Gymnázium a sportovní gymnázium Přípotoční

Přidat komentář

Reakce na zprávu
Eliška – 16.5.2019 00:53

Ahoj, volili byste Přípotoční nebo Botičskou, popřípadě proč?Pak bych chtěla na medicinu, děkuji.

Kontakt na školu

Adresa: Gymnázium a sporotvní gymnázium Přípotoční 1337
101 30 Praha 10 - Vršovice
www: http://www.gsgpraha.cz/
e-mail: info@gsgpraha.cz
tel: +420 271 721 013

Komentáře 190 - 198 z 234

anonym – 18.10.2007 16:46 reagovat strom

Zdravim,chodím do druhého ročníku na přípo a řeknu vám makačka,chodim do psrtovní třídy a moc nestíhám,ale je to na uvážení každ=ho z vás ,ale já uvažuju o přestupu!

Tereza – 17.10.2007 19:47 reagovat strom

Do této školy chodím zatím jen dva měsíce. Chodím do třídy s rozšířenou tělesnou výchovou. Za ty dva měsíce jsem si už docela zvykla na chod školy. I když nechodím do sportovky, tak i na nás dělají určití profesoři narážky jako na sportovce. Jinak ale musím říct, že i přes kvanta učení co teď momentálně máme-podle profesorů je to zatím jen minimum toho co nás ještě čeká..., je to podle mého dobrá škola, která komunikuje a nechává vyjádřit názor studenta. Takže pokud uvažujete o této škole tak se hlaste!!

Churacková – 25.9.2007 21:15 reagovat strom

Maturovala jsem v roce 2004 ve sportovní třídě. Škola mi defakto zničila sportovní kariéru, přílišné vypětí vedlo k mojí naprosté demotivaci a syndromu vyhoření. Kantoři se na nás na sportovce dívali jako na něco hloupého, dokonce jedna prohlásila, že máme místo mozku balon. Škola nám znemožňovala reprezentovat, pokud jsme měli špatné studijní výsledky. Postupně ze třídy "vyházeli" přes polovinu lidí a zbylo nás 11. Takže kolektiv se ani nedal utvořit. Školu bych tedy sportovci rozhodně!!! nedoporučila. Co se týče studia, ocenila bych pí. uč. Hetmerovou, Fuhrmana, Pospíšila, Vozábovou, Fikarovou (i když i oni tíhli k degradaci sportovců). Nejhorší a naprosto neprofesionální byla pí uč. Bártová. Teď studuji olitologii na FF UK, ale na přijímačky jsem se musela připravit naprosto mimo osnovy školy a samostatně, což ale asi není nic zvláštního. Studiu zdar:)

ENzo – 19.8.2007 13:32 reagovat strom

Docela slušnej ústav, bohužel úroveň ´profesoru´ v posledních letech klesla a to relativně rapidně.Ale jestli někdo chce na fajnově snobskej gymplík, tak přeju mnoho úspěchů v následující čtyřletce buzerace. Pozdravuju všechny dobré lidi, jechž stále hrstka drží prapor tohoto vynikajícího gymnásia.Aloha

:-) – 18.6.2007 16:25 reagovat strom

Já teda vím o více profesorech,kteří si hrají na borce.Přijde mi,že si na nás něco lečí.Nějaké osobní problémy a někteří z nich jsou tak neobjektivní,že známkují i podle nálady,což mi přijde dost padlé na hlavu.A to není jen na této škole,ale i na spoustě dalších.Na každé se takový profesor najde.Bohužel.

