Vlákno diskuse

Anonym – 1.10.2007 23:57 reagovat

Mno, na této škole jsem byl, naše třída se totálně rozpadla, a já odešel(stejně jako půka třídy). A vůbec nelituji. Souhlasím s tím bodovým hodnocením pode mnou (anonymní student). Toto je jedna z těch soukromých škol, kde si stačí "zaplatit", a tím kazí jméno všem soukromým školám. Sice známky zaplacené nebyly, ale když měl někdo 3 pětky stejně prošel, atd. Celkově bych dal hodnocení tak 4/10, kdybych měl dítě, tohle by byla jedna z posledních škol, kam bych ho poslal. Možná se to už změnilo, byl jsem tam před pěti lety, tak to můžete brát s rezervou, nicméně vedení je pokud vím stejné..

Přidat hodnocení

Reakce na zprávu
Anonym – 1.10.2007 23:57

Mno, na této škole jsem byl, naše třída se totálně rozpadla, a já odešel(stejně jako půka třídy). A vůbec nelituji. Souhlasím s tím bodovým hodnocením pode mnou (anonymní student). Toto je jedna z těch soukromých škol, kde si stačí "zaplatit", a tím kazí jméno všem soukromým školám. Sice známky zaplacené nebyly, ale když měl někdo 3 pětky stejně prošel, atd. Celkově bych dal hodnocení tak 4/10, kdybych měl dítě, tohle by byla jedna z posledních škol, kam bych ho poslal. Možná se to už změnilo, byl jsem tam před pěti lety, tak to můžete brát s rezervou, nicméně vedení je pokud vím stejné..

Nabídka Zkoušek nanečisto:

Příprava na zkoušky
střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na
maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz
rychlá pomoc s matematikou
vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840
logo Zkoušky nanečisto

Mgr. Petr Husar - zkousky-nanecisto.cz, autorem grafických prvků je Josef Quis