Vlákno diskuse

Anonimák – 24.11.2011 08:58 reagovat

Zdravím, dobře si rozmyslete, jestli chcete dát Vaše dítě (nebo sebe) na tuto školu. Možná bych doporučil lyceum, ale obchodku rozhodně ne. Studoval jsem tam 4 roky, většina učitelů byla enormně přisná a zákeřná viz. Hais, Nedvědová, Štětina a další. Také bych chtěl upozornít, že obor obchodní akademie je k hovnu. Nenaučí vás pořádně nic a jestli si myslíte, že vás aspoň připraví na VŠE, tak to ani *****. Spousta mých spolužáku ekonomiku nedává a to sme ji měli 3 roky. Dejte se (nebo své harantíky) na pořádný obor, protože na tento typ škol chodí tupci... Bohužel jsem to nevěděl a tak se teď seru s idiotskou ekonomikou, kterou nás ani za mák na OAHS nenaučili. Fakt sem lidi nelezte, pakližte se nechcete poflakovat jak dementi =)

Přidat hodnocení

Reakce na zprávu
Anonimák – 24.11.2011 08:58

Zdravím, dobře si rozmyslete, jestli chcete dát Vaše dítě (nebo sebe) na tuto školu. Možná bych doporučil lyceum, ale obchodku rozhodně ne. Studoval jsem tam 4 roky, většina učitelů byla enormně přisná a zákeřná viz. Hais, Nedvědová, Štětina a další. Také bych chtěl upozornít, že obor obchodní akademie je k hovnu. Nenaučí vás pořádně nic a jestli si myslíte, že vás aspoň připraví na VŠE, tak to ani *****. Spousta mých spolužáku ekonomiku nedává a to sme ji měli 3 roky. Dejte se (nebo své harantíky) na pořádný obor, protože na tento typ škol chodí tupci... Bohužel jsem to nevěděl a tak se teď seru s idiotskou ekonomikou, kterou nás ani za mák na OAHS nenaučili. Fakt sem lidi nelezte, pakližte se nechcete poflakovat jak dementi =)

Nabídka Zkoušek nanečisto:

Příprava na zkoušky
střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na
maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz
rychlá pomoc s matematikou
vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840
logo Zkoušky nanečisto

Mgr. Petr Husar - zkousky-nanecisto.cz, autorem grafických prvků je Josef Quis