Vlákno diskuse

Anonym – 7.10.2015 19:50 reagovat

Jsem žákem této školy. Podle mne tato škola špatná není. I když se může zdát, že výuka není tak přísná jako na státních školách, dá mnohem více, než se učit způsobem "naber do sebe co nejvíce dat, ať se tu udržíš", jako na státních. Pak ale přijídou chvíle, kdy si říkám, že těžká je. Docela mě vystrašily komentáře níže napsané. Moje pocity jsou ale možná zkresleny tím, že patřím k těm pilnějším studentům a těm, kteří o tom všem tak nějak přemýšlí, kterých se tu může zdát málo. Učitelům a škole jako celku se toho nedá moc vytknout, Jediné, co mi vadí, je přístup některých studentů. Měli by se nad sebou zamyslet.

Přidat hodnocení

Reakce na zprávu
Anonym – 7.10.2015 19:50

Jsem žákem této školy. Podle mne tato škola špatná není. I když se může zdát, že výuka není tak přísná jako na státních školách, dá mnohem více, než se učit způsobem "naber do sebe co nejvíce dat, ať se tu udržíš", jako na státních. Pak ale přijídou chvíle, kdy si říkám, že těžká je. Docela mě vystrašily komentáře níže napsané. Moje pocity jsou ale možná zkresleny tím, že patřím k těm pilnějším studentům a těm, kteří o tom všem tak nějak přemýšlí, kterých se tu může zdát málo. Učitelům a škole jako celku se toho nedá moc vytknout, Jediné, co mi vadí, je přístup některých studentů. Měli by se nad sebou zamyslet.

Nabídka Zkoušek nanečisto:

Příprava na zkoušky
střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na
maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz
rychlá pomoc s matematikou
vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840
logo Zkoušky nanečisto

Mgr. Petr Husar - zkousky-nanecisto.cz, autorem grafických prvků je Josef Quis