Vlákno diskuse

anonym – 13.11.2008 13:35 reagovat

řešit s vedením?Tak jdi za ředitelkou nebo za svobodou a řekni jim co se ti tady nelíbí,a druhej den už nemusíš chodit,protože tady nemůžeš nic říct akorát budeš nejhorší ty,tahle škola se nikdy nezmění pokud tady bude tahle ředitelka!!a kvalifikovaný učitele tak to by mě zajímalo koho myslíš??!Tahle škola je fakt omyl ale radši držim hubu ja už to tady nějak doklepu ale je mi líto těch co sem zase nastoupí a neví co je tady na ty škole hrůzy čeka!každej tejden novej učitel to neni na žádný škole!

Přidat hodnocení

Reakce na zprávu
anonym – 13.11.2008 13:35

řešit s vedením?Tak jdi za ředitelkou nebo za svobodou a řekni jim co se ti tady nelíbí,a druhej den už nemusíš chodit,protože tady nemůžeš nic říct akorát budeš nejhorší ty,tahle škola se nikdy nezmění pokud tady bude tahle ředitelka!!a kvalifikovaný učitele tak to by mě zajímalo koho myslíš??!Tahle škola je fakt omyl ale radši držim hubu ja už to tady nějak doklepu ale je mi líto těch co sem zase nastoupí a neví co je tady na ty škole hrůzy čeka!každej tejden novej učitel to neni na žádný škole!

Nabídka Zkoušek nanečisto:

Příprava na zkoušky
střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na
maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz
rychlá pomoc s matematikou
vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840
logo Zkoušky nanečisto

Mgr. Petr Husar - zkousky-nanecisto.cz, autorem grafických prvků je Josef Quis