Gymnázium a sportovní gymnázium Přípotoční

Přidat komentář

Reakce na zprávu
Eliška – 15.5.2019 23:53

Ahoj, volili byste Přípotoční nebo Botičskou, popřípadě proč?Pak bych chtěla na medicinu, děkuji.

Kontakt na školu

Adresa: Gymnázium a sporotvní gymnázium Přípotoční 1337
101 30 Praha 10 - Vršovice
www: http://www.gsgpraha.cz/
e-mail: info@gsgpraha.cz
tel: +420 271 721 013

Komentáře 163 - 171 z 236

Kamča – 8.2.2009 18:45 reagovat strom

ahoj Dádo, já jsem teď v prváku a máme 3x tejdně do půl třetí, jedna odpoledka do půl čtvrtý a pátky máme do dvou...a do toho ještě 2x do měsíce laborky do půl pátý...

xxx – 8.2.2009 16:40 reagovat strom

Dádo je to jak u koho...já jsem teda ve třeťáku a máme dvakrát do půl čtvrtý,jednou za dva týdny do půl pátý a dvakrát do dvou..už si nepamatuju jak jsme to měli v prváku a ve druháku,ale myslim,že tak na dvě odpoledky za týde to asi vyjde.

Dáda – 6.2.2009 08:13 reagovat strom

Ahojky,uvažuju o týhle škole, chci na všeob.zaměření ,nevíte někdo, jaký jsou rozvrhy, do kolika hodin je výuka? Dělám totiž jinej sport, než nabízí tenhle gympl, odpoledne od půl třetí máme tréninky každej den, tak nevim.

Lenka – 5.2.2009 17:38 reagovat strom

Milý Anonyme, na Přípotoční jsem teď v prváku a musim souhlasit, že lidi jsou tu milý. První měsíce jsem se sice setkávala s trochu pochybnýma pohledama starších spolužáků, ale to je otázka času. Určitě se všude najdou lidi, který ti nesednou anebo to budou diliny, jak říkáš. Je možný, že se s někym takovým setkáš, ale jak jsem říkala a ostatně, skoro všechny příspěvky níž ti potvdrí, že je to úžasná škola s úžasnýma lidičkama... ;-)

Anonym – 3.12.2008 21:02 reagovat strom

Ahoj. Chystám se na tuhle školu a moc se tam tešim. Jdeme tam s kamarádkou a doufáme, že tam nemáte takový hrozný dilinky a mentální dementy jako jsou u nás na základce.

Patricie – 13.11.2008 12:48 reagovat strom

***já sem teda jako nepíšu, proto, abych nějak ohodnotila tuhle školu, znám odsud jendva kluky...ale jedno vím jistě, jednoho miluju a jeden mi je ukradenej,ten koho miluju chodí do 4.c na gymnázium přípotoční a je prostě upé Nej na celym světě. já vlastně ani nwm, co se mi na něm líbí, ale má prostě osobní kouzlo. vím, co si všichni budete říkat až to budete číst, co to je za kecy že jo. ale potřebovala jsem se z toho nějak vypsat...já ho tak milujuuu!!!

Terka – 11.11.2008 14:38 reagovat strom

Tak teda, narazila jsem na tuhle stránku náhodou, ale nedalo mi to a přečíst si ohlasy na vystudovanou školu jsem musela :o) Jsem sice už dva roky pryč, ale s těma nespravedlivejma profesorama moc nemůžu souhlasit. Samozřejmě - nějaký jsou lepší nějaký horší, ale že by si většina vysloveně škatulkovala, to fakt ne. Obecně považuju Přípo za dobrej gympl, učivo dostatečný, dá se to zvládnout bez problému i když člověk nesedí nad učením celý dny, a připraví poměrně dobře na VŠ - teda mě osobně určitě a obecně většina třídy šla na VŠ... Jinak výuka jazyků je myslím na poměrně dobrý úrovni. Osobně jsem tu uplně začínala se Španělštinou a pokud je tam stále prof. Rudolfová, tak vřele doporučuju - úžasná učitelka, která dokáže pro tenhle jazyk nadchnout asi každýho! Jinak přípo moc doporučuju...

Kamča – 12.10.2008 11:43 reagovat strom

musim souhlasit s Kačou...sem teď v prváku a musim říct že mám za ty ani ne dva měsíce k Přípo hodně dobrej vztah...lidi sou tu fakt přátelský a s učitely se dá vyjít, je jasný že se najdou ty horší, ale jinak sou v pohodě...jinak oproti učení na základce je to dost nával (taky sem to čekala), ale postupem času si zvykám :)...všem vřele doporučuju a pro w: tělák se dá zvládnout, taky sem se bála, ale je to v pohodě a přijímačky sem sice nedělala ale myslim že s přípravkama to zvládneš levou zadní :D

..w.. – 7.10.2008 19:02 reagovat strom

Ahojky! zatim o téhle škole moc nevím, jen mi o ní pár lidí říkalo. Jsem ted v 9. třídě..takže mě čekaj za pár měsícu přijímačky..o téhle škole uvažuji, zatím vůbec nemám ponětí jk probíhájí zkoušky..takže začínám schánět všechny podrobnosti..začínám se připravovat atd..mno..zatím nevim jestli si mám vybrat sportovní zaměření nb to všeobecné..každopádně, ted jsem v jazykové třídě mám 2 jazky angličtinu,němčinu..neříkám že je ovládám nejlépe..ae zase na to nejdem nejhůř,dokáž se bez problémů domluvit..takhle škola mi z vyprávění je zatím hodně sympatitká, takže uvidim!!hraju závodně volleybal..takže proto mě napadla tahle škola..=)..i když nevím proč,nějak se prostě bojím jak tady probíhá ten tělák a tak..nevím proč mno..ae nevadí! určitě o téhlě škole budu přemýšlet!!zatim!

Nabídka Zkoušek nanečisto:

Příprava na zkoušky
střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na
maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz
rychlá pomoc s matematikou
vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840
logo Zkoušky nanečisto

Mgr. Petr Husar - zkousky-nanecisto.cz, autorem grafických prvků je Josef Quis