Vlákno diskuse

Anonym – 11.12.2008 20:53 reagovat

Joere, vy se ani nezajímáte o informace, takže je mi jedno, co si myslíte. Klidně si věřte dogmatům, které už pár let neplatí. Tyto informace, které jsem zde zveřejnil, pochází nikoliv od gymnázií (logicky), ale přímo od vysokých škol. což je pro mě důvěryhodnější zdroj. Taktéž platí, že zveřejnění pořadí pochází za školní rok 2006/2007 (kvůli delší době vyhodnocování, aby byly informace objektivnější). Takže se může stát, že příští zpráva může dopadnout pro AG mnohem lépe... nebo možná i hůře, taky to závisí na nás studentech, kdy se sami budeme snažit hledat informace, sami se vzdělávat apod. Pak možná budeme dosahovat na příčky bližším naší pověsti.

Přidat hodnocení

Reakce na zprávu
Anonym – 11.12.2008 20:53

Joere, vy se ani nezajímáte o informace, takže je mi jedno, co si myslíte. Klidně si věřte dogmatům, které už pár let neplatí. Tyto informace, které jsem zde zveřejnil, pochází nikoliv od gymnázií (logicky), ale přímo od vysokých škol. což je pro mě důvěryhodnější zdroj. Taktéž platí, že zveřejnění pořadí pochází za školní rok 2006/2007 (kvůli delší době vyhodnocování, aby byly informace objektivnější). Takže se může stát, že příští zpráva může dopadnout pro AG mnohem lépe... nebo možná i hůře, taky to závisí na nás studentech, kdy se sami budeme snažit hledat informace, sami se vzdělávat apod. Pak možná budeme dosahovat na příčky bližším naší pověsti.

Nabídka Zkoušek nanečisto:

Příprava na zkoušky
střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na
maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz
rychlá pomoc s matematikou
vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840
logo Zkoušky nanečisto

Mgr. Petr Husar - zkousky-nanecisto.cz, autorem grafických prvků je Josef Quis