou menší chybu, která za předpokladů že nepatříte mezi její oblíbence vyústí v totální výbuch vzteku Vydrové a následně totálně zkažená atmosféra po zbytek hodiny. Ale i přesto je tu pár velice dobrých učitelů napr. Žežulová, Plánková a i pan ředitel Kopecký, který sice vypadá jako tělo bez duše ale dokáže věci vysvětlit a dokonce je občas i vtipný :)

Gymnázium Milady Horákové
Viktorie – 11.12.2019 18:37 reagovat strom

Skvělé, rodinné gymnázium. Děkuji panu profesorovi Jirešovi, paní profesorce Dusové a Linhartové za získané znalosti a vstřícnost.

Gymnázium Jana Keplera
Student – 9.12.2019 19:53 reagovat strom

Dobrý den, 1. Jídelna nabízí vždy 3 jídla, z nichž je většinou alespoň jedno jídlo poživatelné. A když si náhodou nevyberete, je vždy možnost si vzít různé druhy salátů, tuňákový sendvič či bagety s různými náplněmi. 2. Naše jídelna je také trochu něco jako bufet, takže vždy je možné zajít tam a něco dobrého si koupit. 3. AJ učí rodilí mluvčí i Češi, záleží na tom, na jaké úrovni člověk je. 4. Ano, ale až od sexty jako volitelný předmět. 5. Řeší se to tak, že učitel prvního předmětu nás pustí o 5 min dříve a poté máme dvouhodinovku, na které jsme také domluveni s učitelem, že přijdeme o 10-15 min. později.

Gymnázium Nad Alejí
Anonym – 8.12.2019 18:48 reagovat strom

Popravdě jsem po pěti letech ze školy celkem zklamaná. Učitelé jsou spíše nepříjemní, než aby vás k něčemu motivovali a podobně, takže když jde na školu někdo s tím, že ho něco baví a pak dostane na daný předmět nejhoršího učitele, tak se může jít rovnou zabít. Nevím kde ostatní vzali něco o špičkové úrovni výuky angličtiny, to v některých případech vůbec není pravda. Kvalitní je možná tak výuka matiky, češtiny, někdy němčiny. Dále dost o hodinách učitelé řeší politiku a podobná témata, ke kterým má každý jiný názor, takže si to dokážete představit, jak to vypadá, když máte učitele, který používá komunistické praktiky. Kamarádka o dva roky níž zase jednou musela vyplňovat dotazník, koho ze třídy má a nemá ráda a proč. Když to někdo nechtěl vyplnit, učitelka ho seřvala. Také je nepříjemné, že vyučující neberou ohledy na to, že máte i jiné předměty než ty jejich. Hlavně v červnu se stává, že třeba v posledních dvou týdnech píšete každý den 4 velké testy, občas i poslední den klasifikace. Dost lituji, že jsem sem šla, protože jsem sem šla kvůli angličtině, která zde není nic moc, ale za to se tu probírají až zbytečně dopodrobna přírodovědné předměty. A že si občas testy opravujeme navzájem je taky dost super, když si vás vylosuje váš největší nepřítel ze třídy...

Gymnázium Arabská
Anonym – 6.12.2019 19:32 reagovat strom

Ahoj, kdo se chystáte na Arabskou, doporučuju vám si ještě podání přihlášky dobře rozmyslet. V devítce to byl můj vysněný gympl, teď tam chodím už třetím rokem a upřímně můžu říct, že tahle škola není vůbec tak skvělá, jak působí na dni otevřených dveří nebo na webových stránkách. Škola je velmi moderně vybavená, o tom žádná. A máme fajn jídelnu a bufet. Ale to je asi tak všechno. Hlavní problém je určitě ve vedení. Ředitelka je namyšlená, falešná až zlá osoba, která vám nevyjde vstříc absolutně s ničím a jediné, co ji zajímá, je prestiž její školy. Spokojenost studentů je na posledním místě. Několik kantorů jí podlézá, u jiných je vidět, že ji nesnáší stejně jako většina studentů. Přístup ředitelky ke svým kolegům i ke studentům se pochopitelně odráží na celkové atmosféře ve škole - je napjatá a nepříjemná. Co se týče těch oborů, pokud se chcete volbou humanitního zaměření vyhnout matematice, tak to se vám rozhodně nepovede. I když se tak tahle škola netváří, matematika se tady hrotí jako snad nikde jinde. Výuka je ale tragická. Opravdu nepovažuju za normální, že půlka třídy propadá a zbytek má čtyřky, pár lidí trojku. S největší pravděpodobností se budete muset všechno doučovat sami doma, protože ve škole to prostě nepoberete, pokud nemáte na matiku přirozené nadání. Je šílené, kolik peněz v mnoha případech vyhodíte za doučování, abyste z té matiky prolezli aspoň se čtyřkou. Studium na téhle škole mi zatím přineslo skoro dva a půl roku neustálého stresu a nepříjemností a znovu bych Arabskou rozhodně nevolil. Vyberte si jakýkoli jiný pražský gympl, uděláte líp.

Nabídka Zkoušek nanečisto:

Příprava na zkoušky
střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na
maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz
rychlá pomoc s matematikou
vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840
logo Zkoušky nanečisto

Mgr. Petr Husar - zkousky-nanecisto.cz, autorem grafických prvků je Josef Quis