VOŠ a SPŠ Varnsdorf

Přidat komentář

Reakce na zprávu
Michal – 3.6.2009 08:19

Já sám jsem tuto školu úspěšně absolvoval. Na vysoké jsem poměrně dobře čerpal z vědomostí, které se mi zde dostaly. Nyní jsem poměrně úspěšný podnikatel v oboru ICT. Myslím, že studium samo o sobě je vždy o přístupu samotného žáka. Pokud student chce, může si toho z této školy odnést mnoho. Je mi líto pana Rejchrta s jeho nezdvořilými výroky osočující a napadající studenty, kteří přeci jen v životě něco dokázali a rozhodně nuly nejsou. Je jen dobře, že takoví studenti jako on, kteří nechápou všechny možné souvislosti, školu opouštějí.

Kontakt na školu

Adresa: Mariánská 1100
407 47 Varnsdorf
www: http://www.vosvdf.cz/
e-mail: info@vosvdf.cz
tel: +420 412 315 022

Komentáře 1 - 9 z 39

anonym – 1.9.2016 07:08 reagovat strom

Tato škola je o ***** no. Úspěšně jsem zde odmaturoval a umím *****. Kvalita zdejsich pedagogu je téměř na nulové úrovni. Až na vyjímky, těch ale není moc, jmenovitě pan Škoda, Bubílek, Nohavica a paní češtinářka, bohuželsi nevzpomenu na jméno, ne Vítová ale ta druhá, ta trochu ukřičená. ☺ Zbytek nejsou učitelé ale zakomplexovaný *****.

Jan Sedláček – 10.1.2015 19:34 reagovat strom

Já studuji VOŠ na této škole (obor ICT) a musím říct že se jedná o kvalitní školu. Nastoupil jsem jako odborník z praxe (pracuji ve výzkumném a vývojovém oddělení) a jako člověk, který ví co je reálně potřeba v technické praxi, hodnotím více než pozitivně. Lidé, vyučující odborné předměty, podávají danou problematiku srozumitelně a jejich hodnocení odpovídá reálu. Co zde ale musím vyzdvihnout je určitě výuka matematiky. Stejně jako spoustu dalších studentů mě studium matematiky příliš "nebralo" a tak jsem na střední škole v tomto předmětu silně zaostával. Nicméně zde jsem nalezl vyučující, kteří si nepotřebovali dokázat že oni to umí, ale chtěli to naučit i mě. Pokud tedy zde narazíte na paní Paulusovou věřte že studium nebude taková nuda a opravdu Vás bude chtít něco naučit. Jednou jsem bohužel narazil na studenty denního studia SŠ a pochopil jsem, proč je zde někdo schopen napsat tak kritické a urážlivé hodnocení jako je uvedeno níže. S takovýmto přístupem je zcela jasné že se studenti nic nenaučí a ani daný vyučující nemá šanci něco naučit je. A to i přes to že se probírala látka technického charakteru nutná pro praxi. Daným studentům ani nevadilo, že vedle nich píšeme důležitý test a celá hodina spíše připomínala zaplněný fotbalový stadion. Co dodat závěrem? Škola je to výtečná, ale pokud očekáváte že Vám to někdo "naleje" do hlavy pak se pletete. Urážlivá hodnocení popsaná níže neberte prosím vážně. Jedná se o spoustu planých řečí líných studentů, kteří si představují studium asi jako Hurvínek válku.

lasicka – 14.8.2009 00:46 reagovat strom

tato skola je kvalitni ustav pro negramotne, kteri chteji maturitu

Anonym – 3.6.2009 09:17 reagovat strom

Priserna skola. Neni co dodat. Neprofesionalni pristup profesoru vuci zakum. Nekteri znamkuji dost nespravedlive. Nekterym je jedno, ze chybi treba i 3 mesice. Takhle bych mohla pokracovat. Sem bych uz nikdy nevlezla. Takze adié, Varnsdorfe!

Michal – 3.6.2009 08:19 reagovat strom

Já sám jsem tuto školu úspěšně absolvoval. Na vysoké jsem poměrně dobře čerpal z vědomostí, které se mi zde dostaly. Nyní jsem poměrně úspěšný podnikatel v oboru ICT. Myslím, že studium samo o sobě je vždy o přístupu samotného žáka. Pokud student chce, může si toho z této školy odnést mnoho. Je mi líto pana Rejchrta s jeho nezdvořilými výroky osočující a napadající studenty, kteří přeci jen v životě něco dokázali a rozhodně nuly nejsou. Je jen dobře, že takoví studenti jako on, kteří nechápou všechny možné souvislosti, školu opouštějí.

Rejchrt – 4.4.2009 15:45 reagovat strom

Hahaha! ja ze mam mindraky, ze sem nedokoncil skolu?To bys mel mit spis ty, "anonyme", ze na tu skolu furt chodis ne? Ja ji ukoncil dobrovolne :) no jo no, asi sem slapl do vosiho hnizda, hold, pravda nekdy boli! Tak si na ty skole hnijte, vy nuly!

Anonym – 4.4.2009 09:40 reagovat strom

Rejchrte,Rejchrte,co tě furt žere,svůj názor jsi řekl,školu jsi nedodělal,tak to tak valný s tebou nebylo,viď?Mrzí tě ,že nemáš titul,ale neboj někde jinde ti ho daj zadarmo,ale na týhle škole určitě NE.

David Rejchrt – 2.4.2009 07:02 reagovat strom

Tak na to snad ani nebudu reagovat. Ja z ty skoly odesel po 2. rocniku, znami mi furt pisou ze sem udelal dobre a vetsina rekla, ze na to serou a stejne v pohode prelejzaj.Nemam ve zvyku se s nekym hadat, vam ta skola da titul zadarmo, tak proto tady asi tak chvalite. Tak se teda neucte, prolejzejte, hlavne mit vsechno a hned.

:-D – 1.4.2009 21:09 reagovat strom

David Rejchrtn ty si ubožák:-D asi si máš komplex a tuto školu si nedodělal:-D a nebo po tobě učitelé šli že si to flákal:-D hold každej ti to před nosánek nedá jako tvoje maminka s tatínkem chlapečku:-D

Nabídka Zkoušek nanečisto:

Příprava na zkoušky
střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na
maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz
rychlá pomoc s matematikou
vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840
logo Zkoušky nanečisto

Mgr. Petr Husar - zkousky-nanecisto.cz, autorem grafických prvků je Josef Quis