Vlákno diskuse

Anonym – 18.9.2016 16:37 reagovat

Jsem žákyně 1. třídy. Sice vím, že jsem ve škole teprv 2 týdny, ale myslim si že bych už mohla něco o této škole říct. Rozvrh je děsivý. Sice začínáme v 8:30 ale končíme 2x týdně v 16:25, dvakrát v 15:35 a jednou ve 12:05 (pouze holky) Kluci mají dvě hodiny TV. Jako kolektiv jsme si sedli. Máme 8x týdně německý jazyk ale dá se to zvládnout. Když jsem přišla na tuto školu neuměla jsem ani slovo ale ted uz umím základy. Známkování je velmi přísné protože za 50% a méně už máte pětku. Jinak můžu říct, že ikdyž jsem ve skole pouze dva týdny tak mohu říct, že se mi tam moc líbí a už bych ani nikam jinam nešla. Ano vím jsem tam pouze dva týdny ale stejně..

Přidat hodnocení

Reakce na zprávu
Anonym – 18.9.2016 16:37

Jsem žákyně 1. třídy. Sice vím, že jsem ve škole teprv 2 týdny, ale myslim si že bych už mohla něco o této škole říct. Rozvrh je děsivý. Sice začínáme v 8:30 ale končíme 2x týdně v 16:25, dvakrát v 15:35 a jednou ve 12:05 (pouze holky) Kluci mají dvě hodiny TV. Jako kolektiv jsme si sedli. Máme 8x týdně německý jazyk ale dá se to zvládnout. Když jsem přišla na tuto školu neuměla jsem ani slovo ale ted uz umím základy. Známkování je velmi přísné protože za 50% a méně už máte pětku. Jinak můžu říct, že ikdyž jsem ve skole pouze dva týdny tak mohu říct, že se mi tam moc líbí a už bych ani nikam jinam nešla. Ano vím jsem tam pouze dva týdny ale stejně..

Nabídka Zkoušek nanečisto:

Příprava na zkoušky
střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na
maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz
rychlá pomoc s matematikou
vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840
logo Zkoušky nanečisto

Mgr. Petr Husar - zkousky-nanecisto.cz, autorem grafických prvků je Josef Quis