Hodnocení škol

Změnili jsme způsob přidávání komentářů!

Nově je potřeba pro odeslání příspěvku úvest správnou emailovou adresu, nebo se přihlásit.

Emailová adresa bude použita jen pro potvrzení příspěvku a nebude se již zobrazovat přímo u komentářů.

Beru na vědomí

Poslední příspěvky

Gymnázium Or Chadaš – Lauderovy školy
Petra – 15.1.2019 15:20 reagovat strom

Vynikající úroveň výuky, malé třídy, učitelé se věnují dětem v případě potřeby individuálně, komunikace rodič-škola flexibilní, skvělá atmosféra v celé škole - děti z jednotlivých ročníků spolu komunikují a navzájem spolupracují na projektech, velmi dobrá úroveň přípravy na samostatnou práci se zdroji a přípravu prezentací, psaní esejí - důraz na schopnost analytického myšlení, výuka jazyků na mimořádné úrovni, možnost volby matematiky vyšší úrovně pro děti se zájmem o studium technických předmětů, vysoká úspěšnost na přijímacích zkouškách na VŠ, značný rozsah mimoškolních aktivit, ve třídě jsou děti různých vyznání, více volných dní podle hebrejského kalendáře na úkor tzv. jarních prázdnin, pro nás to byla nejlepší možná volba a doporučujeme, je to čtvrtá škola v Praze, se kterou máme osobní zkušenost a rozhodně to považujeme za vynikající školu s uvolněnou atmosférou, nicméně vyžadující práci a řád.

Gymnázium Elišky Krásnohorské, Ohradní
Petra – 15.1.2019 15:05 reagovat strom

Naprosto tragická výuka matematiky vyučující, která patrně aprobaci z toho předmětu získala dodatečně, takže látku nedokáže vysvětlit. Téměř polovina třídy osmiletého gymnázia se odešla vzhledem k příšerné úrovni a pokračovali na jiných školách. K napsání tohoto příspěvku mě dovedlo setkání s rodiči dalších studentů a náš shodný názor, že to je škola s mizernou úrovní, neboť ryba smrdí od hlavy. takže pokud se sem někdo hlásí, rozhodně by to měla být až druhá volba.

Gymnázium Arabská
Tomáš Černý – 10.12.2018 21:04 reagovat strom

Dojíždět 50 min se vyplatí, pokud si myslíš, že ti ta škola dá, to co chceš, nebo v mém případě, že tam potkáš zajímavé lidi. Na stránkách můžeš najít učební plán, kde se uvádí kolem 33-34 vyučovacích hodin týdně. Arabskou bych zvažoval při nejistotě mezi obory vyžadující fyziku, biologii a chemii, popř matematiku, což není tvůj problém, takže bych v tvém případě šel na Botičskou. (chodím na Arabskou, prog. větev)

Nabídka Zkoušek nanečisto:

Příprava na zkoušky
střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na
maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz
rychlá pomoc s matematikou
vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840
logo Zkoušky nanečisto

Mgr. Petr Husar - zkousky-nanecisto.cz, autorem grafických prvků je Josef Quis