Vlákno diskuse

Anonym – 17.11.2007 19:34 reagovat

Jasně, záleží na profesorech, ale záleží i na studentech, jaký mají k učivu příštup a co od školy chtějí. Zvlášť v posledním ročníku, kde je více než polovina předmětů volitelných. Rozhodně není pravda, že by škola byla zaměřená jen na jazyky, resp. angličtinu, pokud má někdo zájem o matiku, fyziku, chemii,... určitě se mu tady bude líbit. Co se týče těch jazyků: angličtina je myslím nadprůměrná (čím vyšší ročník, tím lepší - jsem v oktávě a mám 4 hodiny týdně americké lektorky + 2 hod týdně volitelný seminář). Francouzština je výborná (alespoň z doslechu), němčina dobrá, španělština ale pokulhává (chybí mladí profesoři). Jsem v maturitním ročníku a školu bych rozhodně neměnila. Mezi osmiletými gymnázii je podle mě jedno z nejlepších!

Přidat hodnocení

Reakce na zprávu
Anonym – 17.11.2007 19:34

Jasně, záleží na profesorech, ale záleží i na studentech, jaký mají k učivu příštup a co od školy chtějí. Zvlášť v posledním ročníku, kde je více než polovina předmětů volitelných. Rozhodně není pravda, že by škola byla zaměřená jen na jazyky, resp. angličtinu, pokud má někdo zájem o matiku, fyziku, chemii,... určitě se mu tady bude líbit. Co se týče těch jazyků: angličtina je myslím nadprůměrná (čím vyšší ročník, tím lepší - jsem v oktávě a mám 4 hodiny týdně americké lektorky + 2 hod týdně volitelný seminář). Francouzština je výborná (alespoň z doslechu), němčina dobrá, španělština ale pokulhává (chybí mladí profesoři). Jsem v maturitním ročníku a školu bych rozhodně neměnila. Mezi osmiletými gymnázii je podle mě jedno z nejlepších!

Nabídka Zkoušek nanečisto:

Příprava na zkoušky
střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na
maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz
rychlá pomoc s matematikou
vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840
logo Zkoušky nanečisto

Mgr. Petr Husar - zkousky-nanecisto.cz, autorem grafických prvků je Josef Quis