Vlákno diskuse

Anonym – 22.10.2007 21:18 reagovat

Na této škole jsem zatím necelé dva měsíce, ale za tu dobu jsem už asi zjistil co škola od studenta očekává. Určitě samostatnou práci, utvoření si vlastního názoru apod...četby je tu fakt strašně moc, ale stihnout se to dá, knihy většinou nemají tolik stránek. Jinak co se učitelů týče musím souhlasit s názory spousta lidí přede mnou o paní prof. Nushartové, jejíž výuka je opravdu nepoutavá, alespoň pro ty lidi kteří se nechystají na matfyz. Zakomplexovaný pan ředitel asi opravdu je a studenty nemá příliš v lásce alespoň co se dá soudit z jeho chování. Úroveň jazyků je podle mě docela dobrá. No uvidíme ale uvidíme za pů roku :)

Přidat hodnocení

Reakce na zprávu
Anonym – 22.10.2007 21:18

Na této škole jsem zatím necelé dva měsíce, ale za tu dobu jsem už asi zjistil co škola od studenta očekává. Určitě samostatnou práci, utvoření si vlastního názoru apod...četby je tu fakt strašně moc, ale stihnout se to dá, knihy většinou nemají tolik stránek. Jinak co se učitelů týče musím souhlasit s názory spousta lidí přede mnou o paní prof. Nushartové, jejíž výuka je opravdu nepoutavá, alespoň pro ty lidi kteří se nechystají na matfyz. Zakomplexovaný pan ředitel asi opravdu je a studenty nemá příliš v lásce alespoň co se dá soudit z jeho chování. Úroveň jazyků je podle mě docela dobrá. No uvidíme ale uvidíme za pů roku :)

Nabídka Zkoušek nanečisto:

Příprava na zkoušky
střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na
maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz
rychlá pomoc s matematikou
vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840
logo Zkoušky nanečisto

Mgr. Petr Husar - zkousky-nanecisto.cz, autorem grafických prvků je Josef Quis