Gymnázium Postupická

Přidat komentář

Kontakt na školu

Adresa: Postupická 3150
141 00 Praha 4
Spořilov
www: http://www.postupicka.cz/
e-mail: postupicka@postupicka.cz
tel: 272 761 001

Komentáře 1 - 9 z 181

Augustus – 11.10.2017 12:03 reagovat strom

Kdyby si profesoři tolik nevylévali své komplexy na studenty a nepřeceňovali své schopnosti, dále pokud by se většina školy nesnažila tvářit cool a dalo se s nimi bavit o něčem jiném než o sportu, chlastu a sexu, možná by to byla i skvělá škola

Anonym – 24.6.2017 14:16 reagovat strom

Samozřejmě jsem chtěl říct "co profesor(ka) neříkal(a) a nenachází se v učebnicích", moje chyba.

Anonym – 23.6.2017 04:10 reagovat strom

Neřešte známky a podobné hovadiny. Na lidi s lepšími známkami se tu dívá víceméně skrz prsty, minimálně za jejimi zády. Hodně lidí má nějakou čtyřku a jsou tu často nepříjemné spory mezi studenty a učiteli, které mohou vést i k přepadovce nebo zkoušení. Škola chce působit dojmem gymnázia i sportovní školy, ale víceméně selhává v obojím. Hodně pomůže mít nějaké mimoškolní vzdělání (nemusí být úřední), protože jinak je učení spíše ruskou ruletou s časem, pokud se tedy neučíte 2-3 předměty každý den a neusilujete o každopololetní vyznamenání. Ale i tak často najdete v testech něco, co profesor(ka) neříkal(a) a otázky jsou vymýšleny tak, že kromě jedné špatné otázky musíte mít špatně hned další. A pokud máte čtvrtinu testu špatně, nečekejte ani 2-. Jinak většina profesorů v hodinách stručně recituje, ale nevysvětlí, desítky souvislostí si holt musíte hledat v učebnicích, popř. na internetu, protože bez toho test nenapíšete. Ti více profesionální profesoři jsou ke studentům spíše skeptičtí a dávají to hodně najevo. Jinak vyloženě nesportovním typům bych školu nedoporučoval, poněvadž se tu prakticky na nic jiného než sport nemyslí (tedy během vyučovacích hodin nikdy) a tělocvik se bere dost vážně. Chce to zkušenosti s fotbalem, florbalem, skákání přes laťku, vzpírání atd. A v pasivním sportování musíte být taky v obraze, abyste trochu zapadli. Já se osobně sem úplně neřadím, ale najde se tu překvapivě dost fajn lidí, i když těch, co bych pověsil do průvanu, je tu taky dost. Jinak je tu i němčinářka, která dává na vysvědčení i o dva stupně horší, než vám vychází, ale němčinu jsem nikdy neměl. Jinak tu jsou kurzy sportovní (lyžařské zájezdy, cyklistika), divadla a nějaké výlety s jazykovými předměty. Takhle by si obyčejný laik měl udělat představu o této škole a potom se rozhodnout, je-li pro něj vhodná.

Anonym – 5.6.2017 11:30 reagovat strom

Přímo se tu nešikanují, ale mají daleko horší šanci zapadnout. Vládne tu hypermaskulinita a hodně se tu drbe. Tělocvik spíše náročnější, je třeba trochu zkušenosti. Učení lehké není, ale je to prostě gympl a je jedno, jaký typ.

Anonym – 11.5.2017 21:21 reagovat strom

To jsou školy na opačných koncích škály. Postupická se nemůže s Arabskou vůbec rovnat, neváhej. Postupická je propadák, choděj tam lidi, co vyletěli z jiných škol a nikde jinde je nechtěli. Arabská má úroveň, fajn lidi, fajn akce a programování je super, nepředřeme se, ale naučíme se a hlavně je to o tom, co nás baví.

Anonym – 11.5.2017 16:49 reagovat strom

Postupuická nebo Arabská-programování?

Anonym – 3.5.2017 16:41 reagovat strom

Zajmalo by mě, jestli je pravda že se zde šikanují ti, co nejsou sportovně nadaní?

Anonym – 3.2.2017 15:00 reagovat strom

Nikdy jsem si neprošel školou, kde bylo tolik arogantních profesorů, až to fyzicky bolí. Teď jsem na vejšce, ani tam to takový není. Ani na základce.

Nabídka Zkoušek nanečisto:

Příprava na zkoušky
střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na
maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz
rychlá pomoc s matematikou
vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840
logo Zkoušky nanečisto

Mgr. Petr Husar - zkousky-nanecisto.cz, autorem grafických prvků je Josef Quis