Hodnocení škol

Změnili jsme způsob přidávání komentářů!

Nově je potřeba pro odeslání příspěvku úvest správnou emailovou adresu, nebo se přihlásit.

Emailová adresa bude použita jen pro potvrzení příspěvku a nebude se již zobrazovat přímo u komentářů.

Beru na vědomí

Poslední příspěvky

Obchodní akademie Hovorčovická
Anonym – 7.9.2019 02:17 reagovat strom

Pokud někdo zvažuje přihlásit se/přestoupit na tuhle školu: Dostane se sem skoro každý, je to tady takový odpad, chodí sem úplně všechno. Učení v naprosté většině předmětů jednoduché, problém bývá s účetnicvtím a ekonomikou, na ty se tady hodně dbá a dost lidí to nedává. Jinak je učení málo, málo předmětů, končí se brzy. Škoda angličtiny, nerozděluje se podle úrovní takže pokročilejší se ty čtyři roky pronudí a nenaučí se nic nového. Nejsou tady zatím skříňky, jen klece. Super je jídelna s velkým výběrem a bufetem. Co se týče lidí, tak nic moc, přijímají sem kdekoho, takže klasika, feťáci, děcka cicmající se na chodbách, ale aspoň tady není šikana, pomluvy jo ale žádné rvačky a podobně. Měli jsme pár dobrých učitelů, kteří uměli učit a o studenty se opravdu zajímali, ale většina učitelů je příšerných. Učit moc neumí, jen si odvykládají to svoje a konec, zájem o žáky nulový. Je to tady dost jako na základce, ke studentům se chovají jako k dětem, křičí na ně kvůli prkotinám, zkouší se hezky před tabulí a pravidelně. Prostě stará škola. Přičtěte si k tomu matikáře, co okukuje studentky a všechny holky z něho mají stres a příšerně nepříjemnou zástupkyni, která si ze žáků dělá srandu, neumí se k nim chovat, nedokáže absolutně učit, studenti jí hromadně propadají a nikdo to neřeší. Svoji neschopnost něco naučit svádí na "líné" studenty. Ano, propadá se tu ve velkém a nikomu to nepřijde divné. Ředitel taky stará škola, mlčet a poslouchat nebo uvidíte. Na prvním místě jsou včasné příchody a přezuvky, že studenti prodávají drogy a přechovávají je v šatně, to je všem jedno. Od starších studentů jsem slyšela ještě daleko horší věci jak o studentech, profesorech, i o dopadu této školy na studenty, ale jejich pravost potvrdit nemůžu a upřímně radši ani nechci. Celkově má tahle škola na lidi špatný vliv, snad každý, koho jsem tu poznala, skončil s vážnými psychickými problémy, na drogách nebo se nějak zvrhnul. Posuďte sami, jestli vám to stojí za to :)

Gymnázium Sázavská s.r.o.
Anonym – 7.9.2019 01:35 reagovat strom

Nevěřila bych, že to o nějaké škole kdy řeknu, ale tohle gymnázium je opravdu skvělé. Profesoři jsou doopravdy víc kamarádi než učitelé, mezi nimi a studenty/rodiči panují skvělé vztahy (kromě arogantního učitele chemie, který se po studentech často doslova vozí). Jednou týdně je v rozvrhu hodina, kdy si třídní se studenty prostě povídá o tom, jak se jim na škole daří. I mezi studenty je super atmosféra, slovo šikana tady neexistuje. Úroveň výuky je vysoká, učení je hodně, ale profesoři umí naučit. Navíc si můžete výuku přizpůsobovat - výuka v češtině nebo angličtině, dvě úrovně výuky matematiky a cizího jazyka, hudební nebo výtvarná výchova, volitelné předměty. Jediné mínusy, škola nemá tělocvičnu, dochází se do starého sokola, ani jídelnu, kdo má zájem o obědy, musí chodit několik bloků ke svaté Ludmile mezi studenty jiných škol a někdy i bezdomovce. A rozvrh je opravdu nabitý, zvlášť ve vyšších ročnících, kdy se začíná nultými hodinami od půl osmé a končí až ve čtyři nebo pět odpoledne. Na gymnázium ale asi nikdo nejde proto, že ho učení nebaví, když zvládnete množství učení, tak je to opravdu dobrá škola.

BANKOVNÍ AKADEMIE - Gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola, a.s
Anonym – 7.9.2019 01:14 reagovat strom

V porovnání s jinými gymnáziji, ale i základkami, katastrofa. Na gymnázium málo předmětů, krátký rozvrh, dbá se tu sice hodně na matematiku a cizí jazyky, ale to je tak vše. V češtině jsme byli pozadu i oproti kamadárům ze základky a není divu, vzpomínám si že součástí "vyučování" bylo několik měsíců v kuse to, že jsme se hodinu po hodině všichni (ti co neusnuli) střídali v předčítání z Pravidel českého pravopisu. Učitelé hrozní, dvě učitelky jsem viděla dostat během vyučování ošklivý hysterický záchvat, při kterém spolužákům roztrhaly sešity. Příšerně nepříjemná zástupkyně, která si ráda na studenty zasedla. Naštěstí jsme ji neviděli často, měli jsme s ní ranní dvouhodinovku a opakovaně přicházela na konci druhé hodiny se stejnou výmluvou o zácpě. Když náhodou dorazila včas, tak naopak seřvala každého, kdo se opozdil o pár vteřin, často takhle hlídkovala hned u vchodu a vrhala se na ty, co běželi pozdě. Jméno školy hraje prim, takže původní tělocvičnu přestavěli na aulu, aby se mohli řádně prezentovat, a studenty posílali na tělocvik ven přes park do špinavé sportovní haly, kde se daly hrát tři míčové hry stále dokola, jelikož tam chybělo i nejzákladnější vybavení školní tělocvičny. Za nějakých 35/40 tisíc ročně by měla škola mít naprosto jinou úroveň.

