Vlákno diskuse

Robert Vicher – 24.4.2007 21:09 reagovat

Chodil jsem do této školy velmi rád a pořád na ni vzpomínám. Naučil jsem se mnoho, profesoři jsou velice kvalitní, jak po stránce odborné, tak po stránce lidské. Ten, kdo se chce učit se samozřejmě naučí, ale ten, kdo se nechce učit, tak si odnese ze školy minimálně informací. Není to však vina školy anebo pedagogů, ale je to vina toho konkrétního studenta, který je lenivý. Mám sice již po vysoké škole, ale klidně bych si to zopakoval ještě jednou, bylo to úžasné!Doporučuji!

Přidat hodnocení

Reakce na zprávu
Robert Vicher – 24.4.2007 21:09

Chodil jsem do této školy velmi rád a pořád na ni vzpomínám. Naučil jsem se mnoho, profesoři jsou velice kvalitní, jak po stránce odborné, tak po stránce lidské. Ten, kdo se chce učit se samozřejmě naučí, ale ten, kdo se nechce učit, tak si odnese ze školy minimálně informací. Není to však vina školy anebo pedagogů, ale je to vina toho konkrétního studenta, který je lenivý. Mám sice již po vysoké škole, ale klidně bych si to zopakoval ještě jednou, bylo to úžasné!Doporučuji!

Nabídka Zkoušek nanečisto:

Příprava na zkoušky
střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na
maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz
rychlá pomoc s matematikou
vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840
logo Zkoušky nanečisto

Mgr. Petr Husar - zkousky-nanecisto.cz, autorem grafických prvků je Josef Quis