Vlákno diskuse

Předseda – 14.6.2007 00:17 reagovat

Rád bych reagoval na pana Kučeru. Já z tý školy letos vyšel a zrovna u těch maturit, kdy kluci dostali 4ku z aj jsem byl. Taky sem se divil proč jí dostali, když celou dobu mluvili a konverzace jim nedělala problém. Aspon tak tomu bylo z mé strany. Ze strany profesora, kterého jsem pak na toto téma vedl debatu to vyšlo ale jinak. Kluci sice mluvili a bylo vidět, že nějakej čas byli za louží, ale u maturity říkali jednoduhý, krátký věty. Mluvili sice dost, s pěknou vyslovností, ale chyběly tam rozvitější a košatější věci. Takže tak. O tom, že profesoři sportovce nemaj zrovna rádi, by se dalo polemizovat. Jestli on ten vztah nebude taky poznamenám trochu tím, že sportovci na to učení nemaj tolik času (nic ve zlym) a taky to tak pak vypadá. Co se týče hraní si na Boha - tam asi tušim o koho - resp. o kterou se jedna. Bohužel učila i mě a pravdou je, že je to člověk na nesprávném místě. Opravdu špatnej kantror a pro mě i člověk. Za co ale musim Přípo pochválit je super kolektiv, kterej se utvoří jak ve třídě tak mezi ročníky. Opravdu lidi na škole sou supr.

Haardrada – 24.5.2023 10:28 reagovat

Rozhodně nedoporučuji sportovcům - v tomto směru je škola velkým zklamáním. Škola, ač se pyšní tím, že je sportovní, tak nenabízí nic jiného než jakákoli jiná škola- uvolnění na soustředění je podmíněno prospěchem, což je v pořádku. Studentům sportovní třídy (max 30 dětí) není škola schopna nebo možná ochotna nabídnout seminář dle jejich zaměření - tedy teorii sportovní přípravy a tím je připraví o avizovanou možnost maturovat z tohoto, jim blízkého, předmětu a připraví je o možnost získat trenérskou licenci z kmenového sportu. Sportovcům opravdu nenabízí nic zvláštního, co by nenabídla jakákoli jiná škola. Tedy hlásit se na gymnázium Přípotoční kvůli sportu opravdu nemá smysl. Něco pro zasmání - sportovci odjeli na zahraniční soustředění, domácí úkol z byl zadán až po jejich odjezdu, termín odevzdání úkolu byl stanoven ještě před jejich návratem - bez ohledu na omluvenou absenci, sportovci za neodevzdaný úkol dostali 5. Je to hloupost, ale myslím, že zcela vykresluje přístup sportovní školy ke sportovcům. Takže volte raději jinou školu. Přípotoční Vám nenabídne možnost skloubení studia a sportu.

Přidat hodnocení

Reakce na zprávu
Předseda – 14.6.2007 00:17

Rád bych reagoval na pana Kučeru. Já z tý školy letos vyšel a zrovna u těch maturit, kdy kluci dostali 4ku z aj jsem byl. Taky sem se divil proč jí dostali, když celou dobu mluvili a konverzace jim nedělala problém. Aspon tak tomu bylo z mé strany. Ze strany profesora, kterého jsem pak na toto téma vedl debatu to vyšlo ale jinak. Kluci sice mluvili a bylo vidět, že nějakej čas byli za louží, ale u maturity říkali jednoduhý, krátký věty. Mluvili sice dost, s pěknou vyslovností, ale chyběly tam rozvitější a košatější věci. Takže tak. O tom, že profesoři sportovce nemaj zrovna rádi, by se dalo polemizovat. Jestli on ten vztah nebude taky poznamenám trochu tím, že sportovci na to učení nemaj tolik času (nic ve zlym) a taky to tak pak vypadá. Co se týče hraní si na Boha - tam asi tušim o koho - resp. o kterou se jedna. Bohužel učila i mě a pravdou je, že je to člověk na nesprávném místě. Opravdu špatnej kantror a pro mě i člověk. Za co ale musim Přípo pochválit je super kolektiv, kterej se utvoří jak ve třídě tak mezi ročníky. Opravdu lidi na škole sou supr.

Nabídka Zkoušek nanečisto:

Příprava na zkoušky
střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na
maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz
rychlá pomoc s matematikou
vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840
logo Zkoušky nanečisto

Mgr. Petr Husar - zkousky-nanecisto.cz, autorem grafických prvků je Josef Quis