Vlákno diskuse

Katerina Hadrabová – 2.6.2015 13:31 reagovat

Nestačím se divit, co se tu kupí... Ti, kdo se na FSG v Pirně chystají, by si měli uvědomit, že zdejší příspěvky anonymů píší v drtivé většině dětičky v afektu poté, co jim za nedodržení večerky zatrhli na týden vycházky nebo dostali od mentora kouř za bordel na pokoji. Není nic jednoduššího než si sednout na web a anonymně si to tu pěkně od plic vyřídit s celým světem, který nebohému puberťákovi křivdí... Gymnázium v Pirně jsem osobně doporučila šikovné a inteligentní osmačce, feedback mám veskrze pozitivní, holčina je velice spokojená s úrovní školy i životem na intru. To je pro mě dostatečným důkazem, že škola i internát jsou stále schopny poskytovat špičkové vzdělání i skvělé zázemí nadaným a motivovaným dětem.

Přidat hodnocení

Reakce na zprávu
Katerina Hadrabová – 2.6.2015 13:31

Nestačím se divit, co se tu kupí... Ti, kdo se na FSG v Pirně chystají, by si měli uvědomit, že zdejší příspěvky anonymů píší v drtivé většině dětičky v afektu poté, co jim za nedodržení večerky zatrhli na týden vycházky nebo dostali od mentora kouř za bordel na pokoji. Není nic jednoduššího než si sednout na web a anonymně si to tu pěkně od plic vyřídit s celým světem, který nebohému puberťákovi křivdí... Gymnázium v Pirně jsem osobně doporučila šikovné a inteligentní osmačce, feedback mám veskrze pozitivní, holčina je velice spokojená s úrovní školy i životem na intru. To je pro mě dostatečným důkazem, že škola i internát jsou stále schopny poskytovat špičkové vzdělání i skvělé zázemí nadaným a motivovaným dětem.

Nabídka Zkoušek nanečisto:

Příprava na zkoušky
střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na
maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz
rychlá pomoc s matematikou
vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840
logo Zkoušky nanečisto

Mgr. Petr Husar - zkousky-nanecisto.cz, autorem grafických prvků je Josef Quis