Gymnázium Botičská

Přidat komentář

Reakce na zprávu
Eliška – 15.5.2019 23:40

Ahoj, prosím o pomoc, jsem přijata na Přípotoční (1 min chůze od baráku) a na Botičskou, nemohu si vybrat, děkuji.

Kontakt na školu

Adresa: Botičská 1
128 01 Praha 2
www: http://www.gybot.cz/
e-mail: gybot@gybot.cz
tel: 224 920 848

Komentáře 1 - 9 z 223

Eliška – 15.5.2019 23:40 reagovat strom

Ahoj, prosím o pomoc, jsem přijata na Přípotoční (1 min chůze od baráku) a na Botičskou, nemohu si vybrat, děkuji.

Anonym – 16.10.2018 20:38 reagovat strom

Studuji na této škole už nějakou dobu. Hned ze začátku musím zmínit, že jen na málokteré škole najdete tak empatické a ochotné učitele, kteří o svém předmětu mají velmi obsáhlé znalosti. Pokud máte nějaký problém, kantoři vás podrží a jsou ochotni vám pomoci. A nemluvím jen o pár učitelích, ale o skoro celém učitelském sboru. Nebudu to protahovat. Škola je náročná, velmi náročná. Pokud chcete mít samé jedničky a jít na VŠ bez příjímaček, tak radím vybrat jinou SŠ, protože tady na takové známky prostě obyčejný smrtelník nedosáhne. Zato na vás čeká velmi kvalitní příprava na vysokou školu. Profilové předměty jsou učeny opravdu podrobně a kvalitními učiteli. Biologie a chemie leckdy přesahují látku SŠ, zeměpis a fyzika se probírají rozšířeně. Matematika je také na velmi dobré úrovni. Humanitní předměty a jazyky rozhodně nezaostávají. Škola nabízí nespočet akcí, kroužků a mimoškolních aktivit. Každoročně se něco přikupuje a opravuje. Ve škole je dostupná poměrně rychlá Wi-Fi síť pro studenty, bufet a spoustu zákoutí, kam se člověk může zašít, když si potřebuje třeba mezi hodinami odpočinout. Mezi studenty (a učiteli) panuje přátelská atmosféra. Nic jako šikana (a posmívání) se tu nevede a eliminuje už v počátku. I když to tady vždy není růžové (a někdy je studium velmi psychicky (a fyzicky) náročné), tak rozhodně nelituji, že jsem sem šla. Mám za to, že to bylo jedno z nejlepších rozhodnutí v mém životě a jsem na gybot hrdá.

Viki – 18.5.2018 21:18 reagovat strom

Tak jak jsi se nakonec rozhodla?

Kateřina – 30.4.2018 12:40 reagovat strom

Mám prave úplně stejný problém! Jsem prijata na Stepanskou i na Boticskou a nevim kterou..:( Taky bych chtěla pak na medicínu.

Viky – 29.4.2018 23:14 reagovat strom

Ahojte! Potřebuju nutně radu,budu ráda za každý názor. Jsem přijata na Boticsky i Štěpánský. Mam zajem studovat medicínu,konkrétně zubní lékařství. Co jsem se dočetla Štěpánská je skvělá škola, akorát že se tu neuci chemie ve 4. ročníku. Taky prý není dostatečně studentů,které by chtěli na přírodovědne větví, takže vůbec takova nebude založena a budete muset na humanitní. A Boticska...cetla jsem takové hrozně komentáře. Typu, že šance mít samé jedničky je nemožné, prý ti zbytečně laborky zaberou strasne moc casu,a neni pak prostor ucit se na maturitu (co zbyva na prijimacky na medicínu?!) Vůbec nevím,jak se rozhodnout. Prosím,někdo kdo už absolvoval a má zkušenost,aby poradil! Ale budu celkově ráda za rady :D!

Kateřina – 27.4.2018 20:32 reagovat strom

Prosím o pomoc, mám si vybrat Botičskou nebo Štěpánskou, děkuji! ;)

anuka – 8.1.2018 23:55 reagovat strom

Ahoj, mohla bych se vás zeptat, jakou druhou školu jste si dávali/budete dávat na přihlášky? Díky moc.

Kokos – 8.6.2017 15:43 reagovat strom

Od učitelů jsem si půjčila staré učebnice (F,Ch,Př), rádi pomůžou. A potom, škola zveřejňuje okruhy, takže jsem si potom vytvořila ve Wordu takovou vlastní učebnici. Vzorce i teorii. Dobrý způsob, doporučuji. Na přípravné kurzy jsem chodila, ale moc jsem se toho nenaučila... Alespoň za mě. Tak snad pomohlo...

Nabídka Zkoušek nanečisto:

Příprava na zkoušky
střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na
maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz
rychlá pomoc s matematikou
vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840
logo Zkoušky nanečisto

Mgr. Petr Husar - zkousky-nanecisto.cz, autorem grafických prvků je Josef Quis