VOŠ a SPŠ Varnsdorf

Přidat komentář

Kontakt na školu

Adresa: Mariánská 1100
407 47 Varnsdorf
www: http://www.vosvdf.cz/
e-mail: info@vosvdf.cz
tel: +420 412 315 022

Komentáře 10 - 18 z 39

David Rejchrt – 1.4.2009 09:59 reagovat strom

Ja vim co rikam, vystudovat tuhle skolu je neuveritelne jednoduchy! Nakej impotentni intelektual sem napise jako pravdu pravd to, ze je tahle skola tezka, a vsichni mu to zerou?! Je to skola k hovnu, kdo na ni de, je demagog. A kecat, ze kdo se uci, ma maturu a kdo ne, tak ji nema, je naprosto absurdni.

Jana Seberová – 31.3.2009 22:54 reagovat strom

I já zde budu prezentovat jen svůj názor. Pokud se někomu na škole nelíbí a to nejen na této, má možnost přestupu na jinou školu, nebo úplně studium ukončit. Každého volba. Vše záleží na jednotlivci, budeš se učit - máš maturitu, nebudeš se učit - jdeš z kola ven - jednoduchý princip na každé škole. Pokud si snad někdo myslí, že získat střední vzdělání s maturitou je za hubičku nebo nedej bože za peníze, příšerně se plete. Jen mě šíleně mrzí, že vznikl tento web a je zde uvedeno jen několik málo škol. Podívejte se také na jiné školy a uvidíte, že je to všude stejné - SPOKOJENÍ ŽÁCI X NESPOKOJENÍ ŽÁCI.

David Rejchrt – 29.3.2009 17:21 reagovat strom

Ja se podepisuju, kdo to nevidi, je bud slepej anebo blbej. Nevim kolik jste dostali za to, ze to tady vychvalite do nebes, a ani me to nezajma. Ja proste prezentuju svuj svobodny nazor. Skola uz je proste v haji, kdo si to nepriznava, je hrozne naivni. Chapu, pro nekoho je to zachrana, ze se tam zasije, a dostane se dal. Pokud ale chcete neco dokazat, tak tady proste uspesni byt nemuzete.

Lenka Kovalevova – 29.3.2009 10:39 reagovat strom

Studuji prvním rokem VOŠ a s přístupem kantorů k výuce a ke studenrům jsem naprosto spokojená,není pravda,že se škola dá zvládnout bez učení a Ti ,kteří píšou že tato škola je ***** a podobné nesmysly o této škole nic něvědí a dokonce nemají ani dost odvahy na to ,aby se podepsali.Na škole bych rozhodně nic neměnila

vlci drap – 29.3.2009 09:50 reagovat strom

Docela zírám. Vážně má někdo pocit, že se tahle škola dá udělat bez učení? Bavím se často s kolegy , kteří studují na bakaláře a rozhodně nemám pocit, že by tu tady bylo o moc jednodušší. Co se týče materiálů je to o osobnmím přístupu vyučujících. Obecně platí, že profesionální učitelé dávají studijní materiály na web zodpovědně. Trchu horší je to s externisty Ale to je pochopitelné. Dvě zaměstnání je záhul. Na druhou stranu ale zaplať bůh za lidi z praxe. Dostanete tu dost široký všeobecný rozhled , který vás připraví na studium na opravdové vysoké škole. Takže se nebojte a zkuste to. Na škarohlídy nedejte.

David Rejchrt – 29.3.2009 07:41 reagovat strom

Naprosto ***** skola, ucitele sou na nic, nezajem z jejich stranky vuci zakum.Maji hrozny naroky, ale aby neco vysvetlili, to uz ne. Nekomu stacilo se vubec neucit, i presto prolez. Hodnoceni 2/10

Erika Kejzlarová – 28.3.2009 20:23 reagovat strom

Studuji dálkově VOŠ a jem spokojena, jak s přístupem vyučujích, tak i s vybavením školy. Myslím, že by bylo škoda cokoliv na této škole měnit.

Iveta Macounová – 28.3.2009 15:44 reagovat strom

No to jste teda frajeři!!Každý sem napíšete, jak je to tam hrozný a ****, ale podepsat se neumíte. Nadávat umíte, ale zveřejnit svoje jména z toho máte bobky co...!!Samozřejmě tahle škola není dokonalá, ale myslím si, že toho umíme dost (především z odborných předmětů). Hodně ze třídy nás jde na vysokou školu a podle mě máme na čem stavět. Je to taky o samostudiu a ten kdo je línej, je to jeho mínus. Moje hodnocení je 8/10.

Romana Seifertová – 27.3.2009 23:23 reagovat strom

Jsem také ráda, že VOŠka existuje i u nás ve vdf, je to příležitost pro nás, ne zrovna dvacítky, ale pro mámy od rodin se závazky a nemusíme nikam daleko dojíždět. Odchody kantorů, to je otázka každé školy ne jen na VOŠ u nás, odešli-li věděli proč, byli-li těmi nejkvalitnějšími, nemyslím, že by tam zůstali jen nekvalitní učitelé, nesouhlasím,nás učí samí erudovaní kantoři, na každý předmět máme odborníky, jenž vědí, co nám sdělují a mimochodem, dálkové studium je hlavně o samostudiu, a to všude.Takže, komu se to nelíbí, bud neuspěl nebo na to prostě nemá, ale zadarmo se na této škole nic nedává.

Nabídka Zkoušek nanečisto:

Příprava na zkoušky
střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na
maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz
rychlá pomoc s matematikou
vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840
logo Zkoušky nanečisto

Mgr. Petr Husar - zkousky-nanecisto.cz, autorem grafických prvků je Josef Quis