Gymnázium Josefská

Přidat komentář

Reakce na zprávu
Anonym – 29.8.2017 15:52

Dobrý den, dostala jsem se na MalGym , dostala jsem učitelku Andrlovou,je v pohodě?Uvažovala jsem, že bych požádala o přesun do jiné třídy (myslím ve stejném ročníku), kde mají mít učitelku Hellerovou, ta jak na tom je? Děkuji za odpověd

Kontakt na školu

Adresa: Josefská 7
118 00 Praha 1
www: http://www.gymjosefska.cz/
e-mail: info@gymjosefska.cz
tel: +420 257 289 442

Komentáře 1 - 9 z 57

Anonym – 29.8.2017 15:52 reagovat strom

Dobrý den, dostala jsem se na MalGym , dostala jsem učitelku Andrlovou,je v pohodě?Uvažovala jsem, že bych požádala o přesun do jiné třídy (myslím ve stejném ročníku), kde mají mít učitelku Hellerovou, ta jak na tom je? Děkuji za odpověd

Anonym – 29.5.2017 07:54 reagovat strom

Na Patočku, rozhodně.

h – 3.5.2017 21:33 reagovat strom

Mohu poprosit o názor či radu, zda mám nastoupit na Malostranské g. či na Patočku v Jindřišské. Díky, stále jsem se nerozhodla kam ..

Alexandr Kozlov – 19.2.2017 20:02 reagovat strom

Je to skvělá škola, jak tak koukám psát sem má čas jen ta nespokojená hrstka a spokojení nemají čas kvůli různým olympiádám, jiným soutěžím, nebo kvůli studiu na vysoké škole. Já osobně jsem studium většinu času na škole flákal a jen tak tak jsem prolézal. Učitelé zvládali i takové jako já postupně namotivovat na studium a z našeho ročníku snad všichni dali bez problémů státní část maturity a většinou se dostali na Karlovu Univerzitu. Já už studuju druhý ročník Biochemie na UK a zvládám to díky této škole. V vyšších ročnících jsem se nejednou účastnil různých soutěží a byl uspěšným řešitelem chemické olympiády. Je pravda, že některé roky jsme neměli i nejlepší učitele, ale stává se to všude, že učitel projde nějaký pohovor dobře a na hodinách se prokáže jako méně schopný. Takový učitelé se tam mohou vyskytovat, ale neudrží se dlouho. většinou od půl roku do roka. A co se týče učitélů, co jsou na škole už dlouho, tak možná mohou nebýt moc příjemní na studenty, co se flákají, viz moje zkušenost, přes to i takové studenty toho hodně naučí. Ale pokud student projevuje snahu, tak to učitel vidí, dokáže v jeho snaze nasměřovat, pomoct a poradit. Pokud student studovat chce, tak tato škola poskytuje skvělé zázemí a možnosti pro studium. Nejen vybavením, ale i možnými mimoškolními aktivitami. Dokonce i ti, kteří mají v hlavě jiné věci než studium, tak pokud se na škole udrží a mají na to tam studovat, tak i ti nejhorší mohou díky této škole být následně těmi nejlepšími.

Studentka sexty – 7.2.2017 14:26 reagovat strom

Studuji tu šest let a nenacházím důvod k nespokojenosti. Ano, škola má své nevýhody (mírně neschopné vedení, drsní učitelé), ale rozhodně si nezaslouží negativní hodnocení níže. Vezměte si, že se jedná o státní školu, která je svazována spoustou nesmyslných vyhlášek a nemůže své zaměstnance motivovat vyššími platy, což je velká výhoda soukromých škol. Přesto bych řekla, že si vede velmi dobře a nabízí množství kulturních akcí, výjezdů, seminářů i studentských projektů. Výuka normálních předmětů také není špatná, akorát člověk musí pracovat. Pokud jste nesamostatní, hledáte jednoduché studium bez námahy a nejste zrovna chytří, Malgymu se raději vyhněte, jinak se budete vztekat jako hodnotící níže... Pokud jste chytří nebo pracovití, Malgym zvládnete bez potíží a získáte kvalitní vzdělání, zejména v oblasti jazyků a přírodních věd. Osobně také oceňuji přátelské zařízení školy (fatboye, terasa, kuchyňka, knihovna, posezení) i moderní vybavení učeben (projektory, vizualizéry, laboratoře a speciální učebny). Je možné, že jsem pouze měla štěstí na učitele a kolektiv, ale jsem tu zde už šest let a jsem spokojená, Malgym rozhodně doporučuji.

Jan – 22.1.2017 14:33 reagovat strom

Nedoporučuji, nespokojenost s většinou učitelů, stylem frontální výuky, prostě klasická podprůměrnost.

Anonym – 16.1.2017 12:08 reagovat strom

Dobry den, i kdyz to bude asi znit trochu smesne, mohli by jste prosim nekdo uvest odkazy, na zaklade kterych se tady uvadi pozice Malostranskeho gymnazia mezi prazskymi gymnazii? Nejako se k tomu nemuzu dopracovat. Dekuji.

Anonym – 8.12.2016 09:52 reagovat strom

V celkovém hodnocení škol je z pražských gymnázií na předposledním místě v evaluaci ministra školství. To hovoří za vše.A platí to, co se píše níže.

Anonym – 8.11.2016 10:55 reagovat strom

Čím je to taková hrůza?

Nabídka Zkoušek nanečisto:

Příprava na zkoušky
střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na
maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz
rychlá pomoc s matematikou
vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840
logo Zkoušky nanečisto

Mgr. Petr Husar - zkousky-nanecisto.cz, autorem grafických prvků je Josef Quis