ZŠ Bří Jandusů

Přidat komentář

Kontakt na školu

Adresa: Základní škola nám. Bří Jandusů 2 104 00 Praha 10-Uhříněves
tel: +420 267 710 828

Komentáře 1 - 9 z 23

Deváťáčka – 11.6.2016 11:14 reagovat strom

Za pár týdnů vycházím z této školy a jsem ráda, že odcházím s pocitem, že líp jsem udělat nemohla a vyrostla jsem právě tady. Mimo toho, že mě škola připravila na jeden z nejlepších gymplů v Praze, tak jsem si užila dětství a poznala super lidi. Přístup učitelů není suchý a když nejste líní a jde vám o víc než prosedět roky v lavici, dozvíte se toho víc než čekáte(dějepis, počítače, tělocvik..) a učitelé jsou mnohdy velmi vstřícní a ochotní. Není to další tuctová základka, úroveň jazyků není vůbec špatná a u předmětů jako matika,fyzika,chemie nezíváte nudou. Takhle to asi vidím já. Díky Zš Jandůsů! Nice to meet you! Deváťačka

fuck you žš sráčů – 4.3.2016 10:19 reagovat strom

na hovno

Anonym – 20.5.2015 20:57 reagovat strom

Tento rok budu vycházet a jedině díky této škole jsem byla skvěle připravena na gymnázium. Opravdu školu vřele doporučuji. Skvělí učitelé, kteří mají poutavé a zábavné hodiny. Když máte problém s vaší známkou jsou ochotní vás přezkoušet. Nemám žádnou výtku vůči této škole. Jsem opravdu moc ráda, že jsem studovala zde a budu na to tady na všechno v tom nejlepším vzpomínat. Ti lidé, kteří sem psali, že tato škola je strašná atd.. Tak to jsou zamidrákovaní blbci, kteří to tu nezvládali a ještě se k jejich výroku uváděli jako anonymové. Uvádíte se jako anonymové a ještě takhle urážíte naši školu?! Tak to vám gratuluji. Vy jste opravdu hrdinové!

Anonym – 9.4.2015 07:44 reagovat strom

Můj syn je zdravotně hendikepován (vada sluchu). Škola nejen že tuto skutečnost neakceptovala, naopak jej psychicky poškozovala. Po odchodu do jiné školy se synovi téměř ztratila lupénka (zhoršuje se při psychickém stresu), jeho chování a prospěch se zlepšil o 100%. Na školu jsem podala stížnost na Českou školní inspekci kvůli nerespektování speciálních vzdělávacích potřeb. ČŠI hodnotila stížnost jako důvodnou.

Anonym – 24.4.2013 19:44 reagovat strom

tato škola je dobrá,až na to že naše třída si moc nesedla a máme tam ty nejhorší děti ze školy,pořád při hodině řvou a já se nemohu soustředit.Ale kvůli těm dětem co máme ve třídě radši nastupuji na gymnázium.Jinak je to dobrá škola.

Anonym – 19.4.2013 17:05 reagovat strom

škola na prd... po roce na ní sem přešel na vedlejší (Vachkovu).. tisíckát lepší ;)

Káča – 3.7.2008 19:25 reagovat strom

Tuhle školu sem navštěvovala celých devět let a zásluhou skvělých spolužáků i celého učitelského sboru to pro mě bylo devět nejlépe ztrávených let v mém životě. nemám k této škole jedinou výtku.

Anonym – 1.6.2008 19:27 reagovat strom

Tahle základka je nejlepší škola ze všech, chěl bych vidět toho blbečka, co napsal ty hnusný věci, jak na tuhle školu bude vzpomínat, já jsem ve druhém ročníku SŠ. Za všechno, co umím vděčím jen učitelům ze ZŠ. Na pana učitele Hůlku bych si nestěžoval, vím, že s ním byly perné chvilky při zkoušení z počítačů, ale dalo se to vydržet, kdybych měl někoho jiného, tak nebudu tam kde jsem a nevěnoval bych se programování a webdesignu, neměl bych totiž potřebné znalosti IT oboru. Všem rodičům dětí a ostatním tuto školu doporučuji a jsem myslím právem hrdý na to, že jsem si své roky na základní škole užil právě zde.

Chuan Marques – 14.5.2008 21:25 reagovat strom

jako znam lepsdi skoly tahle je na picu jeste ze du za par do pice!ale jako neco na ni je taky dobry

Nabídka Zkoušek nanečisto:

Příprava na zkoušky
střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na
maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz
rychlá pomoc s matematikou
vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840
logo Zkoušky nanečisto

Mgr. Petr Husar - zkousky-nanecisto.cz, autorem grafických prvků je Josef Quis