Vlákno diskuse

Rebecca Tomášková – 1.12.2012 08:50 reagovat

Já jsem na tuhle školu chodila (OA) a myslím, že jsem si mohla vybrat líp. Úroveň i pověst školy je, pravda, dobrá, ale co se týče mě, už bych sem nešla . Někteří učitelé jsou opravdu krutí a neodpustí Vám ani Ň. Například AJ. Vy kdo si sem budete dávat přihlášky, hrozně se učte angličtinu, konverzujte, hlavně se vyvarujte pravopisných chyb. Já měla z AJ na základce 1 a velmi rychle jsem spadla na 4. O účetnictví ani nemluvě. Je to fajn škola, kolektiv byl v pohodě, ale podruhé bych zvolila raději jednu na Resslově, Dušní, nebo Kollárovu.

Přidat hodnocení

Reakce na zprávu
Rebecca Tomášková – 1.12.2012 08:50

Já jsem na tuhle školu chodila (OA) a myslím, že jsem si mohla vybrat líp. Úroveň i pověst školy je, pravda, dobrá, ale co se týče mě, už bych sem nešla . Někteří učitelé jsou opravdu krutí a neodpustí Vám ani Ň. Například AJ. Vy kdo si sem budete dávat přihlášky, hrozně se učte angličtinu, konverzujte, hlavně se vyvarujte pravopisných chyb. Já měla z AJ na základce 1 a velmi rychle jsem spadla na 4. O účetnictví ani nemluvě. Je to fajn škola, kolektiv byl v pohodě, ale podruhé bych zvolila raději jednu na Resslově, Dušní, nebo Kollárovu.

Nabídka Zkoušek nanečisto:

Příprava na zkoušky
střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na
maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz
rychlá pomoc s matematikou
vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840
logo Zkoušky nanečisto

Mgr. Petr Husar - zkousky-nanecisto.cz, autorem grafických prvků je Josef Quis