První obnovené reálné gymnázium
Rodič ještě jednou – 21.8.2019 15:36 reagovat strom

Milý Darile, vím info o roku předchozím. Cca 160 Libeň - brali 26 - a k 200 - brali 52- se blížila Krč. Je to těžké, děcka si dávala přihlášky na obě školy, dost to zkresluje. V Libni berou tak max 2-3 pod čarou, v Krči 8-12 pod čarou z těch, kteří tam opravdu chtějí jít. Rok 2018/19 se prý hlásilo na každou školu o 20 žáků více. Lepší info nemám. Určitě to zkus. Pokud máš výbornou angličtinu (v 5.třídě na úrovni PET/FCE), máš mnohem větší šanci se dostat do Krče, než do Libně. Má dvě dítka vytáhla angličtina, proto NP, do Libně se nedostali. Držím palce.

První obnovené reálné gymnázium
Daril – 21.8.2019 12:46 reagovat strom

Nevite nekdo prosim kolik se hlasilo deti v roce 2018/2019 a kolik vzali. Jde mi o Porg Liben, nikoliv novy Porg. Bohuzel nikde nemuzu najit jejich vyrocni zpravy kde bych to vycetl. Diky moc.

První obnovené reálné gymnázium
Rodič – 15.8.2019 20:10 reagovat strom

Milá Emmo, ano, lze, ale (píši o Novém Porgu, o Porgu v Libni moc nevím)... .....1. musí se uvolnit místo (někdo odejde a nebo je odejit) - syn jde do kvinty a pouze v primě jim odešla jedna dívčina, od té doby celý kolektiv drží, z béčka teď odešel jeden chlapec.....takže míst je opravdu málo......2. znalost prima-tercie AJ FCE a znalost science a geography v angličtině vč. psaní esejí v angličtině, kvarta - AJ CAE + navíc k tomu, co jsem psala pro nižší ročníky ještě humanities (history) v angličtině. výborný druhý světový jazyk slovem i písmem,psaní prací v angličtině na několik stránek, rozbory děl..... vším se prolíná excelentní znalost matematiky a skvělé zpracování rozborů literárních děl v čj (v kvartě jsem to odhadla minim.na úrovni maturity)..... pokud toto všechno máš, umíš se učit, hodně čteš, jsi ochotna obětovat většinu svého volného času, občas máknou do noci, škola se ti odvděčí skvělou výukou, excelentními učiteli, bude to škola, do které budeš chodit ráda.........pak se obrať na studijní oddělení a tam ti řeknou, zda je místo a kdy na ně bude výběrové řízení.... tak skvělá škola za pokus jistě stojí....

Gymnázium mezinárodních a veřejných vztahů Praha, s.r.o.
Anonym – 3.7.2019 23:31 reagovat strom

Tato škola je pastí na děti i vaše peníze a v momentě, kdy vám to dojde, je již pozdě. Tou dobou už vaše dítě bude mít radikálně zhoršený průměr a to z jednoho jediného důvodu, aby nemělo žádnou šanci se dostat na jakoukoliv jinou školu a tím GMVV nepřišlo o VAŠE PENÍZE ZA ŠKOLNÉ. Tato strategie jim momentálně velice dobře vychází. Zřejmě ji vymysleli v momentě, kdy v roce 2018 museli rozpustit pátý ročník osmiletého gymnázia pro nedostatek žáků. Pokud vaše dítě bude tak chytré a psychicky odolné, že ustojí šikanu v hodnocení ze strany vyučujících, tak se můžete začít těšit na podsouvání kázeňských trestů opravdu za nic. Nevěřte vyučujícím pokud budou o vašem dítěti tvrdit, že udělalo sebemenší průšvih, oni prostě lžou. Pokud nebudete za svým dítětem stát, tak mu sníží známku z chování a ta mu opět znemožní přestup na jakoukoliv jinou školu!!! Celý hovor s výchovnou komisí bude v přátelském tónu vyznívat tak, že vlastně ještě můžete být velmi rádi, že jsou tak schovívaví a nebudou to řešit vyloučením!!! Dále výuka jazyků je naprostá katastrofa, pokud vaše dítě nebude mít doučování, tak jazyk prostě umět nebude. Nevěřte grafům paní ředitelky, protože znalosti které tamní studenti mají, získávají hlavně externím doučováním. Tato škola je vhodná pouze pro děti, které prostě na střední školu nemají buňky a za celou dobu docházky jim nedojde, že vlastně nic neumí a nebo jim tento přístup prostě vyhovuje. Vedení této školy projevuje velice výrazné znaky “milé” manipulace. Ta se vystupňovala natolik, že již ani nemusíte číst mezi řádky, jak je viditelná. Nenechte si namazat med kolem pusy.... Důkazem tohoto tvrzení je i mimo jiné to, že naše dítě po roce na jiném státní prestižním gymnáziu velice dobře prospívá, narozdíl od GMVV. Je v pohodě a nezažívá žádnou absurdní šikanu ze strany vyučujících ani žádné podsouvání nevhodného chování...

Nabídka Zkoušek nanečisto:

Příprava na zkoušky
střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na
maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz
rychlá pomoc s matematikou
vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840
logo Zkoušky nanečisto

Mgr. Petr Husar - zkousky-nanecisto.cz, autorem grafických prvků je Josef Quis