Vlákno diskuse

mohamed – 22.3.2010 23:17 reagovat

Sice sem to nechtel hodnotit ale musim. Kdyz sem se nastupoval zari 2009 jsem si myslel ze tot u bude v pohode jo lidi dobry a uzasna cestinarka ale riditelka je to nejhorsi co clovek mohl potkat. Zakazovat studentum kourit pred skolou a dvolovat na zachode snad nejvissi stupen ubohosti, problemy co mi udelala a vsechno nedokazu popsat tu skusenost. Lituju penize co nasi na tile skole dali ale uz v unoru jsem ji opustil jelikoz nedalo se to vydrzet. Ted jsem na cestovni ruch www.kwarta.cz a je to nejuzasnejsi skola kterou jsem do ted vydel. DANAE nedoporucuju jelikoz riditelka je hladova zalezi ji na penezich a vubec nic neinvestuje do skoly. Vsichni penize co platite je jen pro jeji maskarnua aby se mohla kazdej den jit opalovat do solarka. Rozmislete si to

Přidat hodnocení

Reakce na zprávu
mohamed – 22.3.2010 23:17

Sice sem to nechtel hodnotit ale musim. Kdyz sem se nastupoval zari 2009 jsem si myslel ze tot u bude v pohode jo lidi dobry a uzasna cestinarka ale riditelka je to nejhorsi co clovek mohl potkat. Zakazovat studentum kourit pred skolou a dvolovat na zachode snad nejvissi stupen ubohosti, problemy co mi udelala a vsechno nedokazu popsat tu skusenost. Lituju penize co nasi na tile skole dali ale uz v unoru jsem ji opustil jelikoz nedalo se to vydrzet. Ted jsem na cestovni ruch www.kwarta.cz a je to nejuzasnejsi skola kterou jsem do ted vydel. DANAE nedoporucuju jelikoz riditelka je hladova zalezi ji na penezich a vubec nic neinvestuje do skoly. Vsichni penize co platite je jen pro jeji maskarnua aby se mohla kazdej den jit opalovat do solarka. Rozmislete si to

Nabídka Zkoušek nanečisto:

Příprava na zkoušky
střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na
maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz
rychlá pomoc s matematikou
vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840
logo Zkoušky nanečisto

Mgr. Petr Husar - zkousky-nanecisto.cz, autorem grafických prvků je Josef Quis