Klasické a španělské gymnázium

Přidat komentář

Kontakt na školu

Adresa: Klasické a španělské gymnázium, Brno-Bystrc
Vejrostova 2
635 00 Brno
www: http://www.gyby.cz/
e-mail: info@gyby.cz
tel: +420 546 214 931

Komentáře 28 - 36 z 38

Studend2 – 31.1.2007 20:45 reagovat strom

Ano, témněr fše. co se tu pýše je pravda. Tahle škola je vážňe víborna, hlavňe pro humanytňe zamněřené jeďynce. Jaziki se tam třeba naučíte bezkonkurečně.

Student – 31.1.2007 18:59 reagovat strom

Je tomu již drahně dní, co jsem tuto školu, respektive její klasickou část opustil. Škola mi toho dala mnoho, od skvělé jazykové vybavenosti, latinu a řečtinu nepočítaje, jelikož mi umožní jen porozumění cizím slovům vědeckého charakteru, nikoliv však mluvu živou, po neskutečné množství zajímavých informací, se kterým mohu příjemně překvapovat své okolí. Díky dobrým gymnaziálním profesorům, mi bylo umožněno nahlédnout do tajů matematických věd, i když ne do takové úrovně, jako na gymnáziích jiných. Dnes jsem úspěšný mladý muž, vydělávající takměř nechutně mnoho peněz a jsem štasen, že mi bylo umožněno tuto školu navštěvovat. Vedení školy je ovšem v současnosti podprůměrně amatérské, ovšem do příštích let lze očekávat obměnu. Nic netrvá věčně, ani ty nejkrásnější verše Karla Jaromíra Erbena.

Anonym – 30.5.2006 20:16 reagovat strom

Už je to 2 roky co jsem maturovala na tomto gymnáziu,chodila jsem na španělskou větev a musím říct, že na tohle období mám jedny z nejhezčích vzpomínek. Za dob kdy jsem tam chodila, vedení školy a hlavně španělské sekce (především pí. Jagelská), dělalo pro nás hrozně moc - organizovali nám výměnné pobyty, několikrát jsme byli ve Španělsku, prostě hrozně moc akcí, při kterých se utužoval kolektiv celé naší sekce. Všichni jsme se dobře znali a na škole vládla přátelská, rodinná, prostě senzační atmosféra, o kterou se také zasadili skvělí španělští učitelé, kteří mnohdy byli také našimi kamarády. Tohle vše se bohužel změnilo po nástupu paní Shorné do funkce ředitelky školy, nejen že nemá absolutně žádnou úroveň (chodí po škole v teplákách) navíc si respekt sjednává násilím v podobě nesmyslného a přehnaného dozoru nad každým a nad vším. Nemluvě o tom, že je ředitelkou také španělské sekce a přitom si myslí, že Španělsko je republika...Dále mi vadí, že buď propustila nebo nechala odejít ty nejlepší mlade pedagogy a nechala tam stare senilní učitele. Co dodat, tato škola byla plná skvělých lidí, kteří se snažili aby jsme se něco naučili a zároveń se nám na škole líbilo, ale ted je hlavní prioritou kázeń a neustálý dohled. A to je velká škoda:(

Anonym – 21.5.2006 16:36 reagovat strom

Souhlasím s názorem, že klasická větev tohoto gymnázia je vážně na úrovni a taky s tím, že ředitelka je hrozná. Paní Shorná (jen tak mimochodem tělocvikářka :-)... musí to být sranda, mít takovou babiznu na tělocvik, hlavně při kotoulech =D)je to nejhorší, co nás mohlo potkat. Jde po chodbě a brrr... Učitelé se stavějí málem do pozoru, naše třídní se bojí nás pustit dřív na oběd... Nabízí se otázka proč asi... Někteří učitelé komentují její naprosto nesmyslná rozhodnutí (jako např. loni, když jsme na školní výlet mohli jet až po poradě - asi po 22. červnu - jinak řečeno téměř polovina tříd nikam jet nemohla...). Jednoduše řečeno - nám všem by se dýchalo lépe, kdyby se ona... ehm... nacházela... (nechávám prostor vlastním... nápadům =))

Anonymka – 13.3.2006 16:06 reagovat strom

Já studuju prvnim rokem tohle gymnazium a musim ho jen pochvalit, studuju spanelskou vetev a je to super. Rok a domluvite se ve spanelsku. Bozi!!!

Anonym – 10.3.2006 16:15 reagovat strom

No, klasické gymnasium bylo klasické gymnasium.... Myslím, že to mluví za vše

Anonym – 7.1.2006 19:23 reagovat strom

Opravdu skvělá škola!!! Hodně vás tam naučí!!! :)

Anonym – 31.12.2005 16:44 reagovat strom

Kdyby se vyměnilo vedení-ředitelka, tak bych snad i doporučila.

Anonym – 12.12.2005 13:38 reagovat strom

Spokojenost,i když to chce někdy pevné nervy=)

Nabídka Zkoušek nanečisto:

Příprava na zkoušky
střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na
maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz
rychlá pomoc s matematikou
vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840
logo Zkoušky nanečisto

Mgr. Petr Husar - zkousky-nanecisto.cz, autorem grafických prvků je Josef Quis