Hodnocení škol

Změnili jsme způsob přidávání komentářů!

Nově je potřeba pro odeslání příspěvku úvest správnou emailovou adresu, nebo se přihlásit.

Emailová adresa bude použita jen pro potvrzení příspěvku a nebude se již zobrazovat přímo u komentářů.

Beru na vědomí

Poslední příspěvky

střední průmyslová škola dopravní Praha
Don Carlo – 4.10.2023 16:47 reagovat strom

V Moravské jsem byl pět let. Nedoporučuju. Nemám djem že mi to přineslo něco pro praxi, učitele uči strojově tak že pustí prezentaci. neřikám že všichni. Nejlepší učitelka paní Štefaňková,lituju že jsme ji měli jen na ZSV a neměli na češtinu,nemusel jsem mít problémy s maturitu z ČJ. Umí učit a je lidská.Odborné předměty mi moc nepřinesli. Dobrá byla paní Bohuňková a Gojová.

Českoslovanská obchodní akademie Dr. Edvarda Beneše
Tereza – 28.9.2023 01:24 reagovat strom

Za mě naprosto snobácká škola plná namyšlených lidí. Šikana je běžná a školní systém nedokáže pomoci. Jelikož je škola naprosto plná do prasknutí, plné chodby studentů a škola učí spoustu žáků, tak tam není naprosto žádný individuální přístup. Mě osobně přišlo, že nás berou spíš jako kusy než lidi. Buhužel, ale říkám jen svou zkušenost a pocity

SPŠE V Úžlabině 320, Praha 10
Jirka – 5.9.2023 09:50 reagovat strom

Dobrý den, Mrzí mě to, ale jako rodič mám potřebu se vyjádřit a upozornit ostatní, a to zejména v době, kdy je výrazný převis žáků. Škola působí neprofesionálně a nekomunikuje. Žáci byli otráveni a v odborných předmětech neprezentovali žádné zajímavé projekty. V Praze jsou kvalitnější školy a v době velkého množství žáků vám neprofesionální chování této školy akorát tak přivodí infarkt!

Gymnázium Čakovice
Stará nespokojená studentka – 12.8.2023 10:29 reagovat strom

Studovala jsem zde před pár lety a jsem ráda, že už mám vše za sebou... Menší pražské gymnázium, kam se můžete přihlásit z nouze, když Vás na jinou školu nepřijmou. Staré vybavení, stejně tak jako budova. Arogantní a až nepřátelský přístup zdejších vyučujících, kteří si snad na studentech léčí vlastní frustraci a psychické problémy (viz. vyučující angličtiny, která měla jen maturitu a angličtinu se učila na jazykové škole na odpoledních kurzech, takže byla 2 lehce před studenty a která velmi trvala na oslovení "paní profesorko" a křičela, že ona není učitelka.... o starých strukturách vyučujících chemii, fyziku, český jazyk pomlčím - i předmět, který by Vás bavil dokáží tihle lidi dokonale znechutit). Chyběla opravdu už jen rákoska a klečení v rohu na hrachu. Schopní a kvalifikovaní pedagogové tu vydrželi max. 2 - 3 roky, než odešli za lepším (viz. pan doc. Ing. PhDr. Petr Kokaisl, Ph.D., prof. hc). Škola rovněž nedává ani dobrý základ pro další studium na VŠ.

KLASICKÉ GYMNÁZIUM MODŘANY s.r.o., Praha 4
Majerka – 13.6.2023 10:37 reagovat strom

