Gymnázium Omská

Přidat komentář

Reakce na zprávu
Anonym – 5.1.2017 19:59

Recenze... Jakožto student tohoto gymnázia musím říct, že podat přihlášku na tuto školu nebyla jedna z nejmoudřejších věcí v mém životě. Jsem student čtyřletého gymnázia. Na přijímačkách jsem byla v první pětce a to bez jakýchkoliv přípravných kurzů, takže si nepřipadám úplně jako "hloupý člověk". Přesto jsem se dostala do třídy, kterou nemůžu nazvat jinak než třída šprtů. Máme výborné studijní výsledky, nerušíme při hodinách a sami učitelé se nám svěřili, že třídu, jako je ta naše, ještě v životě neměli. Každá mince má ale rub a líc... Náš třídní chat na facebooku je "zaspamovaný" učivem i v jedenáct večer, jak se všichni učíme. V prváku jsme měli dvakrát týdně do pěti, jednou do čtyř a dvakrát do dvou. Učitelský sbor je v pohodě - někteří však probírají učivo příliš rychle, někteří trochu v hodinách přeskakují (pak je těžké látku pochopit) a někteří dělají, že jejich předmět je jediný, který máme. Jinak je škola vybavená a jídlo v jídelně je dobré. Jen bufet je nechutně předražený. Takže shrnutí: asi záleží na tom, co si zrovna "vylosujete", ale můj názor je, že pokud se Vám zdá, že Vaše dítě má příliš volného času a přejete si, aby vidělo Slunce jen dva měsíce v roce, tak se hlaste.

Kontakt na školu

Adresa: Gymnázium
Omská 1300
100 00 Praha 10
www: http://www.omska.cz
e-mail: info@omska.cz
tel: +420 267 311 317

Komentáře 100 - 108 z 149

Nicole – 26.5.2012 18:33 reagovat strom

Ahoj, tak kdo se dostal na čtyřletej? ;) Abych věděla, s kým se setkam v září :)

Lucka – 24.4.2012 15:26 reagovat strom

Ahoj, nejdu sem s účelem hodnotit, ale dostala jsem se na tuhle školu na přijímačkách a rozhoduji se mezi Omskou a Libeňákem. Na Omskou mi cesta bere 1 hodinu. Na Libeňák tak půl hodiny. Nevím, kterou vybrat, na Libeňáku to je starý, ale víc mě zajímá kvalita výuky.. a také ta dostupnost no..

rodič – 14.4.2012 14:29 reagovat strom

Také by mě zajímalo, co tak hrozného se na škole dějě, můžete být konkrétnější? Mám syna v primě a ten je naprosto spokojený. Třídního profesora Bojkovského si nemůžou vynachválit.

Anonym – 13.4.2012 15:32 reagovat strom

A co se tedy děje s profesorským sborem?

Tally – 11.4.2012 14:04 reagovat strom

Učení mě vždy bavilo a měla jsem výborné výsledky. I teď mám vyznamenání, ale učení mě úplně znechutili zde vyučující profesoři. Teším se, až z téhle školy vypadnu na vejšku.

rodič – 11.4.2012 13:54 reagovat strom

Přístup učitelů ke studentům na gymnáziu Omská mě opravdu velmi zklamal. Dcera přešla na gympl Arabská a je to úplně o něčem jiném. Omská nikdy více!

Anonym – 11.4.2012 13:46 reagovat strom

Zdravím, co se poslední dobou děje s profesorským sborem na této škole je fakt k zamyšlení!

rodič – 21.2.2012 11:04 reagovat strom

Má dcera nastoupila v září 2011 na osmileté gymnázium na Omské. Je to zatím krátká doba, ale musím napsat, že jsme se školou a s přístupem profesorů velice spokojené. Na třídních schůzkách jsem se nesetkala s chováním, které popisuje rodič v příspěvku z 1.2. (ono záleží na tom, na koho člověk narazí, ale to je problém většiny škol). Naopak - profesoři nám 8ochotně poradili, jak dětem usnadnit přechod na "velkou školu" - a rady přinesly dobré výsledky. Dcera chodí do školy ráda a ani v nejmenším nelituje, že si vybrala OMSKOU.

rodič – 1.2.2012 12:28 reagovat strom

Dobrý den, na gymnázium Omská mé dítě nastoupilo v domnění, že se jedná o prestižní gymnázium, kde učí kvalitní pedagogové a přístup ke studentům je na úrovni. Po roce docházky a několika třídních schůzkách jsem zděšen chováním některých pedagogů ke studentům a kvalitou pedagogů a jejich výkladem v hodině. Na třídních schůzkách se rodiče bojí veřejně vystoupit, protože vědí, že se stejně nic nezmění a ještě se to obrátí proti jejich dítěti. Myslím, že by pan ředitel měl "vylézt ze své ulity" přestat se konečně všeho bát a zamyslet se nad skladbou svého učitelského sboru!

Nabídka Zkoušek nanečisto:

Příprava na zkoušky
střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na
maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz
rychlá pomoc s matematikou
vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840
logo Zkoušky nanečisto

Mgr. Petr Husar - zkousky-nanecisto.cz, autorem grafických prvků je Josef Quis