Vlákno diskuse

babas – 11.11.2008 20:22 reagovat

Hele me to je jedno .. Ja se pod svuj nazor podepisu .. To,jestli budu propusten se dozvime v zapeti ... CO si budem povidat,nikdy sem pilnej student nebyl a asi ani nebudu ... Ale vadi mi zpusov vyuky (teda,kdyz uz probehne) a nezkutecnej zmatek a CHAOS,kterej tam probiha ... Vadi mi to z jednoho duvodu .. Ne proto,ze bych se chtel ucit a neco se dozvedet,ale proto,ze proste potrebuju odmaturovat ... Kdo zazil prvak,tak vi,ze to tak je uz od prvaku ... Jenze tehdy nam to vsem velice vyhovovalo ... V druhaku se to pomerne zlepsilo .. Mel nas kdo ucit a vyucovalo se ... Ve tretaku uz je to zase peklo ... Muj nazor na celou vec je,ze bysme to meli resit s vedenim skoly a ne si tady navzajem nadavat a jeste se pod to ani nepodepsat ... HOWGH domluvil sem ....

Přidat hodnocení

Reakce na zprávu
babas – 11.11.2008 20:22

Hele me to je jedno .. Ja se pod svuj nazor podepisu .. To,jestli budu propusten se dozvime v zapeti ... CO si budem povidat,nikdy sem pilnej student nebyl a asi ani nebudu ... Ale vadi mi zpusov vyuky (teda,kdyz uz probehne) a nezkutecnej zmatek a CHAOS,kterej tam probiha ... Vadi mi to z jednoho duvodu .. Ne proto,ze bych se chtel ucit a neco se dozvedet,ale proto,ze proste potrebuju odmaturovat ... Kdo zazil prvak,tak vi,ze to tak je uz od prvaku ... Jenze tehdy nam to vsem velice vyhovovalo ... V druhaku se to pomerne zlepsilo .. Mel nas kdo ucit a vyucovalo se ... Ve tretaku uz je to zase peklo ... Muj nazor na celou vec je,ze bysme to meli resit s vedenim skoly a ne si tady navzajem nadavat a jeste se pod to ani nepodepsat ... HOWGH domluvil sem ....

Nabídka Zkoušek nanečisto:

Příprava na zkoušky
střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na
maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz
rychlá pomoc s matematikou
vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840
logo Zkoušky nanečisto

Mgr. Petr Husar - zkousky-nanecisto.cz, autorem grafických prvků je Josef Quis