Vlákno diskuse

Anonym – 4.9.2005 19:57 reagovat

Na týhle škole jsem sice teprve třetím rokem,ale myslim že tahle škola se dá poznat hodně rychle.Ze začátku mi to tady přišlo hodně tvrdý tim myslim tolik toho učení ale člověk si časem zvyknul i když mě to trvalo celej první ročník.Učitelskej sbor docela jde až na pár učitelů který tahaj svůj osobní život i do vyučování.Nebo je tu pár učitelů kteří vám klidně nadávaj do slepic a káč blbejch.Pro mě je nejlepší učitel na škole náš zeměpisář Pavlovský je fakt super a je s nim prdel.Jinak ale musim uznat že lidi jsou tady skvělí a zažijete tady hodně prdele.Jestli sem ovšem půjdete je na vás...

Přidat hodnocení

Reakce na zprávu
Anonym – 4.9.2005 19:57

Na týhle škole jsem sice teprve třetím rokem,ale myslim že tahle škola se dá poznat hodně rychle.Ze začátku mi to tady přišlo hodně tvrdý tim myslim tolik toho učení ale člověk si časem zvyknul i když mě to trvalo celej první ročník.Učitelskej sbor docela jde až na pár učitelů který tahaj svůj osobní život i do vyučování.Nebo je tu pár učitelů kteří vám klidně nadávaj do slepic a káč blbejch.Pro mě je nejlepší učitel na škole náš zeměpisář Pavlovský je fakt super a je s nim prdel.Jinak ale musim uznat že lidi jsou tady skvělí a zažijete tady hodně prdele.Jestli sem ovšem půjdete je na vás...

Nabídka Zkoušek nanečisto:

Příprava na zkoušky
střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na
maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz
rychlá pomoc s matematikou
vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840
logo Zkoušky nanečisto

Mgr. Petr Husar - zkousky-nanecisto.cz, autorem grafických prvků je Josef Quis