Gymnázium Uherské Hradiště

Přidat komentář

Kontakt na školu

Adresa: Gymnázium
Velehradská třída 218
686 17 Uherské Hradiště
www: http://www.guh.cz/
e-mail: mailbox@guh.cz.
tel: +420 572 434 111

Komentáře 1 - 9 z 13

Romana Š. – 10.4.2014 14:37 reagovat strom

Už to bude 9let od maturity. Moc ráda na studium vzpomínám, jak na spolužáky, tak na pedagogy. Užili jsme si spoustu legrace, někteří z nás možná i zešedivěli. Na vysoké(medicína) bylo oproti gymplu daleko víc a daleko těžšího učiva. Proto jediná výtka, že nás možná občas nechávali usnout na vavřínech. Přesto na školu nedám dopustit.

Lucie – 17.1.2012 14:10 reagovat strom

Jsem tři roky po maturitě na této škole (chemie, biologie, angličtina, čeština) a s odstupem času mohu říci, že mi škola dala výborné základy pro studium na VŠ v přírodovědném směru. Úroveň angličtiny studentů byla velmi rozdílná - velmi záleželo na učiteli, kterého jste dostali popř. v seminářích sami!!! vybrali. Nebyl problém si do maturity udělat FCE či CAE. Škola nabízela i výměnné zahraniční pobyty, pestré mimoškolní akce ve všech různých směrech (spotrovní, humanitní, přírodovědecké) a na konci roku výběr z více jak 30 kurzů (docházkových, výjezdových, tuzemských i zahraničních). Mé vzpomínky jsou převážně kladné a chápu, že gympl je kolos, který je těžké uřídit, a tím spíš se všem zavděčit.

Lenka – 14.11.2011 12:10 reagovat strom

Já na tuhle školu nemám vůbec důbré vzpomínky. Pár by se ovšem našlo. Ale co mě dorazilo bylo, když jsem původně měla jet na zahraniční výběrový výměnný pobyt a vzápětí dali BEZDŮVODNĚ! přednost jinému studentovi. Což je nehoráznost, když uvážím, že mně i kontaktovala třídní profesorka ale na žádost slavné paní zástupkyně se to obrátilo a tu šanci mi obyčejně vzali. Je to pěkně sprosté a tohle "gesto" jim nezapomenu. To je důvod, proč bych už na tuto školu znovu nešla a vybrala lepší. Raději budu někde, kde budou vstřícní obyčejným studentům a ne někde, kde dávají přednost protekci. To je vše co jsem chtěla sdělit.

Denn – 28.10.2011 04:44 reagovat strom

škola je výborná na přípravu na všechny vysoké školy..ale nejaké ALE tu je! pokud máte na matematiku 4 roky Leciánovou,tak nedáte matiku, a to si buďte jistí...:-/ jinak biologie,chemie,fyzika a angličtina na výborné úrovni..jsem v prváku na vš a jediný problém mám kvůli zmíněné nahoře..neumím z gymplu absolutně nic..takže na to bacha..! :)

anonym – 18.10.2011 15:00 reagovat strom

šikana je zde normální a nechápu jak je možné že lidé jako vítková, která uráží a zesměšnuje žáky zde může učit,

Anonym – 8.3.2011 22:58 reagovat strom

Jedna z těch škol, u které velmi záleží, koho na daný předmět dostanete. Když budete mít štěstí, čekají vás nejúžasnější studentská léta, když smůlu - tak se nic nenaučíte a gympl bude ztrátou času. Úroveň jazyků je zde bídná. Školní jídelna nechutná, ale kolektiv spolužáků máme zase skvělý :), asi proto, že se vzájemně shodujeme, že je takové vzdělání na takové škole na nic! Hodně štěstí při studiu.

Eva – 22.11.2009 22:40 reagovat strom

Co se týče přípravy na přijímačky na vysokou nebo maturitních seminářů, můžu doporučit. Profilové předměty (biologie, chemie, zeměpis, dějepis...) mají hodně vysokou úroveň, ale záleží samozřejmě na vyučujícím. Naštěstí je možnost si ho vybrat :-) Pokud chcete jít na gymnázium kvůli jazykům, nedoporučuju. Zejména úroveň výuky tolik potřebné angličtiny je velmi špatná, na škole je hrozný nedostatek kvalitních profesorů. Jazyk dobře ovládá jen hrstka studentů, kteří na to mají buď hodně talentu, soukromého učitele nebo měli možnost na delší dobu vycestovat do zahraničí. Nesouhlasím s tím, že je skvělá možnost zúčastnit se výměnného pobytu. Pokud dostanete neschopného třídního... Znám hodně lidí, kteří tu možnost nedostali. V případě, že třídní nezajistí výmeňák pro celou třídu, zůstane vám už jenom možnost výběráku (když jste ve druhém cizím jazyku začátečníci a kvůli škole plavete v angličtině, výběrovým řízením školy prostě neprojdete). Shrnutí na závěr: chcete jít na medicínu, přírodovědu, práva... -super! chcete se více věnovat jazykům - nedoporučuju ani náhodou!!!

Petra – 17.2.2009 11:25 reagovat strom

Dívám se na školu s odstupem tří let, takže s určitým odstupem a nadhledem. Mám z ní krásné vzpomínky. Samozřejmě, že jsem se tam učila spoustu věcí, které teď nepotřebuju, ale to se dá od vzdělávání všeobecného rázu očekávat. Naopak příprava na studium na VŠ bylo hodně slušné, a o to přece u gymnázií jde.

Nabídka Zkoušek nanečisto:

Příprava na zkoušky
střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na
maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz
rychlá pomoc s matematikou
vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840
logo Zkoušky nanečisto

Mgr. Petr Husar - zkousky-nanecisto.cz, autorem grafických prvků je Josef Quis