Vlákno diskuse

Jana – 8.5.2007 11:47 reagovat

Ahojky, co se týká uplatnění v cizích jazycích ... dělám po dostudování eko-lycea v nadnárodní outsourcingové firmě ... Angličtina - kterou jsem měla jenom 4 roky právě tady - je firemním jazykem, protože je tu spousta cizinců. Byť to neni dokonalé po gram.stránce, tak se slušně domluvím a pak sjem tu přijatá i s němčinou, kterou denně komunikuji s lidmi z Německa a absolutně v pohodě, rozumí mi a já jim (i po telefonu, což neni občas žádnej med =)) a to včetně toho, že se bavíme spíš v okruhu ekonomické a obchodní slovní zásoby + nějaká ta konverzace stylu - jak se máte ? a jaké je u vás počasí =)) Takže doporučuju, škola to byla super =)) kdo se chce flákat, asi nějak proleze, ale je mu to pak k ničemu. Kdo chce něco dělat, má tu super šanci =)

Přidat hodnocení

Reakce na zprávu
Jana – 8.5.2007 11:47

Ahojky, co se týká uplatnění v cizích jazycích ... dělám po dostudování eko-lycea v nadnárodní outsourcingové firmě ... Angličtina - kterou jsem měla jenom 4 roky právě tady - je firemním jazykem, protože je tu spousta cizinců. Byť to neni dokonalé po gram.stránce, tak se slušně domluvím a pak sjem tu přijatá i s němčinou, kterou denně komunikuji s lidmi z Německa a absolutně v pohodě, rozumí mi a já jim (i po telefonu, což neni občas žádnej med =)) a to včetně toho, že se bavíme spíš v okruhu ekonomické a obchodní slovní zásoby + nějaká ta konverzace stylu - jak se máte ? a jaké je u vás počasí =)) Takže doporučuju, škola to byla super =)) kdo se chce flákat, asi nějak proleze, ale je mu to pak k ničemu. Kdo chce něco dělat, má tu super šanci =)

Nabídka Zkoušek nanečisto:

Příprava na zkoušky
střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na
maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz
rychlá pomoc s matematikou
vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840
logo Zkoušky nanečisto

Mgr. Petr Husar - zkousky-nanecisto.cz, autorem grafických prvků je Josef Quis