Gymnázium Českolipská

Přidat komentář

Reakce na zprávu
Anonym – 11.2.2018 22:57

Ahoj, rád bych se na tuto školu hlásil na čtyřleté studium, ale chtěl bych se zeptat jestli si myslíte ,že kvalitou je lepší Českolipská nebo Štěpánská?

Kontakt na školu

Adresa: Českolipská 373
Praha 9
www: http://www.ceskolipska.cz/
e-mail: info@ceskolipska.cz
tel: 283 882 028

Komentáře 91 - 99 z 93

Anonym – 28.3.2005 21:53 reagovat strom

No ja nevim. Za chvilku budu maturovat na osmiletym gymplu, tak si myslim, ze tuhle skolu znam docela dobre. Abych rekl pravdu, myslim, ze nase skola se od ostatnich gymnazii nijak moc nelisi. Jo, obcas je to hodne narocny, ale to je vsude. Co se tyce pripravy na VS, tak myslim, ze perfektni.Profesorsky sbor za poslednich par let docela omladnul, i kdyz obcas je to trosku na skodu (treba kdyz matematiku uci slecna, ktera absolutne netusi, co to "ucit" znamena a jeste ani nema dostudovanou vejsku). Zaver: nelituju toho, ze jsem na tuhle skolu sel.

Anonym – 23.2.2005 23:46 reagovat strom

Skola podle meho nazoru pripravuje studenty na VS pomerne kvalitne. Silne stranky(obsah vyuky) jsou Nj(Gottfriedova),CH(Hrncir),Mat(Kozel), Cj(Zubikova-nejlepsi ucitelka na skole),dalsi predmety jsou taky OK. V posledni dobe se mnoho veci na skole zlepsilo diky vymene vedeni. Porad se neco zlepsuje. Bohuzel uroven skoly trpi prenasenim problemu z osobniho zivota do vyuky (tyka se to nekolika mala ucitelek). To se projevuje na sikanovani nekterych zaku uciteli. Znamkuje se velmi tvrde a to muze byt nevyhoda pri prijimackach na nektere VS, kde berou v uvahu prumer.

Anonym – 25.11.2004 20:50 reagovat strom

Podivná škola. Jsem v sextě. Obsah vyučování se dá zvládat a učená látka je dostačující a myslím si že na budoucí život (maturita, příjimačky, studium na vysoké škole) vás profesoři připraví dobře. Ale co se týká vztahů kantorů a studentů/studentek (až na světlé vyjímky kterých si velmi vážím) je to hrozné. Ve školním řádu máte napsáno že máte zdravit učitele. A co oni? (až na výše zmíněnou hrstku) nejraději se začnou dívat do země a nic neříkají. Jdete si vyřídit důležitou věc do ředitelny a první co zde všichni udělají je že vám zkontrolují obuv zda jste se přezula (hlavně že nás v Zsv učí že základem slušného chování je při hovoru se dívat do očí). Už se mi jednou stalo že mi bylo řečeno že daný profesor je vzdělaný a že nemám co říkat. Toť obrázek této školy. Volba je na vás. Mrzí mne že toto musím psát ale zatím si tato škola nic víc nezaslouží.

Nabídka Zkoušek nanečisto:

Příprava na zkoušky
střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na
maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz
rychlá pomoc s matematikou
vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840
logo Zkoušky nanečisto

Mgr. Petr Husar - zkousky-nanecisto.cz, autorem grafických prvků je Josef Quis