Vlákno diskuse

Dominika – 15.9.2013 15:12 reagovat

Ahoj :) jsem na hodně dobrém osmiletém gymnáziu, ale nesedl mi kolektiv. Ráda bych přestoupila na jiné gymnázium a vybírám si na jaké. Celkem se mi zalíbila právě Voděradská. Zjistila jsem, že na tuto školu chodí i moje nejlepší kamarádka, která by mě mohla do kolektivu trochu zařadit. Ráda bych ale věděla na jaké úrovni toto gymnázium je. Četla jsem, že je zde strašné vedení školy, ale na druhou stranu, že je zde skvělé vybavení a zábavná výuka. Prosím pište mi vaše názory na mail [email protected]. Dekuji :)

Přidat hodnocení

Reakce na zprávu
Dominika – 15.9.2013 15:12

Ahoj :) jsem na hodně dobrém osmiletém gymnáziu, ale nesedl mi kolektiv. Ráda bych přestoupila na jiné gymnázium a vybírám si na jaké. Celkem se mi zalíbila právě Voděradská. Zjistila jsem, že na tuto školu chodí i moje nejlepší kamarádka, která by mě mohla do kolektivu trochu zařadit. Ráda bych ale věděla na jaké úrovni toto gymnázium je. Četla jsem, že je zde strašné vedení školy, ale na druhou stranu, že je zde skvělé vybavení a zábavná výuka. Prosím pište mi vaše názory na mail [email protected]. Dekuji :)

Nabídka Zkoušek nanečisto:

Příprava na zkoušky
střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na
maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz
rychlá pomoc s matematikou
vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840
logo Zkoušky nanečisto

Mgr. Petr Husar - zkousky-nanecisto.cz, autorem grafických prvků je Josef Quis