Mám na KGM dítě na šestiletém gymnáziu a ačkoliv jsou nějaká místra pro zlepšení, asi bych ho sem dala v pohodě znovu. Výuka: 8 hodin angličtiny týdně - sice 2 hodiny z toho nejsou moc kvalitní (učitel Kmoch je fakt tragický), tak vidím, že syn dělá opravdu velké pokroky jak v psané, tak mluvené formě. Takže v tomto za mě obrovská spokojenost. Němčina - dobrá úroveň výuky Matematika, chemie - i když nám měnili učitele, tak v obou případech je výuka opravdu na vysoké úrovni. Tempo spíš rychlejší, ale syn se doma vůbec nemusí učit (kromě na testy z chemie). Ve srovnání se dvěma dalšími gymply (Písnická a Vítězná pláň) cca 2 měsíce náskok. Český jazyk - vysoká úroveň. Líbí se mi detailnější zaměření na novodobější literaturu (19. a 20. století). To je opět rozdíl mezi Písnickou a GVP (tam měli skoro rok jen Bibli a Starověk). Fyzika, Biologie - slabší výuka. Zejména Biologie v podání učitelky Pamánkové je fakt špatná. Paní učitelka je teoretik bez hlubších znalostí. Ale nám to třeba moc nevadí. A třeba nám ji zase vymění. Zeměpis, dějepis - průměr Latina - jedna hodina týdně od prváku do třeťáku je super zejména pro studenty, kteří chtějí jít na medicínu, práva, atd. Tělocvik - to je celkem opruz, protože nemají tělocvičnu. Podzim/jaro jsou venku na hřišti u školy (někdy i v dešti), v zimě jezdí do Radotína (schází se až tam). Organizace: Mohla by být trochu lepší informovanost na delší období. Často se dozvíme, že příští týden je "něco". Líbil by se mi plán třeba na měsíc dopředu. Školní výlety - nevím proč, ale nemohou být přes noc. Na druhou stranu, škola organizuje zájezdy do Anglie, na Rhodos, lyžování, atd. Ale to je vždy jen pro vybrané ročníky. Ostatní gymply mají výlety na 2-5 dní, což mi přijde pro studenty super. Tady na konci roku dělají jen jednodenní výlety bez přespávání. Jídlo - odporné. Nevaří přímo ve škole, takže při převozu přílohy opravdu hodně trpí a co vím, tak od syna ze třídy nechodí na obědy skoro nikdo. Ale mají i bufet, kde si mohou nějaké jídlo koupit (bagety, toasty, párek v rohlíku...). Neříkám, že škola nemá žádné mouchy, ale kvalita výuky mi přijde minimálně srovnatelná s ostatními gymnázii v okolí. V angličtině pak je úroveň rozhodně vyšší.

Gymnázium a sportovní gymnázium Přípotoční
Haardrada – 24.5.2023 10:28 reagovat strom

Rozhodně nedoporučuji sportovcům - v tomto směru je škola velkým zklamáním. Škola, ač se pyšní tím, že je sportovní, tak nenabízí nic jiného než jakákoli jiná škola- uvolnění na soustředění je podmíněno prospěchem, což je v pořádku. Studentům sportovní třídy (max 30 dětí) není škola schopna nebo možná ochotna nabídnout seminář dle jejich zaměření - tedy teorii sportovní přípravy a tím je připraví o avizovanou možnost maturovat z tohoto, jim blízkého, předmětu a připraví je o možnost získat trenérskou licenci z kmenového sportu. Sportovcům opravdu nenabízí nic zvláštního, co by nenabídla jakákoli jiná škola. Tedy hlásit se na gymnázium Přípotoční kvůli sportu opravdu nemá smysl. Něco pro zasmání - sportovci odjeli na zahraniční soustředění, domácí úkol z byl zadán až po jejich odjezdu, termín odevzdání úkolu byl stanoven ještě před jejich návratem - bez ohledu na omluvenou absenci, sportovci za neodevzdaný úkol dostali 5. Je to hloupost, ale myslím, že zcela vykresluje přístup sportovní školy ke sportovcům. Takže volte raději jinou školu. Přípotoční Vám nenabídne možnost skloubení studia a sportu.

Nabídka Zkoušek nanečisto:

Příprava na zkoušky
střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na
maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz
rychlá pomoc s matematikou
vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840
logo Zkoušky nanečisto

Mgr. Petr Husar - zkousky-nanecisto.cz, autorem grafických prvků je Josef Quis