Střední zemědělská škola Rožnov pod Radhoštěm

Přidat komentář

Reakce na zprávu
Jan Vojkůvka – 17.2.2020 14:58

Dobrý den, chtěl bych se přihlásit na přijímačky na nečisto. Děkuji.

Kontakt na školu

Adresa: Střední zemědělská škola
nábřeží Dukelských hrdinů č.p. 570
756 61 Rožnov pod Radhoštěm 1
www: http://szesro.cz/
e-mail: info@szesro.cz
tel: +420 571 654 390

Komentáře 1 - 9 z 20

Smilková Kateřina – 21.2.2020 23:56 reagovat strom

Dobrý den, lze se ještě přihlásit na přijímačky nanečisto? Děkuji Smilková

Jan Vojkůvka – 17.2.2020 14:58 reagovat strom

Dobrý den, chtěl bych se přihlásit na přijímačky na nečisto. Děkuji.

Veronika – 11.2.2014 18:13 reagovat strom

Na roky strávené na této škole ráda vzpomínám. Je to sice tři roky, co jsem maturovala, ale i po takové době jsem byla navšívit Marka Bednaříka a dobře jsem si popovídali. Co se týče konkrétně Marka, je to sice pedant, ale výborně vás připraví na další studium a troufám si říct, že i na život. Neměla jsem problém se žádným z kantorů. Celkově mě tato škola dobře připravila na VŠ. Klidně bch si ji zopákla :)

pavla – 21.3.2013 19:19 reagovat strom

Na této škole pořád studuji třetí ročník  a mužu říct že po druhe bychs i totu školu nezvolila . Nekteří učitelé by měli delat nejake testy  popřípade zkoušky jestlu vubec mužou učit. *****. Opravdu pokud se rozhodujete jít na tuto školu pořádne si to promyslete. !

Vašek – 29.1.2012 14:46 reagovat strom

Na zemědělku jsem chodil v letch 1995-1999. S odstupem času mám na plno věcí úplně odlišný názor než tenkrát. Ti, co zde umisťují názory stylu učitel XY je opilec a podobné a neumí se ani podepsat, jsou ubozí.

Dee – 4.6.2010 18:38 reagovat strom

K některým komentářům nemám názor, ale je to každého věc. Letos jsem maturovala a na ty, co tam učí nepůjde jen tak zapomenout. Ať už bylo cokoliv, vrátila bych se tam hned.A pan Dohňanský je fajn ať si říká co chce kdo chce. Všichni jsme jen lidi a máme své klady i zápory:) Myslím, že každý má nebo měl možnost s učiteli vycházet v dobrém:)

Šrama – 10.2.2010 12:29 reagovat strom

Každá škola má své světlé a stinné stránky. Maturoval jsem v roce 2006 a od té doby, přiznávám, se mohlo mnohé změnit. Nicméně vrátit čas, nerozhodnu se jinak. Byly to úžasně strávené 4 roky, i když ne bez mráčků a konfliktů. Většina učitelů byla fajn a vstřícná. Pokud byly s někým problémy (nechci jmenovat), tak dnes se na to dívám s úsměvem. A věřte, že i s kantorem, kterého jsem nemohl vystát, si dnes rád podám ruku a poklábosím, když mám příležitost. Tato škola mi dala opravdu hodně, získal jsem znalosti, co mi pomohly při studiu VŠ, seznámil se ze spoustou skvělých lidí a zažil spoustu zážitků. Kdykoliv můžu, rád zajdu na SZeŠ na návštěvu. Jestli si někdo myslí, že existuje "škola snů", kde to bude fungovat jako v pohádce, tak pak je ten člověk velice naivní. A těm kteří tady školu znevažují, vzkazuji pouze jedno: Pod svícnem je největší tma. Já nebyl na škole žádný svatoušek, takže vím, že když se ke mě někdo z kantorů choval špatně, vetšinou to bylo po právu! Tak si šáhněte do svědomí!

Anonym – 10.2.2010 11:43 reagovat strom

Na SZeŠ Rožnov jsem studovala před pěti lety. Na dobu studia velice ráda vzpomínám. Potkala jsem zde spoustu skvělých lidí a odnesla si nespočet úžasných zážitků. Ale co je hlavní, myslim, že ohledně přípravy na vysokou školu jsem si nemohla vybrat lépe. Na vědomostech ze střední stavím ještě dnes a myslím, že červený bakalářský diplom a letos snad "alespoň" modrý inženýrský vypovídá o kvalitě SZeŠ spíše kladným směrem:) Jinak bych chtěla vzkázat všem, kteří tuto školu haní, aby si uvědomili, že pár špatných učitelů najdou na každé škole, ale to ještě neznamená, že je škola špatná celá. Kdybych se měla rozhodovat znovu o výběru střední školy, nerozhodnu se jinak!

Nabídka Zkoušek nanečisto:

Příprava na zkoušky
střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na
maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz
rychlá pomoc s matematikou
vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840
logo Zkoušky nanečisto

Mgr. Petr Husar - zkousky-nanecisto.cz, autorem grafických prvků je Josef Quis