Vlákno diskuse

Anonym – 26.6.2016 17:48 reagovat

Dalo by se říci, že nějak tak souhlasím se vším, co jsem zde četla. Dřív se tu francouzština neučila, takže tu nemůžu hodnotit. Je pravda, že AJ je tady na poměrně malé úrovni, ale to skoro na každé základce, takže bych to až tak nedramatizovala. V podstatě platí, že jazyk se naučíte až když jste "nuceni" ho aktivně používat, ideálně v prostředí rodilých mluvčích. Škola vám může pomoct maximálně s gramatikou, kterou si můžete vždy zpětně dohledat na internetu nebo v učebnici. Jinak já tu byla spokojená a to, že na jednotlivých učitelích a kolektivu záleží nejvíc můžu potvrdit. Bohužel dopředu nikdy nevíte, koho "schytáte" navíc každýmu vyhovuje někdo jiný...

Přidat hodnocení

Reakce na zprávu
Anonym – 26.6.2016 17:48

Dalo by se říci, že nějak tak souhlasím se vším, co jsem zde četla. Dřív se tu francouzština neučila, takže tu nemůžu hodnotit. Je pravda, že AJ je tady na poměrně malé úrovni, ale to skoro na každé základce, takže bych to až tak nedramatizovala. V podstatě platí, že jazyk se naučíte až když jste "nuceni" ho aktivně používat, ideálně v prostředí rodilých mluvčích. Škola vám může pomoct maximálně s gramatikou, kterou si můžete vždy zpětně dohledat na internetu nebo v učebnici. Jinak já tu byla spokojená a to, že na jednotlivých učitelích a kolektivu záleží nejvíc můžu potvrdit. Bohužel dopředu nikdy nevíte, koho "schytáte" navíc každýmu vyhovuje někdo jiný...

Nabídka Zkoušek nanečisto:

Příprava na zkoušky
střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na
maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz
rychlá pomoc s matematikou
vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840
logo Zkoušky nanečisto

Mgr. Petr Husar - zkousky-nanecisto.cz, autorem grafických prvků je Josef Quis