Vlákno diskuse

Milan – 6.9.2009 05:22 reagovat

Tak vážení,po prvním týdnu v prváku Vám řákám:jsem neocnej(nevím jestli je to prasečí chřipka, ale spíš to bude znechucení).Přesně to negativní co jsem tu čet je pravda a bohužel jsem nenašel tyhle stránky dřív!Mazáci i učitelé na nás koukaj s opovržením, prostě tohle je škola pro blbce co nedokážou jít na střední a blbci co jdou na učňák sou natolik chytrý že sem nešli! Na rovinu nám třídní řekla že se zde uklidíme na 4 roky a pak pánbůh s náma. A to nejhorší se jmenuje praxe,tam se máme učit praktickévednosti ale jinak je to den kdy pěšky ujdeme asi 3km na školní statek a tam zametáme dvůr, vytíráme podlahy atd.Pak jdem 3km zpátky. Že já kretén se líp neučil na základce!

Přidat hodnocení

Reakce na zprávu
Milan – 6.9.2009 05:22

Tak vážení,po prvním týdnu v prváku Vám řákám:jsem neocnej(nevím jestli je to prasečí chřipka, ale spíš to bude znechucení).Přesně to negativní co jsem tu čet je pravda a bohužel jsem nenašel tyhle stránky dřív!Mazáci i učitelé na nás koukaj s opovržením, prostě tohle je škola pro blbce co nedokážou jít na střední a blbci co jdou na učňák sou natolik chytrý že sem nešli! Na rovinu nám třídní řekla že se zde uklidíme na 4 roky a pak pánbůh s náma. A to nejhorší se jmenuje praxe,tam se máme učit praktickévednosti ale jinak je to den kdy pěšky ujdeme asi 3km na školní statek a tam zametáme dvůr, vytíráme podlahy atd.Pak jdem 3km zpátky. Že já kretén se líp neučil na základce!

Nabídka Zkoušek nanečisto:

Příprava na zkoušky
střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na
maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz
rychlá pomoc s matematikou
vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840
logo Zkoušky nanečisto

Mgr. Petr Husar - zkousky-nanecisto.cz, autorem grafických prvků je Josef Quis