Vlákno diskuse

Anonym – 15.7.2009 19:42 reagovat

tak na tuhle střední školu bych už v životě nešla,jak už zde padlo,nevíte,kde máte být,když je supl,lítáte po celým Chebu a nakonec ještě dostanete od učitele vynadáno,že máte 10 minut po zvonění,ať venku padaj trakaře a nebo se po tom ledě nedá ani chodit.....navíc většina učitelů,neříkám,že všichni se umí jedině přetvářet,což jsem poznala na vlastní zkušenost nejen já,ale i více lidí se kterými sem mluvila,nebo byla s nima ve třídě....navíc důležitější rozhodnutí se mění z hodiny na hodinu.....sem ráda,že sem odsud hned na konci prváku utekla,tato škola je dobrá akorát pro toho,kdo se nechce učit,protože většina učitelů chodí do hodin i o 20 minut později,někteří dokonce i dýl

Přidat hodnocení

Reakce na zprávu
Anonym – 15.7.2009 19:42

tak na tuhle střední školu bych už v životě nešla,jak už zde padlo,nevíte,kde máte být,když je supl,lítáte po celým Chebu a nakonec ještě dostanete od učitele vynadáno,že máte 10 minut po zvonění,ať venku padaj trakaře a nebo se po tom ledě nedá ani chodit.....navíc většina učitelů,neříkám,že všichni se umí jedině přetvářet,což jsem poznala na vlastní zkušenost nejen já,ale i více lidí se kterými sem mluvila,nebo byla s nima ve třídě....navíc důležitější rozhodnutí se mění z hodiny na hodinu.....sem ráda,že sem odsud hned na konci prváku utekla,tato škola je dobrá akorát pro toho,kdo se nechce učit,protože většina učitelů chodí do hodin i o 20 minut později,někteří dokonce i dýl

Nabídka Zkoušek nanečisto:

Příprava na zkoušky
střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na
maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz
rychlá pomoc s matematikou
vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840
logo Zkoušky nanečisto

Mgr. Petr Husar - zkousky-nanecisto.cz, autorem grafických prvků je Josef Quis