Vlákno diskuse

jáá – 7.2.2007 16:36 reagovat

Na školu jsem šla s průměrem 1,13 (dvě dvojky) a zkoušky z matiky pro mě byly hodně těžký.Mít z nich o bod míň,nevzali by mě,protože jsme museli mít nejmíň půlku bodů z maxima,aby nás vzali..a já měla přesně půlku.Proto jsem taky zkončila v druhý půlce přijatejch lidí.Jo a radim Vám,pokud už nějakej druhej jazyk děláte a chcete ho,tak makejte na zkoušky,protože já ho dělala a jenom kvůli tomu,že jsem nedopadla u zkoušek nejlíp mi dali to co zbylo.A ani jsem to neměla uedený jako náhradní jazyk.Ale jinak je to tu hrozně fajn.Sice je to trošku obtížnější,ale dá se to zvládnout.A na průměr letos brali.Museli jsme mít 1,00.A bylo těch lidí dost.Ale minulej rok to tak prej nebylo.

Přidat hodnocení

Reakce na zprávu
jáá – 7.2.2007 16:36

Na školu jsem šla s průměrem 1,13 (dvě dvojky) a zkoušky z matiky pro mě byly hodně těžký.Mít z nich o bod míň,nevzali by mě,protože jsme museli mít nejmíň půlku bodů z maxima,aby nás vzali..a já měla přesně půlku.Proto jsem taky zkončila v druhý půlce přijatejch lidí.Jo a radim Vám,pokud už nějakej druhej jazyk děláte a chcete ho,tak makejte na zkoušky,protože já ho dělala a jenom kvůli tomu,že jsem nedopadla u zkoušek nejlíp mi dali to co zbylo.A ani jsem to neměla uedený jako náhradní jazyk.Ale jinak je to tu hrozně fajn.Sice je to trošku obtížnější,ale dá se to zvládnout.A na průměr letos brali.Museli jsme mít 1,00.A bylo těch lidí dost.Ale minulej rok to tak prej nebylo.

Nabídka Zkoušek nanečisto:

Příprava na zkoušky
střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na
maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz
rychlá pomoc s matematikou
vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840
logo Zkoušky nanečisto

Mgr. Petr Husar - zkousky-nanecisto.cz, autorem grafických prvků je Josef Quis