Gymnázium Českolipská

Přidat komentář

Reakce na zprávu
Anonym – 11.2.2018 22:57

Ahoj, rád bych se na tuto školu hlásil na čtyřleté studium, ale chtěl bych se zeptat jestli si myslíte ,že kvalitou je lepší Českolipská nebo Štěpánská?

Kontakt na školu

Adresa: Českolipská 373
Praha 9
www: http://www.ceskolipska.cz/
e-mail: info@ceskolipska.cz
tel: 283 882 028

Komentáře 82 - 90 z 93

Anonym – 7.1.2009 16:37 reagovat strom

Tahle škola je podle mě dobrá, občas jsou sice nějaký problémy např: s fyzikářema a jednou češtinářskou ( Věra Holejšovská), ale jinak pohoda.A ještě něco ty lidičky z univerzia jsou neskutečně stupidní a nevim proč lidi z gymplu označujou za opice....myslim že je to spíš na opak....

Terka – 13.11.2008 17:11 reagovat strom

Ty lidi v týhle škole jsou jak opice. CHodim do Unevrzumu a ty lidi kdyz tam prochazej tak se citim jak v pavilonu opic!!!!

Anonym – 26.8.2008 18:14 reagovat strom

tenhle gympl? první roky obrovský nadšení, skvělá úroveň, dobrá třída, prostě dokonalost sama... s přibývajícími lety ale jako by se škola zhoršovala, ačkoli její vybavení je čím dál lepší... jako kdyby se profesoři čím dál víc soustředili na to, že hlavní není studenta naučit, ale zničit mu nervy a nechat ho, ať maká do roztrhání... občas je to horší, občas lepší... každopádně moje hodnocení je asi takové: za první stupeň 100% a za druhý nic moc (netroufám si odhadovat procenta)... je to na vás :o)))

Lol xD – 22.5.2008 21:37 reagovat strom

Čaukys, hele, vy co sem jdete v září do prváku mi pls písněte třeba na icq (346-304-691), mobil (721665516) bo pište na maily. Budu se na Vás všechny určitě těšit..:), ak se mějte fainově, a pa :-* ve škole :D

Barushka=) – 18.11.2007 18:16 reagovat strom

tahle schoolička je prostě bestová...ve třídě je fajňáckej kolektiv / až na jednou vyjímku/ a mám jí mocky ráda =P už sem tu 2 roky, a rozhodně nelituju , že sem sem šla =)

Kelly – 30.1.2007 08:51 reagovat strom

Mno, na tuhle školu chodím už 4. rok, a myslim, že sem si vybrala celkem dobře.. Ve třídě máme skvělej kolektiv, takže je pořád o zábavu postaráno.. Mezitřídní vztahy s osmiletym gymplem jsou taky celkem v pohodě, ale to asi záleží na každym zvlášť. Někdo se prostě chce bavit, někdo ne.. V prváku to bylo nejdřív celkem krutý, nejhorší bylo, když nám oznámili, že za 50% úspěch při testu stejně znamená za 5.. Ale na to si člověk zvykne a nakonec se ukáže, že ne všichni profesoři se tím řídí. Druhák byl asi nejpohodovější. Do maturity bylo ještě daleko, už jsme se dobře znali a začali sme si to pořádně užívat. Ve třeťáku to byla taky více-méňe pohoda, protože to učení se dá v pohodě zvládat. Teď v maturitním ročníku je to trošku náročnější.. Ale musim uznat, že sem čekala, že to bude daleko horší.. I když se "přitvrzení" trošku projevuje na známkách, musim uznat, že kdybych trochu mákla, tak bych se vypracovala daleko vejš.. Je fakt, že se občas střídá tejden, kdy mám každý odpoledne volný a pak je tejden, kdy chodim pořád spát tak v jednu ráno, protože se nestíhám připravit třeba na dva nebo tři opakovací testy najednou.. A do toho seminárky.. Ale to je všechno o vůli a dá se to zvládnout.. A i profesoři jsou většinou vstřícní a po požádání klidně přesunou test na další hodinu.. Samozřejmě jsou tu profesoři lepší a horší.. Musim říct, že mezi skupinou francouzského a německého jazyka je neuvěřitelná propast. Zatímco francouzštináři se naučili za 4 roky jen pár slovíček a jednoduchých a důležitých vět typu "Pes je pod stolem.", tak němčináři jsou na tom o mnoho mnoho lépe.. Myslim, že němčinářka Gottfriedová je asi nejlepší profesorka na škole, protože dokáže naučit a umí donutit se připravovat na hodinu. A pořád umí bejt hodná, vtipná a hlavně v pohodě.. to francouzštinářka Hamouzová neumí snad ani jedno.. Testy kopíruje z učebnice, ve které jsou napsabý výsledky, takže stačí si jen otevřít učebnici a opsat výsledky.. Pak máte za 1.. Jinak je ale Hamouzová celkem nudná a její hodiny (přesto že trvají klasicky 45minut) jsou delší než ty ostatní.. Pokud vás zajímá chemie, bude výhrou, pokud dostanete zástupce Hrnčíře.. umí naučit, donutit se učit a ve volných chvílích zjistíte, že je to celkem fajn člověk... To samý matikář Kozel. Je dobrej a umí vysvětlit.. Když něčemu nerozumíte, tak občas dělá třeba konzultační hodiny.. Což se taky hodí.. Rozhodně nelituju, že sem šla zrovna na tuhle školu..