Předseda – 14.6.2007 00:17 reagovat strom

Rád bych reagoval na pana Kučeru. Já z tý školy letos vyšel a zrovna u těch maturit, kdy kluci dostali 4ku z aj jsem byl. Taky sem se divil proč jí dostali, když celou dobu mluvili a konverzace jim nedělala problém. Aspon tak tomu bylo z mé strany. Ze strany profesora, kterého jsem pak na toto téma vedl debatu to vyšlo ale jinak. Kluci sice mluvili a bylo vidět, že nějakej čas byli za louží, ale u maturity říkali jednoduhý, krátký věty. Mluvili sice dost, s pěknou vyslovností, ale chyběly tam rozvitější a košatější věci. Takže tak. O tom, že profesoři sportovce nemaj zrovna rádi, by se dalo polemizovat. Jestli on ten vztah nebude taky poznamenám trochu tím, že sportovci na to učení nemaj tolik času (nic ve zlym) a taky to tak pak vypadá. Co se týče hraní si na Boha - tam asi tušim o koho - resp. o kterou se jedna. Bohužel učila i mě a pravdou je, že je to člověk na nesprávném místě. Opravdu špatnej kantror a pro mě i člověk. Za co ale musim Přípo pochválit je super kolektiv, kterej se utvoří jak ve třídě tak mezi ročníky. Opravdu lidi na škole sou supr.

Vl.Kučera – 1.6.2007 10:03 reagovat strom

Plně souhlasím s posledním hodnocením. Syn mi naštěstí odmaturoval ve sportovní třídě. Varuji sportovce: Opravdu i z názvu školy vymizelo to slovo sportovní. Učitelé sportovce opravdu nemají rádi a dávají jim to pořádně na vědomí. U maturit jsem nebyl, ale jestliže dva sportovci, kteří byli rok v USA, dostanou z angličtiny 4, pak je blbej někdo jinej a ne oni. Sám jsem před více jak 30 lety absolvoval podobný ústav, který se pyšnil tím, že je náročný a trojku mají ve třídě ti nejlepší. Moc dobře vím, jak nám to všem ztížilo start do profesního života.Když si středoškolský pedagog hraje na boha,pak je lepší se mu vyhnout. Chcete-li sportovat, pak na Přípotoční nechoďte ani náhodou. Jako sportovce vás bude "škola" nenávidět a určitě to pocítíte. Letošním maturantům ve sportovní třídě přeji, ať uspějí v přijímačkách na VŠ a těm "pedagogům", kteří si nechávají říkat "profesor", ať ukáží, že výsledky maturity v této třídě neodrážejí úroveň žáků, ale úroveň pedagogů. Závěrem musím říci, že ne všichni učitelé jsou na Přípotoční špatní, to by bylo nespravedlivé. Po čtyřletém sledování této školy se stydím, že mám pedagogické vzdělání. Znovu opakuji sportovcům: " Zdaleka a obloukem se Přípotoční vyhněte." Ing. Vladimír Kučera CSc. - otec letošního maturanta

Anonym – 31.5.2007 10:25 reagovat strom

Varování pro sportovce. Za jednu z největších životních chyb považuji, že jsem dal své dítě na toto "sportovní" gymnázium. Naštěstí již je pryč a má tento úděsný ústav za sebou. Rozhodně jej nedoporučuji těm, kteří chtějí sportovat. A priory budete zařazeni mezi sportovce a to vás degraduje oproti ostatním studentům školy. S nálepkou sportovce máte na této " sportovní" škole před sebou potíže, pedagogickou odměnu za drzost, že jste sportovci a všeobecnou podporu vedení. Vždyť nakonec i to " Sportovní gymnázium" z názvu školy mezi časem vymizelo. Kterákoli volba bude lepší. Všichni sportovci, kteří odešli z ústavu, váým to potvrdí. Rodič

Hojzy – 26.5.2007 15:47 reagovat strom

Cau lidi. Tak na tuhle skolu fakt nechodte kdyz delate nejakej sport, jelikoz se to fakt neda stihat. Ja chodim do sportovky a mam s tim dost problem. Slychavam od lidi ktery odsud odešli na nejakej jinej gympl, at je to arabska nebo dalsi ze by se ani nahodou nevraceli.

Nabídka Zkoušek nanečisto:

Příprava na zkoušky
střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na
maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz
rychlá pomoc s matematikou
vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840
logo Zkoušky nanečisto

Mgr. Petr Husar - zkousky-nanecisto.cz, autorem grafických prvků je Josef Quis