Hodnocení škol

Změnili jsme způsob přidávání komentářů!

Nově je potřeba pro odeslání příspěvku úvest správnou emailovou adresu, nebo se přihlásit.

Emailová adresa bude použita jen pro potvrzení příspěvku a nebude se již zobrazovat přímo u komentářů.

Beru na vědomí

Poslední příspěvky

Gymnázium Brno Vídeňská
Harvey – 14.5.2022 20:33 reagovat strom

Hroznej bizár pročítat zpětně ty hodnocení. Obzvláště zajímavé je hodnocení z 13.2.2016 od anonymní "13leté" slečny, cituji: Já bych se rozhodně názorama na téhle stránce nějak neřídila. Svůj názor sem nenapíšou všichni. Já jsem se sem dostala náhodou, a s negativníma názorama nesouhlasím. Jsem na škole **3 roky**, a nepřemýšlela jsem, že odejdu. Jasně, skříňky, jídelna...ale takový věci se prostě najdou na každý škole. Drogy, feťáci-znám osobně lidi např. ze Slovaňáku, Terezy, GML, a asi takový jsou i na GVIDu, ale takový lidi jsou v dnešní době všude. S profesorama jsem já celkem spokojená, ale vím, zatím jsem asi neschytala ty nejhorší, o kterých se vypráví. A "InteligentniClovek"-možná má **13ti letá holka** prostě větší slovní zásobu než Ty :)) Takže pro rekapitulaci, 13letá slečna je na škole 3 roky? Tedy od svých 10 let? Na škole je možnost pouze 6letého a 4letého studia, tak tím pádem by slečna musela začít studovat jakoby 8. třídu ve svých 10 letech. Nemluvě o tom, že v podstatě nikdo z této generace nepíše slovo "ty" s velkým T... ale to jen takový detail :)) Možná se mýlím a na Vídenské skutečně studuje extrémně nadaná dívka, co přeskočila 3 ročníky a místo rozvíjení jejího nadání každý den kontroluje, co kdo napsal o její škole na takovémto pofidérním foru... V tom případě se slečně hluboce omlouvám. Každopádně... kluci, příště až budete ve vířivce vymýšlet, co napíšete na internet, promyslete to trochu víc... Tentokrát se to moc nepovedlo. ... anebo takové moje nesmělé doporučení - možná by pro vás měla být větší priorita prevence a řešení šikany než psaní falešných hodnocení na internet... Ostatně, za šikanu (mezi studenty i ze strany učitelů) je škola prý i právně odpovědná :)*

Gymnázium Opatov
Lucie Nováková – 13.5.2022 09:04 reagovat strom

Děkuji za reakci, nakonec jsme zvolili stejně, podobným "zkoumáním" jsme dospěli k závěru. I když je to trošku dál, působí na nás vstřícněji, a i co se týče výsledků přijetí na VŠ, deklarují obě cca stejné. (Možná gybu to umí lépe "prodat").Má taky o hodně přehlednější stránky:-) Ale Opatov bude dobrá volba:-)

Gymnázium Opatov
Renata – 9.5.2022 13:06 reagovat strom

Dobrý den. letos jsem řešila stejný problém. Prozkoumala jsem vzdělávací programy, výroční zprávy, webové stránky obou škol, byla jsem i vyzpovídat studenty. Mé závěry: Výhody Budějovické oproti Opatovu: 1) možnost si zvolit druhý cizí jazyk, který se vyučuje už od sekundy (Opatov - jazyk Vám s největší pravděpodobností přidělí, vyučuje se až od tercie) 2) hezčí budova, lepší vybavení 3) lyžařské zájezdy do Alp Výhody Opatova oproti Budějovické: 1) škola je náročná, ale není to takový "dril" jako na Budějovické, sami studenti na Budějovické mi potvrdili, že škola není pro moc citlivé děti, které špatně snáší horší známky 2) Veliký výběr volitelných předmětů v posledním ročníku - podle mého pátrání jich mají více než na Budějovické 3) dle výsledků jednotných maturit CERMAT dopadl Opatov u angličtiny o trochu lépe než Budějovická (jiné předměty jsem ale nesledovala) Můj závěr byl, že obě školy jsou opravdu dobré, nemůžete udělat chybu, ať zvolíte jednu nebo druhou. My dali přednost nakonec Opatovu, protože to má dcera blíže.

První obnovené reálné gymnázium
Rodič budoucí studentky NP – 4.5.2022 07:50 reagovat strom

Musím přiznat,že i my jako rodiče jsme měli trochu obavy z netransparentního přijímacího řízení,kdy na výsledkové listině uchazeč vidí pouze pořadí a své číslo. Letos nicméně NP uváděl výsledek v procentech, takže srovnání s ostatními studenty máme. Dcera na PORG základní školu nechodila, nikoho na škole neznáme, úplatky jsme nikomu nenabízeli :-). Skončila na předních pozicích. Čas ukáže,zda byl výběr této školy dobrá volba, nicméně zatím máme dobrý pocit a dcera se už moc těší na své nové spolužáky.

Gymnázium Nad Alejí
Simona Burešová – 3.5.2022 16:59 reagovat strom

Náročná, ale skvělá škola. Mohu jen doporučit, jste-li ovšem studijní typ. Jinak zamiřte jinam.

Gymnázium Opatov
Lucie Nováková – 3.5.2022 08:56 reagovat strom

váhám mezi Budějárnou a Opatovem, která je lepší, vlídnější, ví někdo?

Nabídka Zkoušek nanečisto:

Příprava na zkoušky
střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na
maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz
rychlá pomoc s matematikou
vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840
logo Zkoušky nanečisto

Mgr. Petr Husar - zkousky-nanecisto.cz, autorem grafických prvků je Josef Quis