Hodnocení škol

Změnili jsme způsob přidávání komentářů!

Nově je potřeba pro odeslání příspěvku úvest správnou emailovou adresu, nebo se přihlásit.

Emailová adresa bude použita jen pro potvrzení příspěvku a nebude se již zobrazovat přímo u komentářů.

Beru na vědomí

Poslední příspěvky

Gymnázium Botičská
Anonym – 25.3.2020 15:06 reagovat strom

Každý jednou procitne a spadnou mu ty růžové brýle, které před lety s nadšením nasadil. To platí bohužel i o gybotu. Týká se to i mě a mé recenze, kterou jsem sem před nějakou dobou psala. O exteriéru, interiéru a prezentaci školy nemůžu říct nic špatného, to je dokonale tabulkové do posledního letáčku a koše na tříděný odpad. Každopádně by se od toho mohlo vedení konečně odpoutat a přemýšlet i o jiných věcech, třeba o tom, že gymnázium nemá školního psychologa. Toho totiž má i jakékoli gymnázium na vesnici, a myslím, že je poněkud špatné, když "elitnímu" gymnáziu chybí. Hlavně, že se píšou bočky a jezdí se do Bergama nebo Izraele. Někteří učitelé ve mě zanechali spousto dobrého a pomohli mi v dospívání a názorech na svět. Při vzpomínce na ně mi vždy vyskočí úsměv na rtech. Našli se bohužel i takoví, které už nikdy nechci dobrovolně vidět. Ponižování před spolužáky a pomluvy o studentech, když nejsou přítomni, opravdu nejsou v pořádku. Šikana se zde pro jistotu neřeší, protože na takovém prestižním ústavu přece nemůže být přítomna. Na DOD je uchazečům a následně studentům mazán med kolem úst. Škola je konzervativní. Výuka probíhá převážně frontální formou (klidně 33 studentů ve třídě), učitelé sotva stíhají odvykládat látku a člověk si látku (speciálně z matematiky) sotva stihl opsat, natož dávat pozor. Semináře (s honosnými názvy) ve vyšší ročnících, které jsou do pozdních odpoledních hodin, jsou ve převážně k ničemu. Z velké části obsah přijímaček nepokrývají. Člověk má pak problém vůbec odmaturovat a připravovat se na přijímačky. Pokud jste schopni trávit ve škole celý den, následně se do půlnoci učit nepotřebné věci a vaše tělo to zvládne, tak prosím. Myslím si, že stejnou službu vám udělá i obyčejné "všeobecné" gymnázium. Tohle má jen pozlacenou fasádu.

Gymnázium Jiřího-Gutha Jarkovského
Eliza – 19.3.2020 19:07 reagovat strom

Prosím, nechoďte na tuto školu, maximálně na italský program. Jinak je základka utlačovaná gymplem, a gympl utlačován italským programem. Učitelé jsou až nesnesitelní (většinou), řvaní na studenti je v perfektním pořádku. Neustále je něco rozbitého, škola nemá ani pořádně umytá okna a všude něco smrdí. Vaření jídelny je docela průměrné. Plus jsou docela ucházející zájezdy a škola leží v centru města, ale to jsou tak všechny kladné body...

Gymnázium Christiana Dopplera
Student GChD – 15.3.2020 21:37 reagovat strom

Ahoj, jsem na této škole již čtyři roky a mrzí mě, že čas na hodnocení, si většinou udělají jen jespokojení lidé. Celá škola bude příští školní rok dorekonstruována a špatně vybavených laboratoří se již také nemusíte bát. Co se vedení školy týče, i když by to mohlo býti lepší, z mého pohledu dělají neustále pokroky. Akcí a ozvláštněné výuky také není málo, za tento školní rok byly snad jen dva týdny, kdy se nepodnikalo nic zvláštního. Z mé zkušenosti: První rok byl makačka, dost rozdílný přístup a rychlost (musí podotknout, že moje základka byla dosti pozadu a snažila se si své žáky spíše udržet), ale nic, co by se nedalo zvládnout, v podstatě celé první pololetí se sjednocuje úroveň znalostí jednotlivých žáků, takže se dá lecos dohonit. Nejlepší postup je dávat v hodině pozor a aktivně komunikovat s profesorem, čas, kdy se pak člověk musí učit doma, se zkrátí klidně i na třetinu. Máme hodně nových mladých (ale starých) nadšených profesorů se smyslem pro humor. Dá se snimi domluvit a klidně můžete i přijít s vlastními nápady ohledně výuky či akcí. Co se týče biologie a jazyků, bylo pro mne osobně těžší se vyrovnat s mírou nároků a povinností, které se tak najednou přede mnou objevily, mám horší paměť a s naukovými předměty jsem to měl vždy těžší, ale naučil jsem se učit se a dělat úkoly s předstihem a je to v poho. Jestli Vás baví matematika, fyzika, nebo klidně i obojí neváhejte sem jít. Je tu velká sposta zapálených lidí, kteří Vaše vášně sdílí.

ZŠ Filosofská
Jana – 7.3.2020 16:12 reagovat strom

Tato škola bývala fakt dobrá, ale to už se říci nedá. Zcela zde chybí výuka založená na praxi. Děti se jen biflují z hodiny na hodinu, a vše samozřejmě okamžitě zapomínají. Téměř žádné výlety, téměř žádné učení v přírodě, laborkách, atd. Extrémně záleží na tom, jakého dostanete učitele. Jsou skvělí - např. Kučerová na matiku je TOP, Davidová super, Vrkočová na vlastivědu a aj super, ředitelka Mašková na přírodopis také fajn. Ale pak už je slabé. Nekůžová na přírodopis katastrofa. Nic dětem neukáže jen neustále testuje. I když se děti učí 2 hodiny, málokdy dostanou jedničku. Dává zákeřné otázky a vyžívá se v tom, že dětem dává pětky a čtyřky. Naprosto odstrašující případ je Černá (na škole je cca 3 roky). Nic nenaučí v ČJ ani matice. Odmítá děti učit, dává jim pětky se slovy, že jsou hloupé, šikanuje je, křičí na ně. Dá test poté co řekne, že mají skluz, tak je látku učit nebude. Děti ji nesnáší, bojí se jí, mají z ní psychické problémy, ale škola zavírá oči. Všichni vědí, že je špatná, ale stejně ji nevyhodí, protože prý je málo učitelů. Na prvním stupni je příšerná Křivánková, kvůli které odešlo již více dětí. Papežová je zase taková leklá ryba, která nemá o děti vůbec zájem. Výborná je Zunová a celkem i Holečková. Já osobně už bych sem děti nedala a hodně jsme usilovali o to, aby se dostaly na víceleté gymnázium. Tam jsou obě velmi spokojené. Paradoxně se šprtají mnohem méně na gymnáziu a umí toho více. Dnes bych děti dala raději na Jílovskou, kde nezamrzli v 18. století.

Nabídka Zkoušek nanečisto:

Příprava na zkoušky
střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na
maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz
rychlá pomoc s matematikou
vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840
logo Zkoušky nanečisto

Mgr. Petr Husar - zkousky-nanecisto.cz, autorem grafických prvků je Josef Quis