Vlákno diskuse

danka – 2.11.2007 17:07 reagovat

Ahojky všichni, taky bych se ráda vyjádřila k této škole. Skoro všechno je pravda pravdoucí. Ta němčinářka, to je fakt hrůza. Snaží se vás potopit za každou cenu. Co stížností už naní bylo, kolik lidí už odešlo,ale ona je furt tady. Všichni se z ní klepeme.Je to noční můra.Jinak je to ale docela bezva škola. Nakonec všude jsou náký chybičky, ne? Jen fakt ta němčina, to vám nepřeju. Přitom jsem se ji učila už na základce a měla jsem z ní pořád jedničku, ale ona mi řekla, že jsem se v základce nic nenaučila a že nám ukáže. A ukázala. Proč s tím nikdo nic nedělá????

Přidat hodnocení

Reakce na zprávu
danka – 2.11.2007 17:07

Ahojky všichni, taky bych se ráda vyjádřila k této škole. Skoro všechno je pravda pravdoucí. Ta němčinářka, to je fakt hrůza. Snaží se vás potopit za každou cenu. Co stížností už naní bylo, kolik lidí už odešlo,ale ona je furt tady. Všichni se z ní klepeme.Je to noční můra.Jinak je to ale docela bezva škola. Nakonec všude jsou náký chybičky, ne? Jen fakt ta němčina, to vám nepřeju. Přitom jsem se ji učila už na základce a měla jsem z ní pořád jedničku, ale ona mi řekla, že jsem se v základce nic nenaučila a že nám ukáže. A ukázala. Proč s tím nikdo nic nedělá????

Nabídka Zkoušek nanečisto:

Příprava na zkoušky
střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na
maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz
rychlá pomoc s matematikou
vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840
logo Zkoušky nanečisto

Mgr. Petr Husar - zkousky-nanecisto.cz, autorem grafických prvků je Josef Quis