Vlákno diskuse

student – 20.2.2016 12:17 reagovat

Na štole je tolik češtinářů a matematikářů, že je těžké to nějak jednotně shrnout. Záleží na tom koho dostanete a každému studentovi asi také vyhovuje trochu jiný přístup kantora. Někteří kantoři jsou skvělí jiní spíše průměr, ale zas na druhou stranu je úplně neznám takže těžko soudit. Určitě ale stojí za to podat přihlášku již z páté nebo sedmé třídy, byť jsou přijímačky těžké. Odprostíš se od nervů které pak budeš mít při přijímačkách z devítky. Navíc úroveň základních škol a gymnázií je prostě jinde. Jinak pedagogové jsou na všech studiích stejní, učební plány vpodstatě totožné. Stačí se podívat na web kde jsou jak plány tak rozvrhy s učiteli k dispozici. Já jsem osobně na čtyřletém a nevidím to tak že by mezi studenty byly zásadní rozdíly.. akorát na sportovní třídy vezmou skoro každého.

Přidat hodnocení

Reakce na zprávu
student – 20.2.2016 12:17

Na štole je tolik češtinářů a matematikářů, že je těžké to nějak jednotně shrnout. Záleží na tom koho dostanete a každému studentovi asi také vyhovuje trochu jiný přístup kantora. Někteří kantoři jsou skvělí jiní spíše průměr, ale zas na druhou stranu je úplně neznám takže těžko soudit. Určitě ale stojí za to podat přihlášku již z páté nebo sedmé třídy, byť jsou přijímačky těžké. Odprostíš se od nervů které pak budeš mít při přijímačkách z devítky. Navíc úroveň základních škol a gymnázií je prostě jinde. Jinak pedagogové jsou na všech studiích stejní, učební plány vpodstatě totožné. Stačí se podívat na web kde jsou jak plány tak rozvrhy s učiteli k dispozici. Já jsem osobně na čtyřletém a nevidím to tak že by mezi studenty byly zásadní rozdíly.. akorát na sportovní třídy vezmou skoro každého.

Nabídka Zkoušek nanečisto:

Příprava na zkoušky
střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na
maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz
rychlá pomoc s matematikou
vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840
logo Zkoušky nanečisto

Mgr. Petr Husar - zkousky-nanecisto.cz, autorem grafických prvků je Josef Quis