Vlákno diskuse

Maky – 22.8.2005 22:20 reagovat

S odstupem casu 4let od maturity si nemohu stezovat na to, kolik mi skola dala. Nektere vedomosti mi dokonce staci i dnes na vysoke skole jako velice solidni zaklad i neco navic (fyzika, matika, zemepis...). Na Zatlance jsem ziskala opravdu siroky prehled, ale pravdou je, ze jazyky nic moc (ale treba je to dnes uz lepsi). Kdybych se mela znovu rozhodnout, kam pujdu na stredni skolu, opet bych zvolila stejne. Prijemne prostredi, skvely pedagogicky sbor a myslim, ze tak akoratni vyuka a pozadavky. Z nasi tridy se na vysokou skolu ci nejakou vosku dostali snad vsichni, kteri si podali prihlasku...v tuto chvili me nenapada nikdo, kdo by se neuchytil, jak na VS (VOS), tak v zivote. Vrele doporucuji!!!

Přidat hodnocení

Reakce na zprávu
Maky – 22.8.2005 22:20

S odstupem casu 4let od maturity si nemohu stezovat na to, kolik mi skola dala. Nektere vedomosti mi dokonce staci i dnes na vysoke skole jako velice solidni zaklad i neco navic (fyzika, matika, zemepis...). Na Zatlance jsem ziskala opravdu siroky prehled, ale pravdou je, ze jazyky nic moc (ale treba je to dnes uz lepsi). Kdybych se mela znovu rozhodnout, kam pujdu na stredni skolu, opet bych zvolila stejne. Prijemne prostredi, skvely pedagogicky sbor a myslim, ze tak akoratni vyuka a pozadavky. Z nasi tridy se na vysokou skolu ci nejakou vosku dostali snad vsichni, kteri si podali prihlasku...v tuto chvili me nenapada nikdo, kdo by se neuchytil, jak na VS (VOS), tak v zivote. Vrele doporucuji!!!

Nabídka Zkoušek nanečisto:

Příprava na zkoušky
střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na
maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz
rychlá pomoc s matematikou
vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840
logo Zkoušky nanečisto

Mgr. Petr Husar - zkousky-nanecisto.cz, autorem grafických prvků je Josef Quis