Anonym – 19.7.2006 12:44 reagovat strom

Mrzi mě, že jsem nešla na gymnázium Litoměřická, což je taky na Proseku, ale má delší tradici a jak vím od jejích studentů, hodně se jim tam věnujou a hodně toho uměj.

Anonym – 4.9.2005 19:57 reagovat strom

Na týhle škole jsem sice teprve třetím rokem,ale myslim že tahle škola se dá poznat hodně rychle.Ze začátku mi to tady přišlo hodně tvrdý tim myslim tolik toho učení ale člověk si časem zvyknul i když mě to trvalo celej první ročník.Učitelskej sbor docela jde až na pár učitelů který tahaj svůj osobní život i do vyučování.Nebo je tu pár učitelů kteří vám klidně nadávaj do slepic a káč blbejch.Pro mě je nejlepší učitel na škole náš zeměpisář Pavlovský je fakt super a je s nim prdel.Jinak ale musim uznat že lidi jsou tady skvělí a zažijete tady hodně prdele.Jestli sem ovšem půjdete je na vás...

Hobojík – 24.4.2005 13:50 reagovat strom

Poslední dobou mě tahle škola pěkně štve. Moji spolužáci jsou absolutně (s prominutím) dementní a nejinak tomu je i v ostatních ročnících. Čtyřletej gympl je v pohodě, ale osmiletej? Ehm, když vidím malý primány jak lítají po chodbě a řvou, nehledě na to, že se mlátí učebnicí a kradou si všemožné věci, nejsem si jistá, jestli jsem zvolila správně. Ale možná z toho vyrostou :) Nicméně profesorský sbor je vcelku OK. Až na pár profesorů, kteří by si měli uvědomit, co to znamená učit. Ale docela mě mrzí, že škola je všeobecná, a tak ná na nic nepřipraví. A tělocvik je strašnej! Fakt mě nebaví celý léto venku běhat snad tisíc koleček. Naše škola je poslední dobou docela slušně vybavená, dá se říct, že dost kvalitně. Jídelna je krásně zelená :) ... Vaří vcelku fajn, ale když jdeme na oběd, musíme (bohužel) projít Soukromou základní školou Univerzum, která si pronajímá něco málo prostorů. A to je děs a běs. Rozmačkaný pomeranče po zemi a blééééééé :) Naštěstí jsou uklizený v rohu školy, takže je nikdo nemůže potkat v jiné době :). Jestli chcete na gympl, na kterym je spoustu puritánů a sem tam nějaká ta světlá vyjímka, tak do toho. Ale jinak školu hodnotím asi 70% ;)

Nabídka Zkoušek nanečisto:

Příprava na zkoušky
střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na
maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz
rychlá pomoc s matematikou
vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840
logo Zkoušky nanečisto

Mgr. Petr Husar - zkousky-nanecisto.cz, autorem grafických prvků je Josef Quis