Vlákno diskuse

Budoucí maturant – 1.12.2008 17:00 reagovat

Víte je hrozně lehké říct co Vás na škole štve,(vzpomeňte si na ZŠ). Je hrozně lehké říct co mi vadí, na tomhle a támhletom člověku. Ale opravdu těžké je vést školu a každý den muset řešit připomínky i posledního studenta,problémy ostatních kolegů(třeba právě s námi studenty). Dodržování termínů, zajišťování nápojových automatů,výslýchání přání tisíců rodičů. Ale stejně tito lidé tuto práci dělají i ve chvíli,kdy ví,že večer přijde někdo,kdo bude zase jeho práci kritizovat. Takový člověk si zaslouží obdiv. Naopak ten kdo má základní vzdělání,možná výuční list bude těžko vést školu lepším směrem,(po bitvě je každý generál) ve své hlouposti ale naivně doufá,že vulgárním textem vzmůže víc než logickým dotazem na danou osobu...takového člověka je mi líto,protože nikdy svůj problém nevyřeší. Ať se bude takto snažit sebevíc.

Přidat hodnocení

Reakce na zprávu
Budoucí maturant – 1.12.2008 17:00

Víte je hrozně lehké říct co Vás na škole štve,(vzpomeňte si na ZŠ). Je hrozně lehké říct co mi vadí, na tomhle a támhletom člověku. Ale opravdu těžké je vést školu a každý den muset řešit připomínky i posledního studenta,problémy ostatních kolegů(třeba právě s námi studenty). Dodržování termínů, zajišťování nápojových automatů,výslýchání přání tisíců rodičů. Ale stejně tito lidé tuto práci dělají i ve chvíli,kdy ví,že večer přijde někdo,kdo bude zase jeho práci kritizovat. Takový člověk si zaslouží obdiv. Naopak ten kdo má základní vzdělání,možná výuční list bude těžko vést školu lepším směrem,(po bitvě je každý generál) ve své hlouposti ale naivně doufá,že vulgárním textem vzmůže víc než logickým dotazem na danou osobu...takového člověka je mi líto,protože nikdy svůj problém nevyřeší. Ať se bude takto snažit sebevíc.

Nabídka Zkoušek nanečisto:

Příprava na zkoušky
střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na
maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz
rychlá pomoc s matematikou
vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840
logo Zkoušky nanečisto

Mgr. Petr Husar - zkousky-nanecisto.cz, autorem grafických prvků je Josef Quis