Hodnocení škol

Změnili jsme způsob přidávání komentářů!

Nově je potřeba pro odeslání příspěvku úvest správnou emailovou adresu, nebo se přihlásit.

Emailová adresa bude použita jen pro potvrzení příspěvku a nebude se již zobrazovat přímo u komentářů.

Beru na vědomí

Poslední příspěvky

Gymnázium a Sportovní gymnázium Nad Štolou
Rodič – 3.5.2021 12:33 reagovat strom

Dobrý den, mohla bych se zeptat některého ze studentů či rodičů jak jsou spokojeni se zvládnutím distanční výuky na této škole - 8/6 letém studiu? Přeci jen se to bude asi opakovat, tak mě zajímá přes jakou platformu škola vyučuje, jestli je rozvrh 100% překlopen do on-line hodin nebo kolik hodin denně probíhá on-line výuka a jak je zadávána samostatná práce pro off-line hodiny (jen vyplnit cvičení do učebnice/sešitu); vytvořit prezentaci;referát apod. A jak je prováděno hodnocení/zkoušení. Píší se diktáty z ČJ, testy z matiky apod. i v on-line hodinách? Vytváří učitelé testy na google forms apod.? Je na škole podpora nadaných dětí např.v matematice? Jsou dělené jazyky a má výuka úroveň? Moc děkuji.

Gymnázium Špitálská
rodič – 3.5.2021 12:29 reagovat strom

Dobrý den, mohla bych se zeptat některého ze studentů či rodičů jak jsou spokojeni se zvládnutím distanční výuky na této škole - 8 leté studium? Přeci jen se to bude asi opakovat, tak mě zajímá přes jakou platformu škola vyučuje, jestli je rozvrh 100% překlopen do on-line hodin nebo kolik hodin denně probíhá on-line výuka a jak je zadávána samostatná práce pro off-line hodiny (jen vyplnit cvičení do učebnice/sešitu); vytvořit prezentaci;referát apod. A jak je prováděno hodnocení/zkoušení. Píší se diktáty z ČJ, testy z matiky apod. i v on-line hodinách? Vytváří učitelé testy na google forms apod.? Je na škole podpora nadaných dětí např.v matematice? Jsou dělené jazyky a má výuka úroveň? Moc děkuji.

Gymnázium Voděradská
Mišule – 3.5.2021 12:11 reagovat strom

Moc Vám děkuji, takové informace jsem přesně potřebovala slyšet a pomohlo mi to v rozhodování. Měla jsem o škole asi větší iluze. Díky a hezký den.

Gymnázium Voděradská
Rodič – 25.4.2021 09:36 reagovat strom

Co se týče distanční výuky, tak ta je na Voděradské poměrně dobře zvládnuta. Některé předměty takto vyhovují víc. Škola není ideální, ale jako šestileté gymnázium nejspíš nebude úplně špatnou volbou. Hlavním neduhem je vedení - paní ředitelka nemá ráda studenty a je to znát... Na vyšším gymnáziu se na angličtinu dělí studenti podle úrovně, ale neřeší se například kvalita výuky v nejvyšších skupinách, není to proto výhoda. Škola se prezentuje jako fakultní gymnázium matfyzu, ale žádnou podporu studentů se zájmem o matematiku nebo fyziku zde nenajdete. S trochou štěstí budete mít rozumnou sestavu učitelů, ale v tomto jsou na škole velmi nerovné poměry, takže to může být i zcela naopak. To nějak nikdo neřeší. Jídelna je dobrá, bohužel nyní nevyužitá.

Gymnázium Špitálská
Michal – 13.4.2021 20:08 reagovat strom

Dobrý den, vidím, že poslední roky o Špitalské moc příspěvků není. Te staré byli docela špatné, vím ale, že před 2 roky o tento gympl měl největší zájem. Jak je teď na tom?

Gymnázium a Sportovní gymnázium Nad Štolou
rodič – 8.4.2021 11:55 reagovat strom

Dobrý den, mohl by mi někdo ze studentů prosím popsat jak vypadá distanční výuka na této škole? Kolik hodin oproti předchozímu rozvrhu se vyučuje online nebo zda je rozvrh celý překlopen. Jak fungují online hodiny, zda učitelé připravují materiály pro děti/prezentace nebo děti jen následují učebnice. Děkuji.

Gymnázium Dino Schools of Prague
uchazeč – 22.3.2021 11:32 reagovat strom

Dobrý den, má někdo reference o této škole? Co výuka jazyků, jací jsou další učitelé a vedení? Má gymnázium úroveň a náročnost? Děkuji

Nabídka Zkoušek nanečisto:

Příprava na zkoušky
střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na
maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz
rychlá pomoc s matematikou
vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840
logo Zkoušky nanečisto

Mgr. Petr Husar - zkousky-nanecisto.cz, autorem grafických prvků je Josef Quis