Gymnázium Českolipská

Přidat komentář

Reakce na zprávu
Anonym – 11.2.2018 21:57

Ahoj, rád bych se na tuto školu hlásil na čtyřleté studium, ale chtěl bych se zeptat jestli si myslíte ,že kvalitou je lepší Českolipská nebo Štěpánská?

Kontakt na školu

Adresa: Českolipská 373
Praha 9
www: http://www.ceskolipska.cz/
e-mail: info@ceskolipska.cz
tel: 283 882 028

Komentáře 91 - 99 z 92

Anonym – 23.2.2005 22:46 reagovat strom

Skola podle meho nazoru pripravuje studenty na VS pomerne kvalitne. Silne stranky(obsah vyuky) jsou Nj(Gottfriedova),CH(Hrncir),Mat(Kozel), Cj(Zubikova-nejlepsi ucitelka na skole),dalsi predmety jsou taky OK. V posledni dobe se mnoho veci na skole zlepsilo diky vymene vedeni. Porad se neco zlepsuje. Bohuzel uroven skoly trpi prenasenim problemu z osobniho zivota do vyuky (tyka se to nekolika mala ucitelek). To se projevuje na sikanovani nekterych zaku uciteli. Znamkuje se velmi tvrde a to muze byt nevyhoda pri prijimackach na nektere VS, kde berou v uvahu prumer.

Anonym – 25.11.2004 19:50 reagovat strom

Podivná škola. Jsem v sextě. Obsah vyučování se dá zvládat a učená látka je dostačující a myslím si že na budoucí život (maturita, příjimačky, studium na vysoké škole) vás profesoři připraví dobře. Ale co se týká vztahů kantorů a studentů/studentek (až na světlé vyjímky kterých si velmi vážím) je to hrozné. Ve školním řádu máte napsáno že máte zdravit učitele. A co oni? (až na výše zmíněnou hrstku) nejraději se začnou dívat do země a nic neříkají. Jdete si vyřídit důležitou věc do ředitelny a první co zde všichni udělají je že vám zkontrolují obuv zda jste se přezula (hlavně že nás v Zsv učí že základem slušného chování je při hovoru se dívat do očí). Už se mi jednou stalo že mi bylo řečeno že daný profesor je vzdělaný a že nemám co říkat. Toť obrázek této školy. Volba je na vás. Mrzí mne že toto musím psát ale zatím si tato škola nic víc nezaslouží.

Nabídka Zkoušek nanečisto:

Příprava na zkoušky
střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na
maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz
rychlá pomoc s matematikou
vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840
logo Zkoušky nanečisto

Mgr. Petr Husar - zkousky-nanecisto.cz, autorem grafických prvků je Josef Quis