Vlákno diskuse

Radka – 29.11.2012 10:07 reagovat

Byla jsem na Dnu otevřených dveří. Pravda škola je malinká, ale že by budova byla v lepším stavu než jiné staré státní školy se říci nedá. Nově budovaná vypadá ale super. Jinak mi to příšlo domácí. Jsou tady dost divné názory tak chci vědět, jestli se ta škola dá zvládnout a nebo zda je tam více učení než na stát. školách. O složení třídy vím svoje, takže to záleží, co se sejde za exempláře a to může být na norm. gymplu stejné. Je tam také někdo s dis-? Bojuju s ní, ale zákl.školu zvládám dobře až na češtinu. Mám strach, že při norm.počtu 36 dětí ve třídě budu to budu mít horší.

Přidat hodnocení

Reakce na zprávu
Radka – 29.11.2012 10:07

Byla jsem na Dnu otevřených dveří. Pravda škola je malinká, ale že by budova byla v lepším stavu než jiné staré státní školy se říci nedá. Nově budovaná vypadá ale super. Jinak mi to příšlo domácí. Jsou tady dost divné názory tak chci vědět, jestli se ta škola dá zvládnout a nebo zda je tam více učení než na stát. školách. O složení třídy vím svoje, takže to záleží, co se sejde za exempláře a to může být na norm. gymplu stejné. Je tam také někdo s dis-? Bojuju s ní, ale zákl.školu zvládám dobře až na češtinu. Mám strach, že při norm.počtu 36 dětí ve třídě budu to budu mít horší.

Nabídka Zkoušek nanečisto:

Příprava na zkoušky
střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na
maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz
rychlá pomoc s matematikou
vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840
logo Zkoušky nanečisto

Mgr. Petr Husar - zkousky-nanecisto.cz, autorem grafických prvků je Josef Quis