Vlákno diskuse

to Murphy – 30.4.2009 19:55 reagovat

Věc se má tak:) Rozvrhy fakt nejsou nic moc, ale do večera třeba jenom jednou týdně a v prváku to možná ani tak nebude. Pokud den ve škole bereš vážně a vnímáš, pak není problém si to třeba na test jednou přečíst a jsi v pohodě. Určitě to není tak, že se musíš na všechno učit ze dne na den (záleží jak kdo, to je jasný:)). Já třeba mám spoustu různých aktivit i po škole o víkendech atd. a učení mi v ničem nebrání, jedině kdybych chtěla mít samé jedničky, ale zato mi to fakt nestojí a myslim, že snad nikomu:) Rozhodně pokud jsi se dostal/a, tak stojí zato studovat na této škole. Já jsem moc spokojená a budu fakt brečet až půjdu někam na vysokou...:) Přeju hodně štěstí při rozhodování a doufám, že jsem ti třeba trochu usnadnila..a klidně se ještě ptej:o))

Přidat hodnocení

Reakce na zprávu
to Murphy – 30.4.2009 19:55

Věc se má tak:) Rozvrhy fakt nejsou nic moc, ale do večera třeba jenom jednou týdně a v prváku to možná ani tak nebude. Pokud den ve škole bereš vážně a vnímáš, pak není problém si to třeba na test jednou přečíst a jsi v pohodě. Určitě to není tak, že se musíš na všechno učit ze dne na den (záleží jak kdo, to je jasný:)). Já třeba mám spoustu různých aktivit i po škole o víkendech atd. a učení mi v ničem nebrání, jedině kdybych chtěla mít samé jedničky, ale zato mi to fakt nestojí a myslim, že snad nikomu:) Rozhodně pokud jsi se dostal/a, tak stojí zato studovat na této škole. Já jsem moc spokojená a budu fakt brečet až půjdu někam na vysokou...:) Přeju hodně štěstí při rozhodování a doufám, že jsem ti třeba trochu usnadnila..a klidně se ještě ptej:o))

Nabídka Zkoušek nanečisto:

Příprava na zkoušky
střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na
maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz
rychlá pomoc s matematikou
vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840
logo Zkoušky nanečisto

Mgr. Petr Husar - zkousky-nanecisto.cz, autorem grafických prvků je Josef Quis