KLASICKÉ GYMNÁZIUM MODŘANY s.r.o., Praha 4

Přidat komentář

Kontakt na školu

Adresa: Rakovského 3136/II
143 00 Praha 4
www: http://www.kgm.cz
e-mail: rouskova@kgm.cz
tel: +420 244 402 581

Komentáře 1 - 9 z 26

Petr Bareš – 31.8.2017 21:31 reagovat strom

Dobrý den, jsem studentem sedmého ročníku na KGM. Před 7 lety jsme se s rodiči rozmýšleli na jakou školu půjdu. Hlásil jsem se na Gymnázium Budějovická, Gymnázium Vyšehrad, KGM a Gymnázium Jana Keplera přijímačky jsem udělal na všechny jmenované školy. S rodiči jsme se rozhodovali jaká škola by byla nejvhodnější. Chtěli jsme zvolit školu takovou, aby jsem mohl nadále pokračovat v reprezentaci ČR v alpském lyžování a zároveň, aby mě škola správně připravila nejen na VŠ, ale do života celkově. Po 6 vystudovaný letech na KGM mohu s jistotou říci, že lepší volbu jsem zvolit nemohli. Já i rodiče jsem se školou velice spokojení, škola nám vychází vstříc ve sportu a kantoři v četně vedení jsou převážně velmi přátelští! Děkujeme! Typ pro studenty: Chovejte se slušně a kantoři vám budou nápomocni.

Ivana – 2.10.2016 18:11 reagovat strom

Dcera je na tomto gymnáziu velice spokojená. Ze ZŠ odcházela se samými jedničkami, je zvyklá se na výuku pravidelně připravovat a známky zadarmo určitě nemá. Z 5. třídy se nedostala na státní gymnázium Budějovická (za bratrem) a jsem moc ráda, že jsme zvolili tuto variantu a nezůstala na ZŠ. Od primy je ve třídě s rozšířenou výukou AJ a dělá obrovské pokroky. Zatím nenarazila na nepříjemného vyučujícího. Za mě mohu doporučit.

Anonym – 20.7.2016 01:27 reagovat strom

Vy pochvalujete angličtinu?? Ředitelka letos vyhodila profesora angličtiny, ten zavedl studijní program s deseti hodinami týdně. Jsem zvědavá, jak se to bude vyvíjet.. O těhotných profesorkách jsem několik let neslyšela.. :-) Co se týče přírodovědných předmětů, je to bída!!

Marie – 3.7.2016 12:35 reagovat strom

Hodnotím školu jako velmi slabou. Ředitelka jsi dělá co chce, takový farizej. Učitele se pořád střídají, za rok 10. Nedoporučuji tuto školu nikomu.

Anonym – 29.5.2016 08:55 reagovat strom

Toto gymnazium hodnotím velmi kladně, srovnatelné s ostatními. Navíc nadstardantní výuka angličtiny a přístup ke studentům. Většina profesorů se snaží, aby se studenti látku opravdu naučili a známky se tady rozhodně nedávají zadarmo (jak si někteří myslí o soukromých školách). Tuto školu mohu jen doporučit.

Anonym – 11.5.2016 10:15 reagovat strom

Dobrý den, mám na této škole již druhé dítě a jsme velmi spokojeni. To, že se občas vystřídají vyučující, protože jdou na mateřskou dovolenou nebo se odstěhují , nám nepřipadá nic divného. Starší dcera, která zde studovala končí medicínu, syn je též spokojen.Výuka nagličtiny je posílena hodinovou dotací a jsme spokojeni, protože bude skládat ve škole FFCE Cambridge. Do sexty si udělá uznávanou zkoušku, která mu nahradí maturitu z angličtiny a poslední dva roky se může věnovat profilovým seminářům na VŠ. Ani cena neí nějak drastická 40 tis. za rok, když máte 10 hodin AJ, tak v kurzech berou 400 Kč, za hodinu 10 hodin by stálo 4000 za týden, každý si může dopočítat kolik by zaplatil za školní rok. Přeji škole mnoho dalších úspěchů a vedení školy , aby i nadále vydrželo!

Anonym – 21.12.2015 13:29 reagovat strom

Dobrý den paní Jano, syn chodí na KGM, jsme více méně spokojení. Nezlobte se, ale pokud pedagog neumí napsat správně česky ani jednoduchou větu, pak považuji rozhodnutí ředitelky za správné:)

Jana – 20.12.2015 15:35 reagovat strom

To gymnazium je katastrofa. Učitele se tam pořád mění, učila jsem tam rok, a hned mne ředitelka vyhodila. Dělá jsi co chce. Taková faleš. Děti nic neumí. Ted učím na státní škole, to se nedá porovnat. Je tam pořádek a řád. Nedoporučuji tuhle školu.

Anonym – 5.11.2015 20:03 reagovat strom

Ještě k poznámce. 40 tisíc ročně pro anglickou třídu?? To je malá částka. Kolik stojí anglické kurzy jinde :-)

Nabídka Zkoušek nanečisto:

Příprava na zkoušky
střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na
maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz
rychlá pomoc s matematikou
vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840
logo Zkoušky nanečisto

Mgr. Petr Husar - zkousky-nanecisto.cz, autorem grafických prvků je Josef Quis