Vlákno diskuse

Anonym – 4.6.2016 11:07 reagovat

Jde o jednu z nejkvalitnějších základních škol v Praze.První stupeň je pohodový, co si sama pamatuji, ale na druhém stupni je již poměrně vysoká úroveň.Jsem ráda především za pí.Šrollerovou, Kašparovou a Šrámkovou.Pí.Šrollerová neklade ve své vyučováné matematice nízké nároky,za dvě chybičky stupeň dolů, ale jsem za to ráda.Pí.Kašparová nám od pololetí osmičky do zbytku devítky zařizuje z češtiny takzvaná testovací kola,jedno na každý mesic.Tam testuje me, zdali máme takovou úroveň, jaká je potřebná na gymnázia.Máme čtyři úrovně jednoho kola,kdo dosáhne D,uz mu není povoleno znovu se zúčastňovat.Beru to jako velkou přípravu na zkoušky,a paní učitelce se za to klaním.

Přidat hodnocení

Reakce na zprávu
Anonym – 4.6.2016 11:07

Jde o jednu z nejkvalitnějších základních škol v Praze.První stupeň je pohodový, co si sama pamatuji, ale na druhém stupni je již poměrně vysoká úroveň.Jsem ráda především za pí.Šrollerovou, Kašparovou a Šrámkovou.Pí.Šrollerová neklade ve své vyučováné matematice nízké nároky,za dvě chybičky stupeň dolů, ale jsem za to ráda.Pí.Kašparová nám od pololetí osmičky do zbytku devítky zařizuje z češtiny takzvaná testovací kola,jedno na každý mesic.Tam testuje me, zdali máme takovou úroveň, jaká je potřebná na gymnázia.Máme čtyři úrovně jednoho kola,kdo dosáhne D,uz mu není povoleno znovu se zúčastňovat.Beru to jako velkou přípravu na zkoušky,a paní učitelce se za to klaním.

Nabídka Zkoušek nanečisto:

Příprava na zkoušky
střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na
maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz
rychlá pomoc s matematikou
vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840
logo Zkoušky nanečisto

Mgr. Petr Husar - zkousky-nanecisto.cz, autorem grafických prvků je Josef Quis