Gymnázium Omská

Přidat komentář

Reakce na zprávu
adla – 26.10.2018 18:36

Chtěla bych se hlásit příští rok hlásit na čtyřleté gymnázium Omská a tedy se ptám nějakého studenta jak to tam chodí. děkuji

Kontakt na školu

Adresa: Gymnázium
Omská 1300
100 00 Praha 10
www: http://www.omska.cz
e-mail: info@omska.cz
tel: +420 267 311 317

Komentáře 73 - 81 z 149

Anonym – 20.5.2013 15:30 reagovat strom

Zajímalo by mě čtyřleté studium na této škole. Jaká je úrověň na čtyřletém, jestli stejná jako na osmiletém nebo horší. A dále jestli Omská dobře připraví i na obory, kde se dělají přijímačky z matiky. Díky

Anonym – 24.4.2013 21:05 reagovat strom

Jsem s tou školu nejvíc spokojena. Přístup většiny učitelů je dobrej, učitele naučí a nechtějí toho az zas tak moc. Najdete gympl, kde toho učitele nechtějí moc a kde neni blbej přístup několika. Učitele mají i humor nejen ironický. Například profesor Petracek, mam ho na dva předměty a občas je i trochu vtipný. Školu Mám ráda a jsem ráda že tu jsem a to nejsem sprt a ani se moc neucím a trojka mi nevychazi zadna. Asi tak :)

Anonym – 24.4.2013 19:48 reagovat strom

Lituji že jsem na tuto školu šla!! je to ta nejhorší škola! nejvíce mi asi vadí vyučování do 16:00 a to třeba 4x týdně! nechápu proč máme mít školu tak dlouho, na jiných gymplech jsou max. do 3 a i to už je moc!! a naučí se uplně stejně možná spíš více!! Rozhodně tuto školu NEDOPORUČUJI! nestojí za to. vybrala jsem si ji kvuli zvýšené výuce jazyků, která, jak jsem se dozvěděla až po tom co jsem nastoupila, je pouze na 8letém studiu. Rozhodně sem nechoďte. -_- NE!!

rodič dcery – 15.4.2013 13:03 reagovat strom

jsem opravdu překvapená poslednimi dvěma příspěvky, marně přemýšlím, kolik má dcera ve třídě fajn profesorů, bohatě mi na to stačí prsty jedné ruky a ještě zbyde... Asi jste na osmiletém studiu, na čtyřletém - konkrétně třída G2A - to tak rozhodně není.... Dcera se učí velmi dobře, přesto zvažujeme odchod na jinou školu a to právě z důvodu chování některých profesorů.

Rodič 2 – 10.4.2013 22:31 reagovat strom

Doufejme, že se vyúka češtiny zlepší, snad se to trochu mění - za jednu chybu v dlouhém diktátu už nemusí být nutně dvojka a studenti alespoň již vědí, z čeho písemky budou a nejsou tolik překvapení..Schází mi jen jakési naučení se více z hodin, např. memotechnické pomůcky. Na druhou stranu, třeba matematika je v pohodě, je vidět, že kantor umí látku vysvětlit na hodině. Předpokládám, že tato diskuze, je hlavně pro nově "příchozí". Zcela souhlasím s tím, co poznamenal rodič přede mnou, žádná škola není bez chybičky, ale hodně profesorů na Omské má k dětem pozitivní vztah, dá se nimi rozumně komunikovat - děti jsou mnohdy roztržité a dostanou šanci si známku opravit. Rozhodně nelitujeme, že jsme na této škole.

Rodič – 9.4.2013 14:26 reagovat strom

Také si myslím, že s novým učitelem češtiny děti marní spousty času, bohužel se na tuto profesi prostě nehodí,ale je třeba poznamenat, že škola jinak funguje výborně, je zde mnoho skvělých profesorů s výborným vztahem ke studentům, žádná škola není bez chybičky. Když vzpomenu např. na přijímačky na Voděradské, kde děti čekají 20 minut venku a mezi jednotlivými písemkami zevlují po chodbách, tak proti tomu je Omská organizačně jedničkou. Rozhodně nelituji,že máme dítě na této škole.

Anonym – 9.4.2013 10:15 reagovat strom

Nad hysterický chváním profesorky Kubešové se podivují i někteří profesoři, proboha, jak dlouho jí budou tyhle scény tolerovány....?

Evka01 – 3.4.2013 11:51 reagovat strom

Zajímalo by mě, jestli si to tady přečte nějaký náš profesor nebo dokonce říďa? Ale ono je jim to asi fuk, hlavně že mají teplý místečka a moc nás buzerovat....

Anonym – 3.4.2013 11:47 reagovat strom

Učitelský sbor na této škole je katastrofa, včetně ředitele školy Mgr. Nápravníka. Člověk jen žasne, co je v dnešní době ve školství vůbec možné. Myslím, že kontrola hospodaření a inspekce kvality výuky profesorů by zde byla na místě.

Nabídka Zkoušek nanečisto:

Příprava na zkoušky
střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na
maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz
rychlá pomoc s matematikou
vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840
logo Zkoušky nanečisto

Mgr. Petr Husar - zkousky-nanecisto.cz, autorem grafických prvků je Josef Quis