Hodnocení škol

Změnili jsme způsob přidávání komentářů!

Nově je potřeba pro odeslání příspěvku úvest správnou emailovou adresu, nebo se přihlásit.

Emailová adresa bude použita jen pro potvrzení příspěvku a nebude se již zobrazovat přímo u komentářů.

Beru na vědomí

Poslední příspěvky

Gymnázium a sportovní gymnázium Přípotoční
Haardrada – 24.5.2023 10:28 reagovat strom

Rozhodně nedoporučuji sportovcům - v tomto směru je škola velkým zklamáním. Škola, ač se pyšní tím, že je sportovní, tak nenabízí nic jiného než jakákoli jiná škola- uvolnění na soustředění je podmíněno prospěchem, což je v pořádku. Studentům sportovní třídy (max 30 dětí) není škola schopna nebo možná ochotna nabídnout seminář dle jejich zaměření - tedy teorii sportovní přípravy a tím je připraví o avizovanou možnost maturovat z tohoto, jim blízkého, předmětu a připraví je o možnost získat trenérskou licenci z kmenového sportu. Sportovcům opravdu nenabízí nic zvláštního, co by nenabídla jakákoli jiná škola. Tedy hlásit se na gymnázium Přípotoční kvůli sportu opravdu nemá smysl. Něco pro zasmání - sportovci odjeli na zahraniční soustředění, domácí úkol z byl zadán až po jejich odjezdu, termín odevzdání úkolu byl stanoven ještě před jejich návratem - bez ohledu na omluvenou absenci, sportovci za neodevzdaný úkol dostali 5. Je to hloupost, ale myslím, že zcela vykresluje přístup sportovní školy ke sportovcům. Takže volte raději jinou školu. Přípotoční Vám nenabídne možnost skloubení studia a sportu.

Gymnázium Opatov
Zuzka 2111 – 12.5.2023 11:33 reagovat strom

Dobrý den chci dát dceru na osmileté gymnázium Opatov nemá s tím někdo nějaké zkušenosti?

Gymnázium Jana Nerudy
Tomáš Moravec – 11.5.2023 21:00 reagovat strom

Dobrý den, jsme na tom stejně. Podle mne, subjektivně, iracionálně: GJN - větší dril, lepší lokalita pro studentsky život -Malá Strana. Fj větev vidím jako profilovou a tedy protěžovanějsi, ale těžší. Plusem je volba mezi humanitní a přírodozpytnou větví. GVP - větší pohoda při studiu. Možnost volby více jazyků. Lepší komunikace školy během přijímání. Okoli školy je dle mne odlidštěna: autostrada, PaKul ehm kongresové centrum, základna policie, a hotel . No ale tak Vyšehrad i když dál.

Gymnázium Jana Nerudy
Anonym – 6.5.2023 08:09 reagovat strom

Dobrý den, chtěla bych se poradit ohledně výběru školy. Dostali jsme se na GJN a na Gymnázium Na Vítězné pláni, tak co bych si měli vybrat? Děkuji za radu.

Gymnázium Na Vítězné pláni
Anonym – 6.5.2023 08:05 reagovat strom

Dobrý den, chtěla bych se poradit ohledně výběru školy. Dostali jsme se na GVP a na Jana Nerudy, tak co bych si měli vybrat? Děkuji za radu.

Nabídka Zkoušek nanečisto:

Příprava na zkoušky
střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na
maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz
rychlá pomoc s matematikou
vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840
logo Zkoušky nanečisto

Mgr. Petr Husar - zkousky-nanecisto.cz, autorem grafických prvků je Josef Quis