Vlákno diskuse

Anonym – 12.5.2011 17:42 reagovat

Valerie jestli jsi se nedostala na gymnázium v prvním kole, určitě bych dala odvolání, protože při systému tří přihlášek je velká šance se na odvolání dostat. Pokud si však skončila hodně pod čarou je lepší toho nechat, tato škola je kvalitní a já jsem na ni byla spokojná a především z gymnázia je jediná volba - vysoká. Gympl bez vysoké je nanic, zatímco tady máš na výběr. byla jsem ve stejné situaci, chtěla jsem gympl a pak na vysokou. Nakonec jsem z gymplu odešla a šla sem, protože mi to nevyhovovalo a s vysokou jsem si to rozmyslela, proto bych byla opatrnější. Pokud si se nedostala má to tak být a možná by si měla na gymplu akurát zbytečné trable. hodně štěstží =)

Přidat hodnocení

Reakce na zprávu
Anonym – 12.5.2011 17:42

Valerie jestli jsi se nedostala na gymnázium v prvním kole, určitě bych dala odvolání, protože při systému tří přihlášek je velká šance se na odvolání dostat. Pokud si však skončila hodně pod čarou je lepší toho nechat, tato škola je kvalitní a já jsem na ni byla spokojná a především z gymnázia je jediná volba - vysoká. Gympl bez vysoké je nanic, zatímco tady máš na výběr. byla jsem ve stejné situaci, chtěla jsem gympl a pak na vysokou. Nakonec jsem z gymplu odešla a šla sem, protože mi to nevyhovovalo a s vysokou jsem si to rozmyslela, proto bych byla opatrnější. Pokud si se nedostala má to tak být a možná by si měla na gymplu akurát zbytečné trable. hodně štěstží =)

Nabídka Zkoušek nanečisto:

Příprava na zkoušky
střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na
maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz
rychlá pomoc s matematikou
vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840
logo Zkoušky nanečisto

Mgr. Petr Husar - zkousky-nanecisto.cz, autorem grafických prvků je Josef Quis