Vlákno diskuse

sam. – 31.5.2008 13:51 reagovat

myslíš ,že tahle skola je v poho jo? já se nemuzu dockat az vypadnu! me prijde ze se skoro nic nenaučime a učitelky nekterý sou hrozny , ja sit u sice jeste nekolik let počkam ale jako kdyby se mne nekdo ptal jestli je to dobra skola tak reknu ne mozna 1. stupen je dobrej ,ale druhej? ne jedna dobra parta ale spousty malych particek a lidi se mezi sebou nesnasej a uctelky ? jako des ta nova chemikarka uz je na infakrt a krcilova to je jak chodici mumie . des snad to tu jeste neak preziju

Přidat hodnocení

Reakce na zprávu
sam. – 31.5.2008 13:51

myslíš ,že tahle skola je v poho jo? já se nemuzu dockat az vypadnu! me prijde ze se skoro nic nenaučime a učitelky nekterý sou hrozny , ja sit u sice jeste nekolik let počkam ale jako kdyby se mne nekdo ptal jestli je to dobra skola tak reknu ne mozna 1. stupen je dobrej ,ale druhej? ne jedna dobra parta ale spousty malych particek a lidi se mezi sebou nesnasej a uctelky ? jako des ta nova chemikarka uz je na infakrt a krcilova to je jak chodici mumie . des snad to tu jeste neak preziju

Nabídka Zkoušek nanečisto:

Příprava na zkoušky
střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na
maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz
rychlá pomoc s matematikou
vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840
logo Zkoušky nanečisto

Mgr. Petr Husar - zkousky-nanecisto.cz, autorem grafických prvků je Josef Quis