Vlákno diskuse

Jana Seberová – 31.3.2009 22:54 reagovat

I já zde budu prezentovat jen svůj názor. Pokud se někomu na škole nelíbí a to nejen na této, má možnost přestupu na jinou školu, nebo úplně studium ukončit. Každého volba. Vše záleží na jednotlivci, budeš se učit - máš maturitu, nebudeš se učit - jdeš z kola ven - jednoduchý princip na každé škole. Pokud si snad někdo myslí, že získat střední vzdělání s maturitou je za hubičku nebo nedej bože za peníze, příšerně se plete. Jen mě šíleně mrzí, že vznikl tento web a je zde uvedeno jen několik málo škol. Podívejte se také na jiné školy a uvidíte, že je to všude stejné - SPOKOJENÍ ŽÁCI X NESPOKOJENÍ ŽÁCI.

Přidat hodnocení

Reakce na zprávu
Jana Seberová – 31.3.2009 22:54

I já zde budu prezentovat jen svůj názor. Pokud se někomu na škole nelíbí a to nejen na této, má možnost přestupu na jinou školu, nebo úplně studium ukončit. Každého volba. Vše záleží na jednotlivci, budeš se učit - máš maturitu, nebudeš se učit - jdeš z kola ven - jednoduchý princip na každé škole. Pokud si snad někdo myslí, že získat střední vzdělání s maturitou je za hubičku nebo nedej bože za peníze, příšerně se plete. Jen mě šíleně mrzí, že vznikl tento web a je zde uvedeno jen několik málo škol. Podívejte se také na jiné školy a uvidíte, že je to všude stejné - SPOKOJENÍ ŽÁCI X NESPOKOJENÍ ŽÁCI.

Nabídka Zkoušek nanečisto:

Příprava na zkoušky
střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na
maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz
rychlá pomoc s matematikou
vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840
logo Zkoušky nanečisto

Mgr. Petr Husar - zkousky-nanecisto.cz, autorem grafických prvků je Josef Quis